Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Serie A

    Bolje Milan nego Inter,ali najbolje Juve...ili Udinese &d$7 $8#a $8#a
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • [/quote]
      Ni Juve.Narocito ne MIlan.Jedino,jedino Napolitanci! &d$7 h5g6k8

      Comment


      • Re: Serie A

        Milan, ako ne Milan onda Udineze, ostali ne dolaze u obzir. %QWT&W

        Comment


        • Re: Serie A

          Trebo bi Delpika produzit ugovor na jos pet godina.. h5g6k8

          Comment


          • Lusio ostaje u Interu

            Defanzivac Intera, Brazilac Lusio, produžio je ugovor sa aktuelnim evropskim šampionom.

            Njegov ugovor sa "nero-azurima" isticao je na leto 2012. godine, ali isti je produžen do juna 2013. godine uz mogućnost produženja za još jednu sezonu.

            Podsećamo, pre dolaska na "Đuzepe Meacu" Lusio je branio boje brazilskog Internasionala i nemačkih klubova Bajera iz Leverkuzena i minhenskog Bajerna.

            http://www.sportklub.info/vest.php?i...staje-u-interu


            Neimar i Rosi: dve želje Juvea

            Prema pisanju italijanske Gazzetta dello Sport, torinski Juventus sprema se za dovođenje pojačanja u napadačkoj liniji tima. Prema saznanjima lista, "stara dama" zainteresovana je za jednog od najtalentovanijih fudbalera sveta, Brazilca Nejmara.

            Prošlog leta interesovanje za 19-godišnjeg napadača pokazalo je nekoliko velikih evropskih klubova, među kojima su, pored Juventusa, bili i Čelsi, Mančester junajted i Real Madrid. "Bjanko-neri" pored Nejmara razmišljaju i o 24-godišnjem napadaču Viljareala, Đuzepeu Rosiju.

            Interesovanje za pomenutu dvojicu igrača pokazala je i Barselona, pa se očekuje da Juventus sačeka odluku španskog kluba, koji je u boljoj finansijskoj situaciji.

            http://www.sportklub.info/vest.php?i...ve-zelje-juvea


            Ibra propušta meč sa Interom

            Napadaču Milana Zlatanu Ibrahimovića smanjena je suspenzija sa tri na dva meča, ali će i tako propustiti meč sa gradskim rivalom Interom drugog aprila.

            Kako prenosi agencija ANSA, Fudbalski savez Italije (FIGC) rešio je da smanji kaznu švedskom napadaču za jedan meč, pošto je suspendovan jer je udario u grudi igrača Barija Marka Rosija. Iako će propusti derbi, Ibrahimović će se naći u postavi Milana za meč sa Fiorentinom desetog aprila.

            Zlatan Ibrahimović ima 29 godina, a tokom karijere branio je boje Malmea, Ajaksa, Juventusa, Intera, Barselone i sada Milana. Za reprezentaciju Švedske odigrao je 66 utakmica i dao 25 golova.

            Milan je bez Ibre već izgubio od Palerma, pa sada ima samo dva boda više od drugoplasiranog Intera.

            http://www.sportklub.info/vest.php?i...mec-sa-interom
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Neymar: Cilj mi je zaigrati u Seriji A

              Neymar, "meta" mnogih svjetskih nogometnih klubova, inače napadač Santosa i brazilske nogometne reprezentacije, pozvao je potencijalne kupce iz Italije da se oglase.

              Takvih, naravno, ima, a prednjače Inter i Juventus.

              "Cilj mi je karijeru nastaviti u Italiji" - izjavio je Neymar kojem je dolazak u Italiju preporučio i legendarni sunarodnjak Ronaldo, i sam nekad napadač Intera i Milana.

              Osim Intera i Juvea, interes za Neymarovim dovođenjem već su spomenuli i u Barceloni, Real Madridu, Chelseaju i Manchester Cityju.

              "Sretan sam u Santosu, ali Serija A je liga koju bi svatko poželio. Ona je i moj cilj, ali u obzir ulazi europski nogomet u cijelosti" - pojasnio je 19-godišnji napadač.

              U Krle, al ce da bude ovde tesno,mada mislim da ce ili Real ili City da ga uzmu tj ponude po 50 milki
              Zanimljivo opet Inter i Juve u trci za istim igracem
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ja mislim da je on 258. igrač kojeg traže Inter i Juventus za leto

                Neymar se dosta spominjao u vezu sa Chelsea-jem, verovatno da su oni najviše zagrizli za njega...

                Verovatnije mi je da Inter ili Juve dovedu Rossi-ja iz Villareal-a nego Neymar-a. Verovatno će mnogo tražiti Santos;)

                Da napomenem da je Inter veoma zainteresovan sredinu da poboljša tokom leta. I ozbiljni su kontakti sa Montolivo-m i Ganso-m iz Santos-a
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Pa to,samo Inter i Juve traze nekog i uvek se bore oko istog igraca
                  Realnije je da dodje Rossi u Juve pre nego u Inter,jer ga jvue juri vec 1 godinu i onaj blentavi Marotta nije ni ponudu poslao.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Mora Juve brzo da dela, oni su valjda pratili Pazzini-ja dosta dugo i on završi u Inter, pa oni posle doveli Matri-ja kao neku zamenu...

                    Ali dobro verovatno su Juventus-u potrebniji igrači no Interu... Montolivo i Ganso se dovode u vezu sa Inter-om a sa Juventusom se dovodi dosta igrača i tu prednjače Bastos, Drenthe, Van Perise, Rossi itd.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ja neznam jeste li u toku bili,a Santos je odbio 20 mil evra od Chelsija sto se tice Neymara.Tako da njegova cijena iz utakmice u utakmicu sve je veca i veca.


                      A da je u pitanju jedan od vecih talenata,jeste gledo sam njegove klipove i te stvari mali ubija.

                      Comment


                      • Mora Juve brzo da reguje,ali onaj Marotta posmatra igrace po 10 meseci jbt,ako si vec video na nekoliko tekmi salji ponudu odmah ne da se zajebava vise... ;)
                        A Juventus bi trebao dovesti gotovo sigurno Bastosa,sad Akvilani ili Pirlo,Rossi se nagovestava ali niej poslata ponuda,Elija nece da napusti HSV tj. Marotta odlucio da uzme Bastosa,Beck takodje dovodjen u vezu sa Juve-om,ma milion stvarni i na kraju ce 31. avgusta da dovede neke igrace na pozajmicu i tako to
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Kad ste vec kod Nejmara.

                          Škoti gađali Nejmara bananom!

                          Comment


                          • A sta ce , covjek ih je sam pobijedio , pa moraju nesto uraditi povodom toga ;)

                            Momak se bukvalno salio s njima , ko da se djecom igra

                            A sto se tice njegovog transfera .. Da sam ja predsjednik nekog kluba ponudio bih odmah 100 miliona za njega , pa bih bio miran
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              A sta ce , covjek ih je sam pobijedio , pa moraju nesto uraditi povodom toga ;)

                              Momak se bukvalno salio s njima , ko da se djecom igra

                              A sto se tice njegovog transfera .. Da sam ja predsjednik nekog kluba ponudio bih odmah 100 miliona za njega , pa bih bio miran


                              Tesko ce njega Santos zadrzat,al isto tako kupac ce morat masnu cifru da ponudi

                              Comment


                              • Ma ide on na ljeto sigurno , ali ce Bogami Santos finoooooooooo da zaradi , sto je i opravdano ;)
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X