Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Serie A

    Kaljari sugavi vodi 1-2 protiv Bologne $JS}| $JS}| I evo sad je stigao Juve,imaju isti broj bodova #%d* #%d*
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: Serie A

      Bolonja 2-2

      Ramirez! &8@^J

      Comment


      • Re: Serie A

        To bre..vec sam ih otpisao &d$7
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Serie A

          Kjevo i Parma odigrali bez golova 0-0. Parma je igrala sa igracem manje od 74. minuta.

          Comment


          • Re: Serie A

            Napoli-Bresa 0-0 Bresa imala sansu u 94. minutu kada je De Santist odlicno odbranio... &+I}\
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Re: Serie A

                Najlepsi fudbal u Italiji igra Udinese,ne moze niko da mi kaze da nisam u pravu.Svaka cast za momke,mislim da je 4. mesto za njih.I ako vec Juve ne moze da udje u LS neka oni udju &+I}\ &+I}\
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Serie A

                  Krle,da nisi mozda malo preterao sa svojom izjavom?
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Re: Serie A

                      [quote author=-dacha- link=topic=631.msg262172#msg262172 date=1299432176]
                      Krle,da nisi mozda malo preterao sa svojom izjavom?
                      [/quote]


                      *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


                      Ok, ako sam po tebi preterao izvini onda $8#a
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Re: Serie A

                        Ali najjace mi je sto su im oduzeli 4. mesto i dali ga Nemcima a Montella kaze moramo biti 4. i izboriti LS. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Serie A

                          Ne,nego mi je glupo da kazes da nije bilo kikseva bili bi mi odavno prvi.Pa imao je i Milan kikseve pa je opet prvi <thumbsup> Ali ima vremena za vas,jos dosta teskih utakmica i za jedne i za druge i naravno derbi
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Serie A

                            [quote author=S-Nash link=topic=631.msg262182#msg262182 date=1299432386]
                            Ali najjace mi je sto su im oduzeli 4. mesto i dali ga Nemcima a Montella kaze moramo biti 4. i izboriti LS. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                            [/quote][/quote]


                            Imao je većih kikseva Inter kod Benites-a, mnogo većih, bila bi drugačija situacija da je bio neki bolji trener &+I}\ . Bile su i povrede ali kad se setim protiv Milana ubacuje u startnu postavu Obija i Materazzi-ja #%d* #%d* , a imao je bolje igrače da ubaci &+I}\


                            Inter igra 10 puta bolje nego u prvom delu sezone, Leonardo se pokazao kao pun pogodak <thumbsup>
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Re: Serie A

                              Inter 0-1,Etoo,odlicno,ajmo jos jedan i dosta %QWT&W
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Re: Serie A

                                Snajder izveo korner, Ranocchia glavom dobacuje Etou, i eto daje gol. Posle toga imao je Pandev sansu u 20. minutu.

                                Comment

                                Working...
                                X