Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull Indianapolis Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by shomi View Post
    Ne vidim svrhu trkanja na ovoj stazi...Da li cemo morati da gledamo kako neko gubi zivot,pa da se ovi glupi Ameri dozovu pameti? Pametan je onaj Doktor,samo laganica...bolje i 20. da zavrsi,nego da ne zavrsi uopste....i onako nema zasto da se bori,njegovo je da odvoza taj traktor do kraja sezone i iz svega toga da izadje citav i spreman za M1!!! Da su pametni,pa lepo svi sutra da voze polako i pazljivo,i izvuku zivu glavu odatle,a Ameri nek se jebu zajedno sa njihovom stazom...Nas Beranovac ima bolji asfalt od ovog...
    Sramota je za onoga ko je dozvolio da se odrzi trka na ovakvoj stazi
    Ma Amerima je bitno da su $ u plusu a sve ostalo je kolateralna steta

    Comment


    • #17
      SPIES PRVI NAPOKON bar na warmup-u

      Comment


      • #18
        LIVE NEWS: Stoner has been declared fit to race by medical officers this morning.
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #19
          sta reci osim toga da sam propostio jbenu trku. od 2001 nisam propustio i sad evo me u tunisu i njihovoj -1 jbenoj zoni.. ubedjen sam bio da stizem na vreme, ali izgleda da mogu samo na sebe da budem ljut. iako Rossi nije zablistao, nista neocekivano do sledece godine, sve jedno mi je krivo. uff

          Comment


          • #20
            i posle neka neko kaze da je spies zasluzan sam sto je ovoliko los cele sezone... msm covek stvarno nema srece iz trke u trku...

            Comment


            • #21
              Originally posted by Ben Spies 11 View Post
              i posle neka neko kaze da je spies zasluzan sam sto je ovoliko los cele sezone... msm covek stvarno nema srece iz trke u trku...
              Ne mogu da verujem sta mu se desava,ja njega jako gotivim i ovo mi lici na sabotiranje!!!Nisam jedini koji tako misli.
              sigpic

              Comment

              Working...
              X