Announcement

Collapse
No announcement yet.

DFL Supercup i DFB Pokal

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sve si u pravu brate,Bayern ove sezone luduje,a 20 golova Mandzukica i sve ljepotice i raznovrsnost na nivou,sa 5 metara,sa 5 i po,6 metara,oprosti mi pogubim se ja ovako nekad jbg

    Ovo sa trofejom i povezanoscu sa napadackim potencijalom ne znam jesi li lud ili se zajebavas,kao da samo napad osvaja trofej,mnogo lupas brate ,previse

    Chelsea je osvojio trofej LS,jel to i oni imaju bolji napadacki potencijal od Reala,jesi siguran u ovo sto pricas?
    Last edited by AK47; 27-02-13, 22:49.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • #92
      Originally posted by AK47 View Post
      Sve si u pravu brate,Bayern ove sezone luduje,a 20 golova Mandzukica i sve ljepotice,sa 5 metara,sa 5 i po,6 metara,oprosti mi pogubim se ja ovako nekad jbg
      Манџукић је тарабаш, превара већа од Бојана Кркић, слажемо се
      Али ови иза њега са Мартинезом и Швајнштајгером иза, плус ултра офанзивни Лам и ништа мање Алаба...стварно ми се јако допада како нападају гол противника, како то све изгледа смишљено и како ништа није једнолично. Мсм не замери ти брату, ти знаш да те брат пуно воли, али не гледамо исто на фудбал то је
      Ко се бије тај се воли

      Comment


      • #93
        Brajki u elementu...

        I nemoj mi ono Akane, "da je Real igrao svaku utakmicu 100%, dao bi 150 golova".. Da baba ima onu stvar.....
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #94
          Originally posted by Brajkula View Post
          Шта ти мени рече сада, лудило Испало је да је нападачи потенцијал само ако имаш имена у екипи, свашта. Па мени Јувентус разноврсније напада од Реала, а Сити не бих уопште уносио у компарацију. Чекај сад у Јувентусу један Лиштајнер, дакле бек, да 5 голова и то из игре, Асамоа 3, Видал 8 итд. то се сада сведе на нападачки непотенцијал ? Стварно ћу заборавити да си ово написао.
          Aman covece jesi tezak. Jel znas ti sta je potencijal jbt? Potencijal je nesto sto je moguce da se ostvari pod odredjenim uslovima i da dostigne svoj maksimum. Robinjo je veci potencijal od mnogih igraca ali ga nije ostvario. Isto tako Real je veci napadacki potencijal od Bajerna ali trenutno to ne ostvaruju. Siti isto sa Tevezom, Aguerom, Silvom i ostalima bar jednak potencijal ali tek oni to ne ostvaruju. Celsijev napadacki potencijal je isto strasan ali oni igraju 10% onoga sto stvarno mogu. Dakle to je potencijalno i moze da bude. A realno je da Bajern ima bolji sistem i uigraniji su te tako lako daju golove a potencijal je nesto sasvim petnaesto u odnosu na to.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Фреш, само Барса из сезоне 2008./2009. може у егал са овим Бајерном, кретања, укрштања, протрчавања, акције, све, све...то је полазна тачка са којом сам ја ушао у причу, никако имена и да омаловажавом Манџукића, дао човек 19 голова јер ови иза њега раде шта хоће, пробијају са свих страна, одбране циркус наспрам њих. Рекох одавно нисам био овако одушевљен и одавно се није десило да ја хвалим неки клуб а да то није клуб из Серије А.

            Comment


            • #96
              Brka Brajki pojmove, mora da je u kafani bio...

              Sistem igre i takticka pripremljenost je jedno, individualni potencijal jednog igraca u nekom timu je sasvim drugo... Treba razlikovati najjaci napad u Evropi, i napadacki potencijal...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #97
                Originally posted by S-Nash View Post
                Aman covece jesi tezak. Jel znas ti sta je potencijal jbt? Potencijal je nesto sto je moguce da se ostvari pod odredjenim uslovima i da dostigne svoj maksimum. Robinjo je veci potencijal od mnogih igraca ali ga nije ostvario. Isto tako Real je veci napadacki potencijal od Bajerna ali trenutno to ne ostvaruju. Siti isto sa Tevezom, Aguerom, Silvom i ostalima bar jednak potencijal ali tek oni to ne ostvaruju. Celsijev napadacki potencijal je isto strasan ali oni igraju 10% onoga sto stvarno mogu. Dakle to je potencijalno i moze da bude. A realno je da Bajern ima bolji sistem i uigraniji su te tako lako daju golove a potencijal je nesto sasvim petnaesto u odnosu na to.
                Ако тако гледамо, онда је мени у односу на Реал сваки клуб мало дете, ако гледамо са тачке шта све екипа да уради с обзиром која именима поседује. Није то поента приче баш, дефинитивно си ме погрешно скапирао или ја тебе, ја причам о разноврсности у нападању противничког гола код Бајерна, а и то ти је потенцијал, то да ти можеш са са својим начином игре да нападнеш гол противника ко год желиш.

                @ Фреш ништа није побркано, ништа ;) Иначе избијам из теретане
                Last edited by Brajkula; 27-02-13, 23:13.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Brajkula View Post
                  Ако тако гледамо, онда је мени у односу на Реал сваки клуб мало дете, ако гледамо са тачке шта све екипа да уради с обзиром која именима поседује. Није то поента приче баш, дефинитивно си ме погрешно скапирао или ја тебе, ја причам о разноврсности у нападању противничког гола код Бајерна, а и то ти је потенцијал, то да ти можеш са са својим начином игре да нападнеш гол противника ко год желиш.

                  @ Фреш ништа није побркано, ништа ;) Иначе избијам из теретане
                  Pa svaki klub i jeste malo dete za Real kad je potencijal u pitanju.

                  Ne mogu, ne vredi, jedno je potencijal a drugo realnost i ta raznovrsnost dolazi iz rada i uigranosti, kao i koriscenja svog maksimalnog potencijala. Bajern i Juve koriste svoj maksimum, Real i jos dosta ekipa ne.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Brajkula View Post
                    @ Фреш ништа није побркано, ништа ;) Иначе избијам из теретане
                    Uf, jos gore, umoran si, verovatno ti se i spava, ne znas sta pises, gore nego da si iz kafane izbio...

                    Koliko sam citao diskusiju, i koliko sam zapamtio, Nashko i Akan pricaju o napadackom POTENCIJALU, a ti pricas o trenutnim napadackim sposobnostima nekog tima, u ovom slucaju Bayerna, razumes, Akan kaze Real ima najjaci napadacki potencijal, a imaju to, a ti kazes Bayern ima najjaci napad u Evropi. Jebe lud zbunjenog...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ја ћу рећи да смо у дискусију ушли са различитих тачака гледишта - потенцијал екипе, не играча појединачно, ЕКИПЕ, је у ствари чињеница да они поседују доста начина да нападну гол противника, а како Бајерн тренутно има највише идеја/начина, онда они имају највећи нападачки потенцијал. Просто људи.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ја ћу рећи да смо у дискусију ушли са различитих тачака гледишта - потенцијал екипе, не играча појединачно, ЕКИПЕ, је у ствари чињеница да они поседују доста начина да нападну гол противника, а како Бајерн тренутно има највише идеја, онда они имају највећи нападачки потенцијал. Просто људи.
                        Ne nego su najbolje organizovana ekipa.

                        Ekipa je skup pojedinaca povezanih u celinu a svaki od tih pojedinaca svojim individualnim potencijalom doprinosi grupnom potencijalu. Koji tim ce izvuci svoj puni potencijal zavisi od povezanosti pojedinaca i koliko ce koji od njih iskoristiti svoj potencijal i sposobnosti.

                        Toliko od mene, ako opet ne razumes, jebi ga.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ја ћу рећи да смо у дискусију ушли са различитих тачака гледишта - потенцијал екипе, не играча појединачно, ЕКИПЕ, је у ствари чињеница да они поседују доста начина да нападну гол противника, а како Бајерн тренутно има највише идеја/начина, онда они имају највећи нападачки потенцијал. Просто људи.
                          Ali POTENCIJAL se zasniva na individualnim kvalitetima igraca, a SISTEM na kvalitetu i taktickoj spremnosti trenera i celokupnog strucnog staba. Real ima najjaci napadacki potencijal jer ima strasne igrace, ali Mou iz njih ne izvlaci maximum kao prosle sezone i sistem ocigledno ne valja ili nije kao prosle godine, dok Heynckes izvlaci max iz Mandzare koji je u okvirima evropskog fudbala, drvo.
                          "Potencijal ekipe" je sve ovo zajedno, i to je poprilicno sirok pojam. I Liverpool ima veliki "potencijal ekipe", sto zbog nekih potencijala igraca i samog kvaliteta, sto zbog potencijala Brendana Rodgersa kao trenera.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ne nego su najbolje organizovana ekipa.

                            Ekipa je skup pojedinaca povezanih u celinu a svaki od tih pojedinaca svojim individualnim potencijalom doprinosi grupnom potencijalu. Koji tim ce izvuci svoj puni potencijal zavisi od povezanosti pojedinaca i koliko ce koji od njih iskoristiti svoj potencijal i sposobnosti.

                            Toliko od mene, ako opet ne razumes, jebi ga.
                            Ау са које ти тачке гледаш на ствар, ау. Па ти гледаш овако, па пази Реал има Бензему, има Озила, Роналда, итд. шта они све могу да ураде, који су то индивидуалци. ИНДИВИДУАЛЦИ, фудбал је тимска игра и дакле тим пре појединца, е овај Бајерн је баш тим у сваком погледу и у праву је Акан када је написао да су компактни, тачно, нигде то нико није ни спорио у осталом, али Бајерн је и тим који најразноврсније игра у нападу, погледаш њихом меч и запиташ се одакле вреба најмања опасност по гол противника, дакле Бајерн је тим са највећим нападачки потенцијалом и наброао сам разлоге зашто је то тако.
                            Сад ти што гледаш фудбал само да би се дивио само шта уради један Бејл који је вансеријски индивидуалац итд. је твој проблем, а и по том твом гледишту Тотенхем са Бејлом, Модрићем, оним Адебајором, Ван дер Вартом има више нападачког потенцијала од овог Бајерна јер су то све углавном вансеријски индивидуалци, сабереш њихове потенцијале и то је збир. То је смешно, питај сваког нормалног фудбалског тренера и рећи ће ти исто.

                            А за ово болдовано не бих коментарисао нешто, сјајан аргумент у суштини када се погледа са твоје стране гледишта, сад што ја не капирам је у ствари мој проблем.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ау са које ти тачке гледаш на ствар, ау. Па ти гледаш овако, па пази Реал има Бензему, има Озила, Роналда, итд. шта они све могу да ураде, који су то индивидуалци. ИНДИВИДУАЛЦИ, фудбал је тимска игра и дакле тим пре појединца, е овај Бајерн је баш тим у сваком погледу и у праву је Акан када је написао да су компактни, тачно, нигде то нико није ни спорио у осталом, али Бајерн је и тим који најразноврсније игра у нападу, погледаш њихом меч и запиташ се одакле вреба најмања опасност по гол противника, дакле Бајерн је тим са највећим нападачки потенцијалом и наброао сам разлоге зашто је то тако.
                              Сад ти што гледаш фудбал само да би се дивио само шта уради један Бејл који је вансеријски индивидуалац итд. је твој проблем, а и по том твом гледишту Тотенхем са Бејлом, Модрићем, оним Адебајором, Ван дер Вартом има више нападачког потенцијала од овог Бајерна јер су то све углавном вансеријски индивидуалци, сабереш њихове потенцијале и то је збир. То је смешно, питај сваког нормалног фудбалског тренера и рећи ће ти исто.

                              А за ово болдовано не бих коментарисао нешто, сјајан аргумент у суштини када се погледа са твоје стране гледишта, сад што ја не капирам је у ствари мој проблем.
                              Ti sve znas i znas zasto ja gledam fudbal? Au jbt, ovo Miko nije pisao.

                              Stoji to da je Bajern raznovrstan. E taj Real sto ima tog Benzemu, Ronalda, Ozila i ekipu bi mogao da bude jos raznovrsniji da oni pruzaju svoj maksimum i da se bolje sklope. Dakle, mogli bi ali nisu. U tome je sustina potencijala jbt.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ау са које ти тачке гледаш на ствар, ау. Па ти гледаш овако, па пази Реал има Бензему, има Озила, Роналда, итд. шта они све могу да ураде, који су то индивидуалци. ИНДИВИДУАЛЦИ, фудбал је тимска игра и дакле тим пре појединца, е овај Бајерн је баш тим у сваком погледу и у праву је Акан када је написао да су компактни, тачно, нигде то нико није ни спорио у осталом, али Бајерн је и тим који најразноврсније игра у нападу, погледаш њихом меч и запиташ се одакле вреба најмања опасност по гол противника, дакле Бајерн је тим са највећим нападачки потенцијалом и наброао сам разлоге зашто је то тако.
                                Pa sta mislis sto su tako kompaktni, zasto im je sistem igre tako dobar, zbog cega se tako dobro razumeju ??? Zbog individualnog potencijala, Mandzare, Mullera ??
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X