Announcement

Collapse
No announcement yet.

DFL Supercup i DFB Pokal

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Гледајте људи како они нападају гол, имена су небитна, може да игра и мој деда, али комбинације кретања...ко против њих буде решио да се јури по терену примиће лагано 3, надам се да Конте није толика будала.

    Ма Пајо, ок, рекао сам и та Барса је кидала исто, одбрана за оно што су они радили није постојала, па сећам се и ја само колико сам им се дивио, исто као сада Јајерну.

    Comment


    • #77
      Brate ti samo spinujes

      Pozivas se na ta 63 gola,a poslije nista...pa ne moze tako,jesu najjaci u Evropi ali samo zbog ujednacenosti izmedju svih linija dok je meni kod njih ta napadacka linija i najslabija,mnogo mi je bolji vezni red i odbrana...
      Last edited by AK47; 27-02-13, 21:55.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • #78
        Originally posted by Brajkula View Post
        Гледајте људи како они нападају гол, имена су небитна, може да игра и мој деда, али комбинације кретања...ко против њих буде решио да се јури по терену примиће лагано 3, надам се да Конте није толика будала.

        Ма Пајо, ок, рекао сам и та Барса је кидала исто, одбрана за оно што су они радили није постојала, па сећам се и ја само колико сам им се дивио, исто као сада Јајерну.
        Brkas 2 pojma. Jedno je potencijal a drugo sistem igre i napadacke kretnje i akcije koje trener postavlja. Bajern trenutno ima najbolji sistem koji sve razvaljuje a potencijal je nesto sto spada u individualne sposobnosti igraca koje pravi trener treba da sklopi. Najveci napadacki potencijali su Real i Siti samo je Mancini kreten a Mou ima eto i on jednu losu sezonu u karijeri pa stvari ne idu bas najbolje ove sezone ali videsmo prosle sve.
        sigpic

        Comment


        • #79
          Брате, ја генерално причам о томе колико је то тим доминантан, како они лагано створе прилику, како све то течно изгледа од одбране до гола...све то кад се сабере и одузме је нападачки потенцијал, па код њих један Манџукић доминира. Еј Манџукић ја га гледао у Волфсбургу пре ЕП-а, смејао се, шта је ово, будала. А гледај сада поред ових "лудака" ?

          Што се бројева тиче, 63 није мала цифра, а дали би још да играју сваки меч пуном снагом. Шта хоћу да ти кажем, гледао сам Бајерн пар пута ове године и играју па готово пешке, таман колико им треба да добију један Аугсбург са 2:0 нпр. а да уђу у тај меч исто као против Дортмунда вечерас нпр. било би 5:0 опуштено.

          Comment


          • #80
            Nije neki gif, ali eto, moze se vidjeti.

            sigpic

            Comment


            • #81
              Vrlo si tezak sagovornik,pretezak nekad...63 je dobro,ali ne toliko dobro da kazem da je to najbolji napadacki potencijal,ma ni blizu

              Real da je prosle sezone igrao svaki mec punom snagom zabio bi 150 golova,a ne 121
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • #82
                Originally posted by S-Nash View Post
                Brkas 2 pojma. Jedno je potencijal a drugo sistem igre i napadacke kretnje i akcije koje trener postavlja. Bajern trenutno ima najbolji sistem koji sve razvaljuje a potencijal je nesto sto spada u individualne sposobnosti igraca koje pravi trener treba da sklopi. Najveci napadacki potencijali su Real i Siti samo je Mancini kreten a Mou ima eto i on jednu losu sezonu u karijeri pa stvari ne idu bas najbolje ove sezone ali videsmo prosle sve.
                Шта ти мени рече сада, лудило Испало је да је нападачи потенцијал само ако имаш имена у екипи, свашта. Па мени Јувентус разноврсније напада од Реала, а Сити не бих уопште уносио у компарацију. Чекај сад у Јувентусу један Лиштајнер, дакле бек, да 5 голова и то из игре, Асамоа 3, Видал 8 итд. то се сада сведе на нападачки непотенцијал ? Стварно ћу заборавити да си ово написао.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by AK47 View Post
                  Vrlo si tezak sagovornik,pretezak nekad...63 je dobro,ali ne toliko dobro da kazem da je to najbolji napadacki potencijal,ma ni blizu

                  Real da je prosle sezone igrao svaki mec punom snagom zabio bi 150 golova,a ne 121
                  Признајем
                  Али обратни пажњу сада на ово, овај Бајерн данас је два пута јачи од Бајерна који је избацио Реал прошле сезоне у 1/2 ЛШ, два пута и јачи и укомпонованији и два пута боље изгледа на терену од Бајерна из прошле сезоне који је издоминирао на Бернабеу од 30. до 90. минута.
                  Ни ово опет не мора да значи ништа, али ја једноставно тако гледам на ствари.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Brajkula View Post
                    Признајем
                    Али обратни пажњу сада на ово, овај Бајерн данас је два пута јачи од Бајерна који је избацио Реал прошле сезоне у 1/2 ЛШ, два пута и јачи и укомпонованији и два пута боље изгледа на терену од Бајерна из прошле сезоне који је издоминирао на Бернабеу од 30. до 90. минута.
                    Ни ово опет не мора да значи ништа, али ја једноставно тако гледам на ствари.
                    Ovo nema apsulutno nikakve veze s temom na koju smo poceli razgovor,ma ni u putu se srelo nije
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • #85
                      Bajern nikako ne moze da nadmasi dominaciju Barselone iz sezone 2008/2009 na svim frontovima.Sa izuzetkom da ih je jedini tada Celzi sabio u drugoj utakmici, a slicna stvar se moze desiti Bajernu ove sezone kada naleti na tim koji voli da se brani.

                      Barselona je te sezone dobila oba El Klasika, a da ne spominjem sto su nakantali Real na Santjago Bernabeu.

                      Izgubio si ti kompas brajkula, ne znas gde da udaras.
                      Last edited by Ricma; 27-02-13, 22:11.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by AK47 View Post
                        Ovo nema apsulutno nikakve veze s temom na koju smo poceli razgovor,ma ni u putu se srelo nije
                        И то је истина, покушао сам да ти објасним на тај начин. Само желим да кажем да онај нападачки фудбал Реала од прошле године и овај данас Бајерна је мени небо и земља, погледај колико продора, укрштања, центар шутеве, троугао свуда редом, комбинације, цео арсенал, све....империорност у сваком погледу, лудило, одавно се нисам био одушевљен неком екипом као данас Бајерном иако тај клуб искрено нешто не готивим претерано.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Brajkula View Post
                          И то је истина, покушао сам да ти објасним на тај начин. Само желим да кажем да онај нападачки фудбал Реала од прошле године и овај данас Бајерна је мени небо и земља, погледај колико продора, укрштања, центар шутеве, троугао свуда редом, комбинације, цео арсенал, све....империорност у сваком погледу, лудило, одавно се нисам био одушевљен неком екипом као данас Бајерном иако тај клуб искрено нешто не готивим претерано.
                          Ti ocigledno nisi gledao Real lani toliko osim mozda u LS,a ja jesam i Real lani,a i Bayern sada i mogu da ti kazem da lupas i ti poprilicno,ali nije ti prvi put pa eto...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by AK47 View Post
                            Ti ocigledno nisi gledao Real lani toliko osim mozda u LS,a ja jesam i Real lani,a i Bayern sada i mogu da ti kazem da lupas i ti poprilicno,ali nije ti prvi put pa eto...
                            Брате, али стварно ја разумем да поредимо ону Барсу из 2008./2009. са овим Бајерном, обе екипе су ми некако биле разноврсне. Али овај Бајерн са прошлогодишњим Реалом, стварно се запитам шта ја заправо радим, али стварно.
                            И да ниједном нисам гледао Реал, где Реал да гледам, све пајсери тамо играју

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Брате, али стварно ја разумем да поредимо ону Барсу из 2008./2009. са овим Бајерном, обе екипе су ми некако биле разноврсне. Али овај Бајерн са прошлогодишњим Реалом, стварно се запитам шта ја заправо радим, али стварно.
                              И да ниједном нисам гледао Реал, где Реал да гледам, све пајсери тамо играју
                              Vidis ti kako blage veze nemas o cemu pricas,evo procitaj sam sebe...

                              Jaci ovaj Bayern naravno od Reala lani bez dileme,ali napadacki potencijal O KOJEM SMO POCELI PRICU INACE Realov jaci i to dosta
                              Last edited by AK47; 27-02-13, 22:23.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by AK47 View Post
                                Jaci ovaj Bayern naravno od Reala lani bez dileme,ali napadacki potencijal Realov jaci i to dosta
                                Што ми ово радиш Акане, што ? Ево ти овако ћемо о нападачком потенцијалу овај Реал је Барси дао 10 голова на 6 мечева прошле године, ја смем руку у ватру да ставим да би овај Бајерн дао бар исто толико, БАР. Опет ово је лутање од теме само покушавам да ти објасним.
                                Ево и овако, опет ја смем руку у ватру да ставим да екипа која игра бољи нападачки фудбал од овог Бајерна, узима лагано Лигу Шамиона, ако је то тај Реал, где им је трофеј ?
                                Тачније твој проблем је тај што ти погледаш имена у Реалу и кажеш гле ти ово Роналдо, Ди Марија, Озил итд. итд. па ови могу да дају свакоме по 10, али на терену се то њима доста сводило шта ураде њихови јаки индивидуалци, нема ту системског, разноврсног нападања, да ти видиш да они горе играју фудбал, кретања, лудирања. Ја причам о томе, ови бре могу да нападну одакле хоће, како хоће, потенцијал поседују у сваком погледу, то Реал од прошле године није могао и видело се у неким тежим утакмицама да теже долазе до гола, да не кажем да се муче, а толики нападачки потенцијал, није то баш тако.

                                Comment

                                Working...
                                X