Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Negdje sam procitao da je Chelsea ove sezone drugi po broju stvorenih sansi. Realizacija nas nije jednom ukopala ove sezone, a vise od pola toga ide na dusu napadacu kose plave. Ja sam rekao da nije propast ako se ne uzme titula ove sezone. Ali zato top3 nije smio doci u pitanju uopste, a sada je i LS na koncu. Rafa Benitez istrolovao sve redom.


    Moram jos jednom:


    Fantastiseski gol, prosta kloasna.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Već sam se ranije čudila da onakav tim Čelzija prosto propada, da je Rus napravio najveću moguću glupost koju je mogao valjda trenutno u svetu fudbala dovođenjem Beniteza, tačnije otkazom Di Matea. Odlični srednjaci sa sjajnim Senegalcem (što bi reko Višković Dembom Bom ) Odlična ekipa i ne mogu da im poželim da ne osvoje FA Kup, ali nadam se da iako ga osvoje debeli odlazi.

      Junajted priča za sebe.. nije nam stalo da osvojimo, a onda menja SAF i pravi izmene da bi ipak da .... Čeh je ostao ovoga puta neporažen od strane Čičarita sa dve sjajne intervencije.
      Više sreće drugi put, kada nam bude više stalo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Eh nije nam stalo. Jako nam je stalo, izveli smo najjaci tim koji smo mogli nakon vikenda. Evra, Kerik, Valensija, Rio, De Hea su sve provtimci koji su morali da se odmaraju, da nam nije stalo do utakmice. Cak je i ubacivao Robina na pola sata (ili koliko vec).

        Cini mi se tako da umanjujemo pobedu Celzija. Ne znam sta je problem reci igrali smo losije, oni bolje. A ne da se vadimo na manjak motiva. Sam Ferguson je pricao kako dugo nije osvojio FA kup (9 godina) i da ga jako zeli. Dupla kruna sigurno nikom nije motiv .

        Stalo nam je i nismo zasluzili da prodjemo dalje kada se pogleda 180 minuta, plain and simple.
        sigpic

        Comment


        • Danas imam neka neslaganja sa drugarima iz grupe.

          A, ne, ne, ja se nikada nisam vadila na motiv, niti sam ja ikada rekla da mi/nam nije stalo da osvojimo FA, već je većina o tome pričala kako SAFu nije važno. Ovaj moj raniji post je bila ironična konstatacija po tom pitanju, al mi nešto ne ide ista.
          A ako moj post nije iskazivao dovljno divljenje i žal zbog gluposti gazde Čelzija, izvinjavam se i ČESTITAM! Ne da su bili samo bolji, koliko se sećam u drugom poluvremenu kod kuće nas razbili.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Wigan sa 0:2 otisao u finale. Navijaci Millwalla napravili sranje, zapoceli su tucu medjusbno pa onda i sa policijom.

            Spoiler


            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by bracala View Post
              Wigan sa 0:2 otisao u finale. Navijaci Millwalla napravili sranje, zapoceli su tucu medjusbno pa onda i sa policijom.
              Znaci just another day in the office za njih.
              sigpic

              Comment


              • http://i.minus.com/iuogWp2MFQmdG.gif
                Malo ko moze sa njima .
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Kakvi su to kraljevi, zamisli udju u prvu ligu i derbi sa WH-om... Zapalili bi ceo London... A vec su sranja pravili kada je WH bio u Cempionsipu...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Prosli put su bukvalno pregazili sve sto je imalo veze sa West Hamom .
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Kakvi su to ludaci jbt, barem je nesto ostalo od popularnih "hooligana" iz Engleske, ali onih pravih...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ma ima jos toga dosta po Engleskoj samo se ne exponiraju sad toliko kao prije.
                        Last edited by soe; 13-04-13, 23:00.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Sad svaki put kad odu negdje navijaci nekog kluba po Evropi, citaj Italija, bude dobra marisana i obicno ove jadnike sto dodju da bodre klub dobro izlemaju kriglama piva
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post
                            Ma ima jos toga dosta po Engleskoj samo se ne exponiraju sad toliko kao prije.
                            Pa zato i kazem, samo ovi "pravi" sto se eksponiraju, samo oni ostali, znas odmah da je Milwall fan... Naravno da LFC, Arsenal, Manchesteri, Chelsea imaju svoje hooligane, ali oni su pristojniji...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Odlicna utakmica za sada,vrlo visok tempo...

                              City bolji uz par dobrih sansi,Chelsea malo uspostavio ravnotezu i imao jednu sansu,Ramires evo prosao Tourea i Barrya kao cunjeve
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Kakvog gola smo primile mora Lampard da udje da poveze redove, mata je na par navrata dolazio do centar po loptu

                                Comment

                                Working...
                                X