Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proigro Reading zadnjih par kola. Pazite ih se jer ako izbore remi tesko da ce fergi da ubacuje najjaci zbog lp
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Jaooojjj Stivene,Stiveneee al jbg odlično je igrao Oldam.Baš me zanima kako će odigrati sa Evertonom ali Everton mi uliva poverenje da će se lako izboriti sa tim a i MK Dons izbacio QPR ... :/ ništa čudno u kakvoj su formii
      ♥Љубав према клубу не може да престане♥
      http://media.gorannecin.rs/2010/10/P...A0-2010-11.jpg

      Comment


      • Taman malo LFC sad da izgubi na samopouzdanju nakon ovog poraza pa da im Ajnstajnov Giroud utrpa 2 komada u sredu na Emiratima.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Taman malo LFC sad da izgubi na samopouzdanju nakon ovog poraza pa da im Ajnstajnov Giroud utrpa 2 komada u sredu na Emiratima.
          S obzirom da protiv nase odbrane dominira svaki napadac koji je viši od 185 cm ne bih se iznenadio da Giroud odigra utakmicu zivota.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            S obzirom da protiv nase odbrane dominira svaki napadac koji je viši od 185 cm ne bih se iznenadio da Giroud odigra utakmicu zivota.
            To samo ovi iz Stouka, Ager inace to rutinski resava. Mene vise brine sto je Volkot u dobroj formi a oba beka nam kubure s povredama. Dzonson i da bude spreman nije levo ono sto je po desnoj strani + rovit. Stjuart sumnjam da moze to da odradi ljudski protiv ozbiljnog protivnika.
            sigpic

            Comment


            • Onda ce da vas izdominiraju i Pero i Diaby, pa tek onda Giroud sa hettrikom
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Chelsea nisam gledao, ali revans bi trebao proci lagano.

                Liverpool isto tako katastrofa, mada ni prvi ni zadnji jak klub koji je ispao iz ovog takmicenja od nekog nizeligasa. Primili su 3 gola, ne zna se koji je gori. Il onaj tamo daje autogol, il golmanu ispada lopta...

                Mi smo dobili Readinga, igra se 17 februara ja mislim i ocekujem prolaz. Mada to je utakmica koja se igra izmedju dvije utakmice s Realom, tako da ne ocekujem da ih isprasimo.
                sigpic

                Comment


                • Da Tores nije izvadio stvar, danas bi bila kompletna "seca knezova".
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Da Tores nije izvadio stvar, danas bi bila kompletna "seca knezova".
                    Slazem se
                    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                    Legends never die. Mamba will be back!
                    sigpic
                    HOUSE ALL NIGHT LONG

                    Comment


                    • Idemo Olivier idemo po prvi hettrik !!!
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Blackburn nervozan, treba da se ovo brzo resi.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Diaby ocajan, pokvario je 3-4 napada.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Kakav sut Oxa jbt

                            U Arsenalu sa distance jedino poteze Poldi i Cazorla,ovi ostali slabo...od ovih na terenu skoro da niko i ne zna da je sutne,Diaby maloprije kao da mu je noga otpala kad je sutao
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • I još jednom maestralni Kokelan, gdje god ga staviš!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • A vidi mog brata Davida Bantleya,najjaci transfer u istoriji fudbala...25 miliona eura je Tottenham platio upravo Blackburnu za tadasnjeg novog Beckhama,a covjek nista odigrao nije

                                Sad ce Ramsey morati uci da ovo rijesi,ne moze ovo vise ovako
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X