Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Leeds Fans Singing:
    ''U're just a shit team near Arsenal'
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Dajte Leeds da se igramoooooo
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Mocni Tottenham isp'o nije moguce .
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • OLDHAAAAAAAAAAAAAAAMM!!!
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Najjače takmičenje.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • El Pistolero!

              Ajmo sad u nasem stilu, ofanzivci raspolozeni samo ovi nazad malo da se konsoliduju.
              sigpic

              Comment


              • Tooo,Suarez 1-1,ajde sad da punimo ovo!
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Ja vecih mesara od ovih iz Oldama nisam vidio,vala da im sada hocete 6 zavaliti,ovaj golman je rupetina nevidjena,samo po golu sutati,nece on nista skinuti,frajer je pogubljen
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakav haos prave nizeligasi danas.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Wadara nevera . Da maleni leeds izbaci Velikana Svetskog fudbala, Barsu Severnog Londona? Daj ne trolaj te

                      Comment


                      • Tacno ce mi dan pokvariti remi Celzija. Ostalo ide kako treba...
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                          Wadara nevera . Da maleni leeds izbaci Velikana Svetskog fudbala, Barsu Severnog Londona? Daj ne trolaj te
                          Prijatelju, Arsenal je ispao od tima iz cetvrte lige, a i ne znam sta mene uopste pominjes sa ispadanjem Tottenham-a..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Odlicno po Totenhem sto su ispali, dobrodoci ce im jedan slobodan vikend i moci ce da se posvete dvomecu sa Lionom.Prave nevolje ce za njih sledeti ukoliko prodju dalje jer ce ih tu cekati Inter najverovatnije.Da stvar bude jos gora 3 dana posle meca sa Interom bi trebalo da igraju protiv Arsenala i Liverpul.Kakav paklen raspored bokte...

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Prijatelju, Arsenal je ispao od tima iz cetvrte lige, a i ne znam sta mene uopste pominjes sa ispadanjem Tottenham-a..
                              Jos branis sparse time sto je Arsenal ispao od tima iz cetvrte lige . Nije isto ispasti u liga kupu i fa kupu od nizeligasa ;)

                              Comment


                              • Odakle ga baja zavuce glavom. 3:1 jebem ti nakovanj.

                                Borini prebaci tribinu prije toga. Tek ce sad biti klanja ovdje.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X