Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Bertrand je solidan kako levi bek, ali ne znam ni ja sto ga stava na krilo mozda zbog brzinu jer nema nikakav centarsut.

    Comment


    • Gde je ovde kontakt?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Da moze on bi se iza stative sakrio. Govorim o covjeku koji je u ogromnoj mjeri bio inspiracija 9gag-u svo ovo vrijeme. Fernando Torres. Ne bi ga Debeli izvadio iz igre sve i da mu pilom pilaju nogu, nema sanse.

        Dobise ovi nesrecnici penal ni za sta... da znam da ovo znaci otkaz kretenu, skako bih od srece.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Jel bio penal?


          Ne gledam, pratim samo rezultat.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Koliko sam ja video, nema govora o penalu.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Jel bio penal?


              Ne gledam, pratim samo rezultat.
              Ma evo gledam sad na ponovljenom... nije ga pipnuo Turnbull, dobar dive je bio, proslo je.

              Pa de izvadi Torresa jebo ti pas mater.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Vidjet cemo da li je karma stvarno kurva, na kraju tekme. Uvijek se nepostojeci penali, vrate nepostojecim penalima. Tako jednostavno mora biti. Vratio se Arsenalu, Cazorlin dive zestoko
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • HAHAHHAHAHAHAHHAH , jel jebeno moguce da covjek ubacuje Azpilicuetu na 10 minuta do kraja ?

                  Nemam nista protiv njega , neki znaju da sam ga hvalio i prije godinu i po - dvije i rekao da ce biti strasan igrac sigurno , ali ubacivati desnog beka , a gubis od tima iz koje vec lige po redu , ne znam ni sam , je za ludnicu ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Kako tekma bude odmicala ocekujem izmjene koje ce doprinijeti na taktickom planu ovog strucnjaka. Hilario IN Turnbull OUT i Azpilicueta umjesto Baneta, da se protivnik dodatno osamuti.
                    .
                    Odradjeno.

                    Ceka se jos preostala izmjena Turnbull-Hilario.

                    Kako li je ovaj dobio licencu trenera da mi je znati.

                    EDIT: Dade ga Torres. Sad ce biti starter do kraja sezone a Debeli ponosan na sebe i svoje znanje.
                    Last edited by bracala; 27-01-13, 13:42.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      I sta treba da se desi da bi usaftani rumeni gad shvatio da Ryan Bertrand nije krilo niti ce ikada biti vec je lijevi bek? Ako on misli da je nekoga zajeb'o s tim potezom, e pa nije. Jedini kojeg je najvise zajebao je upravo Bertrand.

                      Kako tekma bude odmicala ocekujem izmjene koje ce doprinijeti na taktickom planu ovog strucnjaka. Hilario IN Turnbull OUT i Azpilicueta umjesto Baneta, da se protivnik dodatno osamuti.


                      Edit: Majstorija Oscara.
                      Kakav majstor
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne mogu da verujem Torres

                        Comment


                        • Sad ce da nas snjeg zatrpa, torres ga dao
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sta rece Mumara ???

                            Brw Torres legendo...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Sta rece Mumara ???

                              Brw Torres legendo...
                              Dize Torres prosjek golova na 0.42 po mecu.

                              Jebes ovaj gol kad sam se smorio s njim i sa Debelim. Ne mogu ih vise gledati. Dzaba zategnem i kazem hvala kurcu i onda u momentu skontam da to znaci da moram obojicu gledati jos 3 mjeseca.

                              A ovo sto smrdljivac radi sa izmjenama... to ne mogu protumaciti drugacije nego da ljigavac zeli bataliti profi trenersku karijeru. Koji ce ga klub angazovati pa da gleda kako im u zadnjih 20 minuta tekme pri rezultatskom zaostatku rotira bekove. Jebem ti fudbal ako takvi mogu raditi u njemu.

                              Edit: Sunce ti jebem sudija nas urusi protiv provincijskog kluba
                              Last edited by bracala; 27-01-13, 13:54.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • FootyHumour ‏@FootyHumour
                                I think Fernando Torres has finally found his level. League 1.


                                Samo da vi izborite LS sledece sezone...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X