Announcement

Collapse
No announcement yet.

Srbija na OI - učesnici, raspored, rezultati

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I nije tacno da su za ove olimpijske igre imali lose uslove...pa OKS je obezbedio fantasticne uslove svim sportistima i uspeh je izostao...kakve veze Novak Djokovic ima sa uslovi...uslovi su bitni dok se ne izgradi neko u vrhunskog sportistu...Mozda su uslovi razlog sto imamo manje vrhunskih sportista, ali nisu razlog za ovaj DEBAKL...Jel su uslovi krivi sto su se Zorani i Andrije odsekle ruke pred poslednju seriju?
    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

    Comment


    • Kada vec pricamo o necemu sto ce da se desi za cetiri godine, ja prognoziram 33 medalje, od toga 16 zlatnih medalja, pocepacemo sve.

      Fudbaleri ce otici na OI i onda cemo tu da isprasimo sve i sokiramo svet, tako da nam daju tri zlatne medalje.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ne, ne kapiram nikako trazenje alibija i takve stvari. Cemu to? Ja razumem da je neko fasciniran nasim sportistima, ali brate treba pogledati istini u oci i reci zajebali ste stvar, podbacili ste jebem mu mater i idemo dalje. Mislite da oni ne znaju da su zasrali? Znaju itekako, sve su to profesionalci, manite me izgovora...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ma treba da pocnemo da ulazemo u dizanje tegova i ove borilacke vestine...tu leze medalje
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • Prije se koliko toliko ulagalo u sport, sada toga nema (sem u fudbalu). Ostale zemlje su bar onim sportovima u kojima su jaki, napravili odlične uslove, to mi nemamo ni u jednom sportu. Nole, Čavić, Stjepanović, Ana, Jelena svi su oni napredovali u drugim zemljama i hvala im što se takmiče za nas. Zašto ni jedan plivač koji je ostao u Srbiji, nije napravio dobar rezultat? Zato što je prevelika razlika u uslovima u kojima se trenira i to se sve više odražava na rezultate. Jednostavno mora se više ulagati u sport..
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Ne, ne kapiram nikako trazenje alibija i takve stvari. Cemu to? Ja razumem da je neko fasciniran nasim sportistima, ali brate treba pogledati istini u oci i reci zajebali ste stvar, podbacili ste jebem mu mater i idemo dalje. Mislite da oni ne znaju da su zasrali? Znaju itekako, sve su to profesionalci, manite me izgovora...
              Znaju oni to. Oni bi više od nas voljeli da su uzeli medalju, ali nisu. Ali ne možemo ih i ovako sada pljuvati.
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

              Comment


              • Originally posted by deki94 View Post
                Znaju oni to. Oni bi više od nas voljeli da su uzeli medalju, ali nisu. Ali ne možemo ih i ovako sada pljuvati.
                Nije to pljuvanje, to su kritike sa razlogom. Moras razlikovati one ljude koji pisu da Novak nikad nije bio neki sportista i da mu se jebe za Srbiju i tako neke stvari i ljude koji pisu ovde jer ja stvarno nisam video neke debilne postove, vec samo razocarenje i kritike kao sto rekoh.




                Aleksa, za mene je to sto si ti nabrojao kurac od sporta. Znam da si se zezao, ali medalje iz recimo odbojke i dizanja tegova ne mogu da se porede - nikako.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Nije to pljuvanje, to su kritike sa razlogom. Moras razlikovati one ljude koji pisu da Novak nikad nije bio neki sportista i da mu se jebe za Srbiju i tako neke stvari i ljude koji pisu ovde jer ja stvarno nisam video neke debilne postove, vec samo razocarenje i kritike kao sto rekoh.




                  Aleksa, za mene je to sto si ti nabrojao kurac od sporta. Znam da si se zezao, ali medalje iz recimo odbojke i dizanja tegova ne mogu da se porede - nikako.
                  Nisam mislio na ove ovde, već na uopšte atmosferu koja vlada po forumima, fejsu i sl.

                  A što se tiče ovih sportova, oni nisu kod nas popularni i zato su ne važni. Rvanje je npr. bio najtrofejniji olimpijski sport SFRJ, sada ni jedna od zemlja ne može ni prismrditi medalji.
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                  Comment


                  • Medalja je medalja. Nismo mi olimpijska nacija pa da na svim poljima idemo na medalje. Meni je i streljastvo kurac od sporta, ali se radujem svakoj nasoj medalji u bilo kojem sportu.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Nije to pljuvanje, to su kritike sa razlogom. Moras razlikovati one ljude koji pisu da Novak nikad nije bio neki sportista i da mu se jebe za Srbiju i tako neke stvari i ljude koji pisu ovde jer ja stvarno nisam video neke debilne postove, vec samo razocarenje i kritike kao sto rekoh.
                      Aleksa, za mene je to sto si ti nabrojao kurac od sporta. Znam da si se zezao, ali medalje iz recimo odbojke i dizanja tegova ne mogu da se porede - nikako.
                      Pa naravno da ne moze...meni je najvise zao kosarkasa sto nisu otisli na OI...nekako tu medalju najvise cenim od svih sa Olimpijskih igara...a i kosarka je verovatno najbolji sport na OI..
                      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                      Comment


                      • Godinama su odvodjeni nasi strucnjaci i prodavano je nase znanje, dok su nase skole sporta zamirale, nista nije ulagano i na kraju smo do ovoga dosli. Ovo cak i nije toliko lose kako bi trebalo da bude.
                        Smejao sam se mojoj kevi kad mi je pricala da ce Japan, Kina i ostala boranija biti bolja od nas u sportovima tipa: rukomet,kosarka, fudbal.
                        Ranije je bilo nezamislivo da je u fudbalu Gana bolja od nas, da gubimo u basketu od Izraela, Nigerije...
                        Ostao nam je samo vaterpolo(od ekipnih sportova) i to samo zato sto je to balkanski sport i ne interesuje druge nacije
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Godinama su odvodjeni nasi strucnjaci i prodavano je nase znanje, dok su nase skole sporta zamirale, nista nije ulagano i na kraju smo do ovoga dosli. Ovo cak i nije toliko lose kako bi trebalo da bude.
                          Smejao sam se mojoj kevi kad mi je pricala da ce Japan, Kina i ostala boranija biti bolja od nas u sportovima tipa: rukomet,kosarka, fudbal.
                          Ranije je bilo nezamislivo da je u fudbalu Gana bolja od nas, da gubimo u basketu od Izraela, Nigerije...
                          Ostao nam je samo vaterpolo(od ekipnih sportova) i to samo zato sto je to balkanski sport i ne interesuje druge nacije
                          Brate ovo sto si ti rekao nema veze sa tim sto su ODBOJKASI/CE, RUKOMETASI i NOLE zakazali...
                          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                          Comment


                          • Originally posted by Aleksa9 View Post
                            Brate ovo sto si ti rekao nema veze sa tim sto su ODBOJKASI/CE, RUKOMETASI i NOLE zakazali...
                            Sto ne platis na mostu, platis na cupriji.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Nole se zna zasto je zakazao, a ne vidim kako nema veze sa rukometom i odbojkom: i u jednom i u drugom sportu ne zna se koliko smo strucnjaka poslali u svet, dok mi treniramo u nekim brvnarama na itisonu.
                              Madjarska je hvala bogu uvek bila velesila u rukometu
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Nole se zna zasto je zakazao, a ne vidim kako nema veze sa rukometom i odbojkom: i u jednom i u drugom sportu ne zna se koliko smo strucnjaka poslali u svet, dok mi treniramo u nekim brvnarama na itisonu.
                                Madjarska je hvala bogu uvek bila velesila u rukometu
                                Ali, oni su AKTUELNI evropski sampioni i vicesampioni...i opet kazem da to ima veze sa razvojem sportista, ali sa ovim debaklom nema...imali smo iste pripreme, kao i sve ostale repke...
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X