Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrvatska - MAXtv Prva liga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Kakav je parmak Marcelo Brozovic . U jednom trenutku Bozo Susac nakon odlicnog ''podvaljivanja'' lopte od strane Husejinovica izgovara da je u ovom slucaju pametniji igrac znao bi da je ovo podvaljivanje i da treba ga ispratit. Bas losa utakmica na Kantridi, steta sto Husejinovic nema vece slobode u ovom Dinamu.

    Comment


    • #77
      Guza ponovo briljirao



      Nista ovu temu lagano preimenovati Said Husejinovic

      Comment


      • #78
        Ovaj carobnjak sa loptom mora dobiti poziv u reprezentaciju BiH. Danas ponovo Dinamo gledao zbog njega, kako samo razigrava, igraci Lokomotive padaju na travnjak od trzaja tijelom, hvata voleje, probacuje kroz noge ..... ma mora dobiti poziv.





        Sammir definitivno mora u neki bolji klub jer Dinamo je davno prerasto. Kakav je samo gol zabio

        Comment


        • #79
          Ludjak Mamic prema nekim izvorima nudi Eduardu 2 miliona € godisnje, ako on ne prihvati ponudu Mamic kupuje stranca napadaca i pored toga sigurno kupuje golmana stranca.

          Comment


          • #80
            Sramotno ponasanje navijaca splitskog Hajduka je bivseg maldog reprezentativca BIH Gorana Galesica primoralo da trazi raskid ugovora, a Hajduk mu je izasao u susret. Evo njegove izjave

            Bilo je strašno, nazivali su me četnikom i grobarom, prijetili mi i lično i na Facebooku. Zbog toga sam odlučio maknuti se. Prešao bih ja preko toga, no nisam želio da zbog mene sutra ispaštaju klub i grad. Zatražio sam raskid, ljudi u klubu su mi izašli u susret i hvala im. Hajduk i suigrači koji su me lijepo primili ostat će mi u lijepoj uspomeni, a ove druge, ružne stvari ću zaboraviti.
            Dodji u Sarajevo majstore.

            Comment


            • #81
              Dinamo osvojio 5. Superkup i tako se brojčano izjednačio sa Hajdukom. Nakon 90 minuta igre bilo je 1-1, Čop u prvom dijelu doveo Dinamo u vodstvo dok je Caktaš sa bijele tačke zabio za poravnanje. Uslijedila je lutrija gdje su se mnogo bolje snašli igrači Dinama koji su iskoristili sva 4 penala, dok su igrači Hajduka uspjeli promašiti 2 penala i time donijeti Dinamu 3. uzastopni osvojeni Superkup.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • #82
                Utakmica u kojoj se imalo sta vidjeti, od prejakog Dinama i mladog Hajduka. I ove godine dosta podmladjeni Hajduk je dosao na Maksimir bez Vukovica, Blazevica i Maloce koji ce najvjerovatnije biti prodani da bi se bar malo popravila finansijska situacija u Hajduka. Dinamo u ovoj utakmici nije mogao racunati na Sammira koji je dozivio povredu na pripremnoj utakmici i Vrsajka koji je prehladjen. Tako su njihove pozicije zauzeli Brozovic i Tin Jedvaj.

                Mene najvise interesovala igra Husejinovica koji nije bio na nivo, ali ponovo je svojim potezima digao publiku. Kad krene sam u napad odmah se sa tribina cuju uzdasi, nesto slicno ko kad je igrao na Kosevu. Pojacanja koja je doveo Dinamo mogla bi biti prava pojacanja, na mene najveci utisak ostavio Alzirac Soudani svojom brzinom i tehnikom, ali mu je zavrsnica bila slaba. Nije bio los Junior Fernandes koji je jednom izasao pred Kalinica, ali mu je ovaj odbranio. Nakon sinocne utakmice dosla je i potvrda da je hrvatska liga dobila odlicnog golmana i showman-a u liku bivseg golmana San Lorenza Pabla Alejandra Migliora.

                U igru su usla i dva igraca koja nisu novi u Dinamu jer su u jednom periodu svoji karijera igrali za modre, a to su Kramaric i Antolic. Nista specijalno od njih dvojce se nije moglo vidjeti, mada po meni je Kramaric bolja opcija od Copa u napadu.

                Dinamo je pred ovu utakmicu doveo Bakarya Sara koji ce pojacati konkurenciju na zadnjem veznom, a mozda odlaskom Ademia i zauzme tu poziciju u prvi 11. Mislim da je Dinamo ovim dovodjenjem objasnio kako se sklapa ekipa i odavno nisam vidio ekipu na ovim prostorima sa tako mocnom klupom.

                Comment


                • #83
                  Odličan početak HNL-a biće zanimljivo ispratiti
                  Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

                  Comment


                  • #84
                    Brat Said danas asistent za Fernandesa. Ponovo odigrao dobru utakmicu uz dosta trke i par dobrih proigravanja.

                    Comment


                    • #85
                      Obilo se o glavu Mamiću forsiranje Jurčića. Jeste on donio Dinamu Ligu Prvaka, nakon ne znam ni koliko 11-12 godina, ali to je nikakav fudbalski trener i znalac, koji je stvoren samo za toga da bude obični pijun u ovom slučaju Mamića. Njegovo nedovoljno poznavanje nogometa je moralo doći jednom do izražaja, a došlo je baš sinoć u jednoj od 2 Dinamove utakmice sezone. Strašno loše i bezidejno je izgledao Dinamo sinoć, Bjelica je u potpunosti pročitao njihovu igru i na propisan način očitao lekciju i Jurčiću i igračima Dinama. Školski ih je uzeo, bez mnogo komplikacija, od noge do noge sa nešto bržim ritmom je "ugasio" Dinamove jake individualce. Ostalo je bilo samo suha rutina i završavanje posla što im je uveliko omogućio levat Rukavina. Taktički je Bjelica u potpunosti nadmudrio Dinamovu najslabiju kariku. Mamić da je bio pametan da ostavi Halilhodžića na klupi, koji bi čuda radio sa ovom ekipom. Al' zbog svojih grešaka ostala je budala bez 10-ak miliona od UEFA-e i televizijskih prava, a sada neka priziva Vahu uz igranje Evropske lige.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • #86
                        Prema Slobodnoj Bosni Amar Osim glavni kandidat za klupu Dinama, to prenosi i SN

                        http://sportske.jutarnji.hr/amar-osi...tvrde/1121523/

                        Tesko mi je u ovo povjerovati.

                        Comment


                        • #87
                          Sumnjam da bi Amar prihvatio, jedino pod uslovom da mu se Mamic ne mesa u posao a to je malo verovatno
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Mr.M View Post
                            Sumnjam da bi Amar prihvatio, jedino pod uslovom da mu se Mamic ne mesa u posao a to je malo verovatno
                            To je prosto nemoguće. Mamić je takav karakter, uradiće sve da bi prodao igrače u kojima ima potencijala. Jednostavno, on želi da ima sve u svojim rukama i da u potpunosti kontroliše cjelokupan klub, što kod Osima nikako ne može proći. Znamo kako Osim to radi u Želji, bez ikakvog miješanja ljudi iz vodstva kluba. Baš sumnjam da bi prihvatio ovaj za njega izuzetno veliki zalogaj... To bi mu bila odlična odskočna daska u njegovoj daljnoj trenerskoj karijeri, al' čini mi se da je Mamić ovdje najveća prepreka.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • #89
                              Izmisljotine, skupljanje klikova na portalima

                              Comment


                              • #90
                                Felix Magath prema SN najozbiljniji kandidat za klupu Dinama
                                http://sportske.jutarnji.hr/dinamo-i...mira-/1121892/

                                Ako dodje neki mogu vec kupiti prnje.

                                Comment

                                Working...
                                X