Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miljenik foruma ska je..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Miljenik foruma ska je..

    [quote author=SPORTKLUB link=topic=608.msg70002#msg70002 date=1245133122]
    [quote author=Vladan link=topic=608.msg68561#msg68561 date=1244152213]
    Radi li Krivokapic na SK
    [/quote
    ne. na sk rade samo najbolji[/quote]
    [/quote]
    a gde je Nedeljko Kovinjalo. nisam primetio ni Zvonka Mihajlovskog sa svojim biserima da se cuje. ako na SK rade najbolji gde su pomenuta dvojca?
    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

    madden balkanska liga

    Comment


    • #92
      Odg: Miljenik foruma ska je..

      ccc... ;D

      Comment


      • #93
        Odg: Miljenik foruma ska je..

        Visko je car!!!! ;) ;) ;D ;D ;D

        Kada ce covek da krene sa ovogodisnjim Vimbldonom????

        Comment


        • #94
          Odg: Miljenik foruma ska je..

          [quote author=Dacha_St link=topic=608.msg71267#msg71267 date=1245746992]
          Visko je car!!!! ;) ;) ;D ;D ;D

          Kada ce covek da krene sa ovogodisnjim Vimbldonom????
          [/quote]
          Nece da krene na moru je,tacnije na odmoru.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • #95
            Odg: Miljenik foruma ska je..

            Ja sam cuo da ce od druge nedelje poceti Visko!
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #96
              Odg: Miljenik foruma ska je..

              [quote author=Tmac link=topic=608.msg71294#msg71294 date=1245756213]
              Ja sam cuo da ce od druge nedelje poceti Visko!
              [/quote]i ja sam isto tako cuo
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • #97
                Odg: Miljenik foruma ska je..

                [quote author=Tmac link=topic=608.msg71294#msg71294 date=1245756213]
                Ja sam cuo da ce od druge nedelje poceti Visko!
                [/quote]
                pretpostavimo da ce tada produkt Srdjana Djokovica vec odmarati negde na moru.

                SportKlub je ostao bez Makija a da ostene jos i bes Viska . e to bi bilo bas tuzno.
                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                madden balkanska liga

                Comment


                • #98
                  Odg: Miljenik foruma ska je..

                  Pre neki dan sam gledao neku tekmu na SK+, repriza jos od zime, i ponovo uzivao sa Marjanom!!!

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Miljenik foruma ska je..

                    [quote author=dobreta link=topic=608.msg75346#msg75346 date=1247167458]
                    Pre neki dan sam gledao neku tekmu na SK+, repriza jos od zime, i ponovo uzivao sa Marjanom!!!
                    [/quote]

                    Da

                    Vrtim kanale i slucajno cujem GLAS Eee, to su bila vremena ;D Isprva sam pomislila da se vratio, ali...

                    Comment


                    • Odg: Miljenik foruma ska je..

                      [quote author=dobreta link=topic=608.msg75346#msg75346 date=1247167458]
                      Pre neki dan sam gledao neku tekmu na SK+, repriza jos od zime, i ponovo uzivao sa Marjanom!!!
                      [/quote]
                      sta vredi kada ga Neca nije dovoljno placao a radio mu po petnest prenosa nedeljno pa komsije iskoristile to.
                      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                      madden balkanska liga

                      Comment


                      • Odg: Miljenik foruma ska je..

                        nema sta BRE da se glasa Viskovic je car,genije,ma najbolji je .Toliko ga gotivim da bi voleo da on cita dnevnik na rts-u i nemoj da sam cuo nesto lose o njemu. A onaj stojanovic sa rts-a onaj nije normalan to je clasican primer coveka sa vezom da se razumemo toliko me nervira da bi ga ....

                        Comment


                        • Odg: Miljenik foruma ska je..

                          [quote author=muchasgracias link=topic=608.msg86626#msg86626 date=1251207886]
                          nema sta BRE da se glasa Viskovic je car,genije,ma najbolji je .Toliko ga gotivim da bi voleo da on cita dnevnik na rts-u i nemoj da sam cuo nesto lose o njemu. A onaj stojanovic sa rts-a onaj nije normalan to je clasican primer coveka sa vezom da se razumemo toliko me nervira da bi ga ....
                          [/quote]
                          Ukusi su razliciti... 8)
                          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                          Comment


                          • Odg: Miljenik foruma ska je..

                            slazem se da je Viskovic ubedljivo najbolji komentator na ovim prostorima, ne samo sto se sporta tiche vec je veoma inteligentan sto se da primetiti u njegovim recenicama, i kad se spoji inteligencija + sportsko znanje, sta cete bolje

                            Comment


                            • Odg: Miljenik foruma ska je..

                              Kako se zvao lik sto je komentarisao Bundes ligu kad su igrali Hofenhaj i Bajern Ibisevic dao gol lik oce da pukne..bass se uzivi u prenos .. to je komentator,mislim da se zvao Marijan..nesto na M je

                              Comment


                              • Odg: Miljenik foruma ska je..

                                [quote author=Dr.Infinity link=topic=608.msg102089#msg102089 date=1257094101]
                                Kako se zvao lik sto je komentarisao Bundes ligu kad su igrali Hofenhaj i Bajern Ibisevic dao gol lik oce da pukne..bass se uzivi u prenos .. to je komentator,mislim da se zvao Marijan..nesto na M je
                                [/quote]
                                Pa pogledaj malo teme... Imas u temi komentatori sve sto te zanima...
                                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                                Comment

                                Working...
                                X