Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull U.S. Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sto se mene tice i nije za drugo , sem za turisticko razgledanje . Nikad nisam voleo taj Ducati .

    Comment


    • #17
      hahaha zanimljivo koji je bio Rossi kada je predpostavljam pao !!!!!

      Comment


      • #18
        Originally posted by Hurricane View Post
        prvi put da je vale sjeo na motor a da nije namjestio kombinezon
        Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

        Comment


        • #19
          Originally posted by mirzacale View Post
          prvi put da je vale sjeo na motor a da nije namjestio kombinezon
          Maaaa muka ga naterala sa svih strana....ko ce da razmislja o gacama i kombinezonu....

          Comment


          • #20
            Dukati je uvek specifican za voznju u serijskom programu super sport.....Mogu misliti u fabrickoj varijanti...Ipak Stoner je jedini covek koji je napravio neki uspeh sa dukatijem dok je Niki Hejden koji je vozio sa njim bio kao i sad prosecan.....Stoner je imao pobeda i borbi sa dukatijem cak i kad nije osvajao titulu i za to mu se mora odati priznanje....Ja ga licno ne podnosim....Kao ni Lorenca...Pratim moto gp 15 godina,svaki trening,svaku trku i moram da kazem da je po mom misljenju italijanska skola moto gp najbolja..Duel igraci,jaki na kocenju i pravi sampioni....Stoner je odlican vozac..vrhunski...ali nije perfektan....kada je neko ravnopravan sa njim na stazi u duelu nikada nije pokazao sampionsku voznju...Lorenco je kompletan vozac ali je iskopleksirani mali covek koji misli da ako je jednom osvojio titulu da je najbolji vozac svih vremena....apsurd....Pa cak i za tu titulu 2010 pitanje je da li bi osvojio da Rossi nije slomio nogu...Pedrosa nikad nece biti sampion jer nikada kada je trebalo da odgovori na pretnje i duele nije izlazio kao pobednik....Pamtim trke izmedju Dovizioza i Lorenca u 250cc...koliko je samo Dovi dobijao Lorenca u duelima ali je bio na malo slabijoj masini i timu...Jedini covek koji ima sve karakteristike Rosija je Andrea Iannone....ja sam to govorio kad niko od vas nije ni znao za ovog momka...Prepoznao sam to kao sto sam i 96 prepoznao Rosija kada niko nije ni pomisljao na njega i zavoleo ga.....laguna seca super staza...Italijanska skola 4ever

            Comment


            • #21
              Originally posted by andrijast View Post
              Jedini covek koji ima sve karakteristike Rosija je Andrea Iannone....ja sam to govorio kad niko od vas nije ni znao za ovog momka...Prepoznao sam to kao sto sam i 96 prepoznao Rosija kada niko nije ni pomisljao na njega i zavoleo ga.....laguna seca super staza...Italijanska skola 4ever
              Kad tako dobro prepoznajes buduce sampione daj nam sada tvoje misljenje, ko je taj buduci sampion? Da znam

              Comment


              • #22
                Originally posted by crni View Post
                Kad tako dobro prepoznajes buduce sampione daj nam sada tvoje misljenje, ko je taj buduci sampion? Da znam
                Ima dobrih vozaca....Generalno svi su dobri ali po meni je od novije generacije Iannone najkompletniji vozac.On jos nije postao sampion.Ali to je sampionski vozac.Ima sve sto je potrebno jedino mozda tu konstantnost ali to se dobija iskustvom.Za Toni Elijasa sa mislio da ce biti sampion i bio je ali u moto 2...Sad jos ne vidim neki ekstra talenat ali ako te toliko zanima moje strucno misljene,javicu ti kad opet budem procenjivo.Bez brige ;)

                Comment


                • #23
                  Originally posted by andrijast View Post
                  Jedini covek koji ima sve karakteristike Rosija je Andrea Iannone....ja sam to govorio kad niko od vas nije ni znao za ovog momka...Prepoznao sam to kao sto sam i 96 prepoznao Rosija kada niko nije ni pomisljao na njega i zavoleo ga.....laguna seca super staza...Italijanska skola 4ever
                  Sta sam ja ovde propustio ili pogresno shvatio. Rosi kad je prvi put video Lagunu Seku bio je visestruki sampion a Janone ce je videti tek dogodine

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Alen P View Post
                    Sta sam ja ovde propustio ili pogresno shvatio. Rosi kad je prvi put video Lagunu Seku bio je visestruki sampion a Janone ce je videti tek dogodine
                    Ma Ianonea sam pomenuo onako,jer me jedini on podseca na Rossija.Nema veze sa lagunom secom.Bice tesko i njemu ako ode u neki krs tim.Ima 4 motora u sampionatu koja funkcionisu kako treba i koja su konkurentna sto je katastrofa.Nikad gora situacija nije bila u MOto gp.Da nisu ubacili crt timove bilo bi 9 motora na startu.Crt su samo dornina maska da prikrije kako su upropastili ovo takmicenje.Bar da je tu par fabrickih suzukija i kawasakija bilo bi mnogo bolje.Eto kad takve fabrike ne mogu da naprave motocikl kako treba onda sta da pricamo...

                    Comment

                    Working...
                    X