Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Großer Preis Santander von Deutschland 2012 (Hockenheim)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Fernando Alonso je trenutno najbolji vozac u Formuli 1, to kaze vecina vozaca kada ih pitaju u anketama.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #92
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Fernando Alonso je trenutno najbolji vozac u Formuli 1, to kaze vecina vozaca kada ih pitaju u anketama.
      Koja je ta većina?Luis je dao neke pohvale i neki od slabije plasiranih vozača.Ono šta je radio 2007. i 2010. i što nastavlja da radi... jel to radi dobar vozač?Fetel je imao jednu jedinu aferu i to Silverston 2010. kada su mu stavili Veberovo prednje krilo.To šta viču Masa, Montecemolo, Domenikali mene ne interesuje.Ferari od kad nema Toda i Brona više priča nego što radi.

      Pustimo to sad, pokazaće se to sve kad tad.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #93
        http://us4.chatzy.com/13265781504683
        Miljkonen

        Comment


        • #94
          Alonso je 17 puta bolji vozac od Raikonena i pri tome ne kazem da je Raikonen los vozac vec naprotiv. Ali ajde ti znas bolje od F1 vozaca , tako da kljuc na ovu temu
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #95
            Kakve veze ima broj afera, pa malo ko ih ima manje nego Sena pa je on opet najbolji svih vremena. Vidis li ti sta covek radi, najproracunatiji vozac od Prosta, potpisujem da sam ovo rekao. U odlucivanju o taktici i snalazenju u situacijama na stazi bolji od Sumahera. Odlican po kisi. Odlican kada ima slabiji bolid. Kimija ja obozavam, i on je vise prirodno nadaren vozac od Nanda, ali na nivou sezone, u istim automobilima i podjednakim uslovima niko od trenutnih vozaca ne moze da dobije Alonsa. Sem Sumahera u top formi, on bi bio tu negde.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #96
              Originally posted by Miko View Post
              Alonso je 17 puta bolji vozac od Raikonena i pri tome ne kazem da je Raikonen los vozac vec naprotiv. Ali ajde ti znas bolje od F1 vozaca , tako da kljuc na ovu temu
              Ma bravo!Super ti je izjava.Ko će da bude glasniji?

              Nebojša, how about Sebastian Fetel?Čuo sam da je momak pržio još u Toro Rosu.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #97
                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Ma bravo!Super ti je izjava.Ko će da bude glasniji?
                Kimi je bolji vozac, ali losiji matematicar.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #98
                  Originally posted by MarkedOne8 View Post
                  Ma bravo!Super ti je izjava.Ko će da bude glasniji?

                  Nebojša, how about Sebastian Fetel?Čuo sam da je momak pržio još u Toro Rosu.
                  U istim bolidima (a ja se nadam da ce biti u istim bolidima od sledece sezone ili one tamo), Fernando bi imao vise poena na kraju sezone. I Alonso je przio u 15 puta gorem bolidu, cuvenom Minardiju koji je malo ko mogao da vozi vise od 20 krugova.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #99
                    Legende Narni najjaci

                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Jebena parada vozaca, kako ne mogu da iscekam sledecu nedelju, vec me trese adrenalinska kriza
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Marked, ako mislis da Lotus danas moze da pobedi, to je tvoje misljenje. Ako mislis da mogu da urade nesto drasticno da u nastavku sezone dominiraju i Kimi osvoji titulu, to je tvoje misljenje.

                        Moje je misljenje da je Lotus izuzetan bolid, ali da ternutno nije najbolji. Moje je misljenje da je RB8 ternutno najbolji (bez ovih smesnih mapa), da je F2012 nesto sporiji, u jako maloj meri. Koliko je MP4-27 sad brz, ostace daans da se vidi, mislim da ce biti dobar, ali ne za pobedu. Mislim da je E20 bio mnogo bolji od MP4-27 u Britaniji, ali da Grosjean nije imao srece, a da je Kimi reagovao kako nekad nije. Od pocetka sezone Kimi mi nije onaj stari, narocito ne onaj iz poslednje 3 trke 2007. Mislim, na osnovu onoga sto smo do sad videli, da je sad E20 kao MP4-27, da su korak ispod dva gore navedena bolida, ali da je taj korak mali. Mislim da je W03 jako zaostao, ali da se u ove dve kisne kvalifikacione sesije dogodilo sto i u Maleziji ove godine - kisa je priblizila bolide i Schumacher je cistim umecem doveo Mercedes u drugi red.

                        E, sad, ono sto su cinjenice. Cinjenica je da je Alonso vodeci u sampionatu. Cinjenica je da trenutno moze ravnopravno da se bori sa Red Bullovim vozacima. Cinjenica je da je McLaren (narocito Button) izgubio mnogo u poslednjim trkama. Cinjenica je da Lotus gubi mnogo u kvalifikacijama i da je i juce izgubio. Zasto? Ne znam, stvarno mi je nejasno... Cinjenica je da zbog tih slabijih kvalifikacija moraju da rade vise u trci, kao i da imaju dobar tempo. Cinjenica je da kad se radi u trci - gubi se vreme. Cinjenica je da je alonso u jednom krugu pretekao 4 vozaca u Valensiji (koji su bili na istrosenim gumama) u jednom krugu, dok je Kimiju trebalo skoro 3 (ispravi me ako gresim). Cinejnica je da je Kimi tad izgubio 4s za Alonsom, koji ga je preko boxa pretekao za dlaku.

                        Cinjenica je da je Ferrari razvio svoj bolid u odnosu na pocetak sezone, pre svega je tu auspuh (znam da smaram sa tim, ali bitan je faktor, iako donosi malo, to je dovljno da bi odlucilo mogucnost za borbu sa vodecima). Cinjenica je da Lotus ne ide u smeru razvijanja takvog auspuha, vec da imaju drugu filozofiju. Ako FIA dodatno poostri pravila oko auspuha za sledecu sezonu, to ce im biti pravi potez.

                        I za kraj, najbitnija cinjenica. Alonso nece napraviti nevidjenu glupost (izleti sa staz u borbi, forsira bolid preko granica da bi pobegao) do kraja sezona ako vodi u sampionatu. Nije takav vozac, nikad nije bio. Napravio je niz od 21 trke u kojima je zavrsavao u poenima. Ne "trke u kojima AKO je zavrsio, zavrsio je u poenima", veliak je razlika. U Monzi ce iamti priliku da postavi novi rekord u broju tih trka - 25. Schumacher ih ima 24 iz najboljih dana. To je nesto sto svi drugi vozaci znaju i zbog cega ne smeju da racunaju na to. Pritisak raste na njih, a on se nalazi u poznatoj situaciji. Samo zato bih ga smatrao skoro sigurnim sampionom ove godien da je RB danas kaznjen. Kako nije, sve je i dalje otvoreno...

                        Comment


                        • ljudi ne tice se f1 ali posto ste svi ovde moto gp times objavio spiz out rossi in za sezonu 2013

                          Comment


                          • Originally posted by darkooo View Post
                            ljudi ne tice se f1 ali posto ste svi ovde moto gp times objavio spiz out rossi in za sezonu 2013
                            Koliko je to pouzdano?
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by darkooo View Post
                              ljudi ne tice se f1 ali posto ste svi ovde moto gp times objavio spiz out rossi in za sezonu 2013
                              Daj link, ko brata te ljubim!

                              Comment


                              • objavljeno na tviteru za sad niko nije demantovao vest

                                Comment

                                Working...
                                X