Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Großer Preis Santander von Deutschland 2012 (Hockenheim)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sto bi rekao Srdjan: NA KRAJU DANA KAD SE PODVUCE CRTA -> Fernando Alonso! Legenda

    Comment


    • #32
      Kvalifikacije:



      Uz dosadasnje kazne, grid ce izgledati:

      1-Alonso
      2-Vettel
      3-Schumacher
      4-Hulkenberg
      5-Mladonado
      6-Button
      7-Hamilton
      8-Webber
      9-Di Resta
      10-Raikkonen
      11-Ricciardo
      12-Perez
      13-Kobayashi
      14-Massa
      15-Senna
      16-Vergne
      17-Kovalainen
      18-Petrov
      19-Pic
      20-Grosjean
      21-Glock
      22-Rosberg
      23-De la Rosa
      24-Karthikeyan

      Da sam u Mercedesu i Lotusu, ovoj dvojici bih zamenio i motor o istom trosku, ako je stariji od jedne trke... Ovu ce bozu ionako prestici do kraja prvog kruga, a posle polako...

      Sta reci o Scuderii... Prve cetri trke se borili da udju uopste u Q3, prebrodili to, i evo, ni pola sezone nije proslo, a iamju drugi uzastopni pol. Mislim da bi bio tu gde jeste i da nije bilo kise, ali nije ni bitno. jko mi je zao zbog Masse, ali ocigledno je da nije i dalje sav svoj u glavi, cim pravi ovoliko gresaka pod pritiskom. Znao je da je jako bitno da prvi krug bude dobar - i cvrc. Zmalo da i sebe i Alonsa izbaci u Q2...

      Dobar tempo ce sutra sigurno imati Alonso, Hamilton, Vettel, Webber, Raikkonen, rekao bih cak i Massa. Mogla bi i njega sreca malo da pogleda, u Valensiji je trebao da zavrsi na skoro kao u Silverstonu... Mislim da ce brzi biti i Button, Maldonado () i Perez. Schumi i Hulk, iako su zauzeli drugi red, verujem da ce ga vrlo brzo napustiti...

      Comment


      • #33
        Olja, prognoza je suvo i toplo. Kao u Britaniji, samo sto se ovde to ocekuje, a tamo je su gledali u teglu sa zabom da bi ista predvideli.

        Comment


        • #34
          Originally posted by miloolja View Post
          Znači Kimi peti startuje... opet.
          Opet startuje tek 10. Bio bi u prvom startnom redu da je Q3 odložen.Ono nije imalo smisla... voziti 25 sekundi sporija vremena...
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #35
            Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Opet startuje tek 10. Bio bi u prvom startnom redu da je Q3 odložen.Ono nije imalo smisla... voziti 25 sekundi sporija vremena...
            Da je Nando trazio bilo bi odgodjeno

            Comment


            • #36
              Originally posted by El Pocho View Post
              Da je Nando trazio bilo bi odgodjeno
              I on je tražio, Šumaher je tražio, mislim da je i Fetel tražio.Njihovi razgovori preko radia su emitovani, ko zna koliko njih je još tražilo.Ne može reditelj sve da ih pohvata.Tražili su i apsolutno je bilo uslova da se prekinu kvalifikacije, ali Čarli ili neko drugi to nije hteo.Hajde da ih stavimo da voze po snegu... Svaka čast svima koji su se iole dobro snašli, pre svega Alonso, i hvalite ga vi koliko god hoćete za ovo ali kvalifikacije/trkanje nemaju smisla u takvim uslovima.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #37
                Alonso je prvi trazio da bude odgodjeno i trazio da se prica sa Vajtingom
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #38
                  Romain Grosjean: It’s difficult to understand why I was so far behind Kimi in qualifying when I’ve been very close to him during the rest of the weekend.
                  Kimi je bio 0.992 brži od Grožana u Q1.Obojica su vremena postavili na medium gumama dok su svi ostali osim Rozberga i Hamiltona vozili na soft gumama.Soft gume su brže od medium guma.Da je sa njima vozio Q1 kao i većina ostalih, Grožan bi verovatno po standardu bio tamo gde su i ostali vodeći (Veber, Fetel, Hamilton, Alonso).Nadam se da je ovo znak da je Lotus rešio problem sa kvalifikacijama.Samo da bude sutra suvo!Jebem ti uslove na stazi više...
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Kakva trka u GP 2, ludilo najvise klase Sta im uradi Cekoto, majstor, i on i tim. Davide nastavlja sa razocaranjima, na kraju ce bezlicni Razia da uzme titulu na konstantnost, a ima bar 5 talentovanijih vozaca, samo sto mnogo variraju sa rezultatima.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by El Pocho View Post
                      Da je Nando trazio bilo bi odgodjeno

                      Iako je Spanac, daleko je on od Lorenzovog ponasanja...

                      Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      I on je tražio, Šumaher je tražio, mislim da je i Fetel tražio.Njihovi razgovori preko radia su emitovani, ko zna koliko njih je još tražilo.Ne može reditelj sve da ih pohvata.Tražili su i apsolutno je bilo uslova da se prekinu kvalifikacije, ali Čarli ili neko drugi to nije hteo.Hajde da ih stavimo da voze po snegu... Svaka čast svima koji su se iole dobro snašli, pre svega Alonso, i hvalite ga vi koliko god hoćete za ovo ali kvalifikacije/trkanje nemaju smisla u takvim uslovima.
                      Uopste nije bilo uslova da se odloze kvalifikacije, niko nije izleteo, bilo je stajace vode na samo par mesta, ona jedna bara na Paraboliki je smetala samo Hulkenbergu. Doduse, "smetala", s obzirom da je posle odvezao za 5. mesto...

                      Razmazili su se previse, cak i Schumi. Od svih najvise verujem Brundle-u, u 95% slucajeva govori sta je najbolje i to se ostvaruje. Za danas je rekao ad je tesko, ali da nije nemoguce i da nije strasno... Narocito ako uzmemo u obzir da je kisa stala izmedju Q2 i Q3.

                      Koliko citam, Alonso nije koristio KERS u Q3, a Grosjeanov se pokvario...
                      Last edited by Vanja #66; 21-07-12, 16:53.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        Opet startuje tek 10. Bio bi u prvom startnom redu da je Q3 odložen.Ono nije imalo smisla... voziti 25 sekundi sporija vremena...
                        Desetiii
                        Šta li sam ja videla... prošli pol... oooooo... zbog kišurine, jel da?

                        Hvala Vanja, ohrabrujuće...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by miloolja View Post
                          Desetiii
                          Šta li sam ja videla... prošli pol... oooooo... zbog kišurine, jel da?

                          Hvala Vanja, ohrabrujuće...
                          5. vreme, 5 mesta kazne zbog promene menjaca.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by miloolja View Post
                            Desetiii
                            Šta li sam ja videla... prošli pol... oooooo... zbog kišurine, jel da?

                            Hvala Vanja, ohrabrujuće...
                            Kisa, bolid lose podesen za nju, lose odluke u timu. Alonso jeste postavio svojim prvim od dva poslednja kruga pred kraj najbolje vreme, ali usao je u poslednji krug 5s pre kraja sesije, da je i Lotus tako ensto uradio, dobili bi pola sekunde. Bice bolje sutra, imaju jako dobar tempo. Mozda me samo Massa zafrknuo za 5. mesto, ali ostajem pri onome sto sam napisao u Kladionici (Kimi na cetvrtom)...

                            Izjave vozaca posle kvalifikacija.

                            Originally posted by Pat Fry, Ferrari chassis director
                            Once again, Fernando...
                            Originally posted by Stefano Domenicali, Ferrari team principal
                            Once again, Fernando...


                            Perez kaznjen za +5 zbog usporavanja. Cini mi se da se Kimi zalio...

                            Comment


                            • #44
                              I on?
                              Jejhhh.. i Lotus
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                5. vreme, 5 mesta kazne zbog promene menjaca.
                                Sone, sta siris dezinformacije?

                                Originally posted by miloolja View Post
                                I on?
                                Jejhhh.. i Lotus
                                Ne, odvezao je lose... http://www.formula1.com/results/season/2012/873/

                                Pusti Nebojsu, udario mu EXIT u glavu osecam...



                                Sreca da smo videli snimak ovoga, da je bilo uzivo, srcka bi me strefila...
                                Last edited by Vanja #66; 21-07-12, 17:17.

                                Comment

                                Working...
                                X