Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Großer Preis Santander von Deutschland 2012 (Hockenheim)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Oni su idioti ufiksirali Fetela i nema dalje. Mnogo im znaci nemacko trziste i danas smo mogli videti zasto, uzivanje je gledati Stadion kompleks prepun. Mada pretpostavljam da bi oni dupe prodali da nadju bar solidnog Italijana. Zato imam utisak da ce jednog dana Valseki ili Alesandro Rosi (koliko god da ima amercko drzavljanstvo) zameniti Alonsa, pa da ce Seb proci dve sezone snalazenja da preuzme mesto prvog vozaca.

    Ali stvarno pizdim sto ne pokusavaju da dovedu Pereza, koliko samo tu logike ima u paru sa Nandom, gotovo i previse. Jos nosi sponzora kojeg drzi najbogatiji covek na svetu. Mnogo je Ferari ufiksiran na Evropu i to ce ih sve vise kostati vremenom, kako se budu razvijala druga trzista. Mislim da su jedina tri vanevropska vozaca kod njih bili Sekter, Barikelo i Masa.
    Rossi, kao naturalizovani Amerikanac, ako se pokaze dobar, bice kod njih. Kao i Ducatiu, i njima je americko trziste bitno... Ali, Perez je definitivno man to look for the future. Mozda ce zvucati ruzno, ali voleo bih da Vettel ove godine pocne jos vise da razocarava, kako bi shvatili da je Perez sa Alonsom bolji izbor.

    Comment


    • Mislim da cela ta prica sa uspehom i sportom ima sve manje veze. Sve je to sada u ciframa.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Lepo ste se raspisali, a ja sada da upadnem na kratko... i da kažem da sam odgledala cela dva poslednja kruga
        Dovoljno da vidim Fetelovo preticanje i da zadovoljno konstatujem da Kimijevo startno deseto...pretočeno na kraju u četvro mesto .. više nego dobro...Nadam se da je bilo i nekog preticanja, a ne sve kroz boksove...
        Čini mi se kada bi taj mali napor napravili u Lotusu, ako umeju mislim... podijum je uvek tako blizu...
        Čestitke za Fernanda! Svaka čast... savremenici smo još jedne legende sporta.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pereza ako ne uzme Ferrari uzcece ga RB ili McLaren ako ode Hamilton. Pa nisu svi glupi kao Ferrari ako je tacno ovo sto pisete..Ako Fetel dodje ja vise ne navijam za Ferrari. + Ovi iz Lotusa su glupi ako se odreknu Grozana zbog Hamiltona.

          Comment


          • Originally posted by KERSDRS View Post
            Pereza ako ne uzme Ferrari uzcece ga RB ili McLaren ako ode Hamilton. Pa nisu svi glupi kao Ferrari ako je tacno ovo sto pisete..Ako Fetel dodje ja vise ne navijam za Ferrari. + Ovi iz Lotusa su glupi ako se odreknu Grozana zbog Hamiltona.
            Pa i nije bas tako. Lotus ima veliku zelju da pokaze da je zapravo britanski tim a ne naslednik italijansko - francuskog. Najbolji nacin za tako nesto je uzeti Luisa. I Roman je samo godinu dana mladji. Da ne pricam o marketinskoj koristi cele price, iluzorno je.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Pa i nije bas tako. Lotus ima veliku zelju da pokaze da je zapravo britanski tim a ne naslednik italijansko - francuskog. Najbolji nacin za tako nesto je uzeti Luisa. I Roman je samo godinu dana mladji. Da ne pricam o marketinskoj koristi cele price, iluzorno je.
              Godinu dana mladji..E vidis to menja situaciju, to nisam znao..

              Comment


              • Originally posted by KERSDRS View Post
                Godinu dana mladji..E vidis to menja situaciju, to nisam znao..
                Luis je `85, Roman `86, sada sto Francuz dugo nije vozio pa ga svstavamo medju mladje, to je druga stvar.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Bas porediti Luisove vozacke sposobnosti , ostvarenje u odnosu na Grozana em razlike u godinama skoro pa nema , uvek bi izabrao Luisa + Britanac a zele da pokazu da su britanski tim , kombinacija Kimi-Luis , nema osobe na svetu koja voli F1 a da ne bi voljela videti Luisa i Kimija zajedno
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment




                  • U sred onog haosa i jurnjave sa Batonom Alonso kaze ljudima u boksu:

                    Znam da je tesko ali probajte da ostaete mirni. Ovde je sve ok.

                    I onda zasto volimo Nanda. Najbolji takticar iz bolida uz Profesora. Do kraja karijere mozda dostigne i visi nivo, sigurno bi trebalo da ostane u sampionatu kada ode u penziju. IQ through the roof.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Najbolji takticar iz bolida uz Profesora. Do kraja karijere mozda dostigne i visi nivo, sigurno bi trebalo da ostane u sampionatu kada ode u penziju. IQ through the roof.
                      Dobro pobedio je danas i vodi u sampionatu, al porediti ga sa Prostom
                      Daleko je on jos od "sedmorice velicanstvenih"

                      Comment


                      • Lepa i postena kazna za doticnog , lepo se odvaja Nando , sasvim lepo i na trci je pokazao koliki je gospodin i kakav je vozac Sve ima , jednostavno sve , dobar vozac , dobar i posten covek , ima najvise fanova , sve uslove potrebne da bude najveci ikada , do kraja karijere da padne na svake 3 sezone 2 titule
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Alen P View Post
                          Dobro pobedio je danas i vodi u sampionatu, al porediti ga sa Prostom
                          Daleko je on jos od "sedmorice velicanstvenih"
                          Pa zapravo i nije toliko kao sto izgleda na prvi pogled. Ako pogledas samo objektivno, njegovo donesenje odluka je gotovo besprekorno kada je samo na njemu, ima tu i tamo gresaka, ali mnogo manje nego kod drugih. Ti uspesi se cesto povezuju sa srecom, ali nema tu toliko veze, to je samo koriscenje situacije. A niko trenutno ne cita trke bolje od njega, ni blizu.

                          Steta je sto 2010. nije postao trostruki sampion, i to zbog Stelinog insistiranja da se udje u boks zajedno sa Veberom. Mislim da bi sada bio na putu ka cetvrtoj tituli i tada bi ozbiljno trebali da pocnemo da ga smatramo delom Top 10 svih vremena. Mislim da ce svakako biti smatran za jednog od najboljih na kraju karijere.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Alen P View Post
                            Dobro pobedio je danas i vodi u sampionatu, al porediti ga sa Prostom
                            Daleko je on jos od "sedmorice velicanstvenih"
                            Pa dobro.. Mozda ne moze jos da se poredi sa Prostom, ali ne znaci da za 3 godine nece moci. Mada nezahvalno je i porediti vozace iz razlicitih vremenskih perioda jer se Formula promenila..

                            EDIT: Mozemo ih porediti samo po nacinu voznje i razmisljanju,gde su svakako slicni..
                            Last edited by Cassius Clay; 22-07-12, 19:55.

                            Comment


                            • Ako osvoji trecu titulu tu je u Top 10, ja sam rekao Sedam Velicanstvenih.

                              Ne mogu se porediti, jasno, bolidi su sada neuporedivo pouzdani, veci je broj trka
                              u sezoni, vozaci znatno mladji ulaze u F1 u ovim uslovima Prost bi imao jos 3-4
                              titule i dvadesetak pobeda vise
                              Last edited by Alan; 22-07-12, 20:11.

                              Comment


                              • Mozes li nabrojati ko je u 7 velicanstvenih ?
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X