Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za dobrim konjem se prasina dize, tako da ono ne zanima me sta kazu hejteri. Oni navijaju za vozace koji ce tesko zajedno da postignu ono sto je Vale sam.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Za dobrim konjem se prasina dize, tako da ono ne zanima me sta kazu hejteri. Oni navijaju za vozace koji ce tesko zajedno da postignu ono sto je Vale sam.
      ali bez obzira na Rossija i na Yamahu,dorna ce nesto morati da preduzme..ipak je sve ovo bruka..i to nesto mora biti radikalno u naredne 2 godine..inace,ne pise se dobro MGp-ju
      sigpic

      Comment


      • ..ma razocaran sam totalno..u pravu je kengur,mars bre u 100 pizde materine,necu da vas gledam vise i kraj..
        sigpic

        Comment


        • Ovo je jedan od DORNINIH poteza, zanamo sta Pedrosa moze , Markez se nece boriti za titulu u prvoj sezoni , niko nije, postojala je opasnost da Lorenco pobedi u 70% trka

          Ispravka: jeste Rosi donekle
          Last edited by Alan; 10-08-12, 20:22.

          Comment


          • Ja stvarno ne znam sta se dobija sa CRT, verovatno ce se u narednim godinama uvesti nova pravila koja ce pribliziti proizvodjace, kao u F1 da bude neizvesnije i vratice se gledanost.

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Joj Mudjelo dogodine!!!!!!!!!!!!! Invazija SK FORUMASA sta kazete a?
              Mislim da se za tu varijantu vec vredi poceti sa pripremama . To ce da bude spektakl za pamcenje , garant punija staza nego ikada .

              Comment


              • Videcemo kako ce sad da vozi Rossi kad je ovo svrsen cin

                Comment


                • Jesu li sada veće šanse da Stoner ipak ostane pošto samo on može da pobedi dvojac iz Yamahe u sledećim sezonama?
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Jesu li sada veće šanse da Stoner ipak ostane pošto samo on može da pobedi dvojac iz Yamahe u sledećim sezonama?
                    Stoner nece voziti 2013. to je ja mislim 100% sigurno, e sad sta posle moze da bude, ja mislim da je to njemu u krvi i da ce se vratiti ali hoce da ima cestit odmor tako da nista nece da najavljuje.

                    Comment


                    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Jesu li sada veće šanse da Stoner ipak ostane pošto samo on može da pobedi dvojac iz Yamahe u sledećim sezonama?
                      Stoner je i otisao zbog toga sto je Dorna zapocela tu pricu oko prelaska Rosija u Hondu ili Yamahu.Samo procitaj njegove komentare o Rosiju,i videces koliko je kivan na njega,jer mu se pravi mesto u konkurentnom timu.Zbog toga je on kao i Spies otisao pre nego sto ga neko ugrozi.Zato je i bio srecan kad je mali Markez potpisao za Hondu,jer je ocigledno Dornina zamisao bila da Stoner i Rosi budu u tom timu,kao ozbiljna konkurencija Lorencu...Tako da je ovog puta Honda izgubila tu bitku,a Yamaha izlazi kao pobednik...Licno,ne verujem da ce se Stoner vratiti u Hondu,pogotovo sto ih je ostavio u neobranom grozdju...

                      Comment


                      • Originally posted by shomi View Post
                        Odlicna vest...mislim da je Yamaha napravila pravi potez...sada Honda mora da razmislja o sampionu...ne znam da li ce mladi neiskusni Markez imati dovoljno hrabrosti u trci protiv idola,bar ne ocekujem da ce imati uspeha u prvoj godini,dok ce Honda morati da se baci u poteru za novog vozaca(zamenu za Pedrosu) za koga ce biti rezervisano trece mesto...Stoner je bio adekvatno resenje,ali morace mnogo toga da mu ponude da bi se vratio...Trenutno ne vidim nikoga ko bi mogao da parira ovoj dvojici iz Yamahe...I jos nesto,sledeca trka ce potvrditi teoriju o Lorencu...ako pobedi,to znaci da nema sumnje o novom(starom) sampionu 2012.Ako Lorenco ne pobedi,to bi samo moglo da znaci da mu je samopouzdanje jako poljuljano novim desavanjima...(sto se meni licno ne bi dopalo),jer ako je Dorna vec umesala prste u dolazak Markeza na mesto Stonera,i ako je vec posredovala u dogovoru Yamahe i Doktora,onda je red da se Lorencu "obezbedi" titula...sto bi rekao as narod, "vuk sit i ovce na broju"
                        Bolje da je ta Honda pokusala da dovede Dovija nazad,ili Kala.
                        sigpic

                        Comment


                        • koloiko glupih postova hahahahaah uzas ali to sada nema veze jedina bitna stvar je da se Rossi vraca tamo gde moze da pobedjuje!!!!!! Vale je uvek pobednik kakav crni dukati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • Mozda se Stoner opet vrati u Dukati 2014 :P

                            Comment


                            • Originally posted by shomi View Post
                              Stoner je i otisao zbog toga sto je Dorna zapocela tu pricu oko prelaska Rosija u Hondu ili Yamahu.Samo procitaj njegove komentare o Rosiju,i videces koliko je kivan na njega,jer mu se pravi mesto u konkurentnom timu.Zbog toga je on kao i Spies otisao pre nego sto ga neko ugrozi.Zato je i bio srecan kad je mali Markez potpisao za Hondu,jer je ocigledno Dornina zamisao bila da Stoner i Rosi budu u tom timu,kao ozbiljna konkurencija Lorencu...Tako da je ovog puta Honda izgubila tu bitku,a Yamaha izlazi kao pobednik...Licno,ne verujem da ce se Stoner vratiti u Hondu,pogotovo sto ih je ostavio u neobranom grozdju...
                              ..msm da ti konstatacija nije na mestu..nije kengur otisao zbog Rossija,vec zbog takvih stvari kao sto se radi Rossiju i Markezu..a i generalno,taj sampionat je izgubio dostojanstvo..kinta je pobedila..a ako se neko povukao zbog kinte i svega onog sto nju prati,onda je to Stoner...Mozda on mrzi Rossija iz nekog razloga,ali mu on nije uzrok povlacenja..
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako se neko čudo ne desi sledeće sezone, nema ko da zaustavi Yamahe pa makar Honda unela nuklearni pogon u motore.Pedrosa ove godine izvlači svoj maksimum i to će najverovatnije biti dovoljno za treće mesto.Meni se čini da će Markez u MotoGP klasi biti kao Pedrosa.Ove godine se za titulu bore ,,samo" trojica.Šta će se pričati sledeće godine kada se za titulu budu borili samo dva vozača i to oba iz istog tima?

                                Ono što hoću da kažem jeste to, da mislim da bi se svi složili sa konstatacijom, da Stoner treba da ostane u šampionatu.

                                Da li i dalje postoji mogućnost da tim ima više od 2 vozača kao Honda 2011.?
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X