Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    U sustini sve su ovo dobre vesti.
    sigpic

    Comment


    • #77
      A sta bi bilo kad bi recimo BMW usao u Motogp? Vale i BMW :

      Comment


      • #78
        Bilo bi lepo da dodje BMW,Aprilija,Kawa,Suzuki...Pa prvu godinu da vide gde su u svemu tome pa da tek onda uzmu boljeg vozaca.
        sigpic

        Comment


        • #79
          Inace u SBK navijam za Marka i BMW,Saiksa i Kawu.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Melandrija predpostavljam , takodje i za bmw - offtopic

            Comment


            • #81
              Dobro pretpostavljas.
              sigpic

              Comment


              • #82
                Ma ovde je stvar zavrsena 100% Rossi je u Yamahi skedece godine naravno mislim na fabricki tim!!!

                Comment


                • #83
                  Ne mogu da se slozim sa izjavom jednog od voditelja,ili mozda obojice,da je sve u rukama Valentina Rosija...zapravo mislim da je sve u rukama Dukatija,jer oni odlucuju o tome da li ce ispuniti Rosijeve uslove u vezi poboljsanja konkurentnosti tog motora,sto znaci,ako Dukati ne popusti,Rosi ide u Yamahu...Ne svidja mi se ugao gledanja na sve to od strane voditelja,ok je sve to da Rosi vise ne pobedjuje,znamo to svi mi,ali licno mislim da ce sledece godine sve biti okrenuto naopacke,zahvaljujuci interesu sampionata....ja licno,ne volim ta direktna mesanja u raspored u ekipama od strane dorne,razumem da oni pokusavaju da privuku sto vise sponzora pa i gledalaca,ali neposteno je prema samim trkacima,sampionima,onima za koje svi mi navijamo i zbog kojih sedimo po 6 sati vikendom ispred ekrana(pricam o obicnim gledaocima). Ja licno navijam za Rosija,verovatno bih sa mnogo manje paznje pratio sve to da se on ne takmici,ali svakako mogu da prepoznam dobre vozace kao sto je Stoner,ili Lorenco(jer ne moze svako da pobedjuje na dobroj masini,a po tome se i razlikuju sampioni),tako da bi trebalo malo sa vise postovanja da se odnose prema "majstorima",ako misle da im se u buducnosti pojave neki novi,ne treba ih toliko pritiskati,samo ih pustiti na stazu da se trkaju...Sve su ucinili da dovedu jednog Markeza u HRC,a jednog sampiona,mozda najveceg u ovom sportu,pustaju da vozi "traktor"(bez uvrede prema Dukatiju,ali trenutno to i jeste).Markez ima potencijala da postane sampion,ali to tek treba da se dogodi,on to tek treba da dokaze,sto znaci,mozda ce biti,a mozda i nece...licno mislim da je Lorenco mnogo veci trkac nego sto ce Markez ikada biti,bar po onom sto je bio Horhe u vreme dok je vozio slabiju klasu,obojica su dobili pravu sansu bez obzira na to koliko je to odgovaralo tada Rosiju,a danas Pedrosi...I na kraju,da vise ne davim,ne shvatam toliko tragicno to da Rosi ode iz Dukatija,ali svakako nikada necu reci da Rosi nije umeo da vozi taj Dukati,vec cu reci da je Dukati proputio istorijsku sansu da dozvoli Rosiju da od tog motora napravi trkacku masinu,koja bi im donela mnogo vise slave i novca...Na Rosiju je da to moje misljenje potvrdi naredne godine sa novim pobedama na nekom trkackom motoru

                  Comment


                  • #84
                    @Shomi ,

                    mislim da oni (Vozaci) bas i nisu toliko siroko gledali ( da ne kazem da su maloumni) i da ne shvataju da su samo piuni u jednoj vecoj igri ..

                    Comment


                    • #85
                      Ljudi jel se samo ja nadam da ce Rosi ostati u Ducati-u i da ce Ducati napraviti konkurentan motor za sledecu sezonu?

                      Comment


                      • #86
                        @ Ball : posto nemam fejs ne mogu da ti pisem tamo a ne mogu ni da te kontaktiram ni na PP . Uglavnom ne mislim da sam podoban za taj posao.Tako da Hvala na ponudi - offtopic

                        Comment


                        • #87
                          Koja je ono devojcica koja je dobila poljubac od Rossi-a ? Da li je sa foruma ?

                          Comment


                          • #88
                            https://twitter.com/motogptimes/stat...50823878651904 dali je konacno gotovo

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by urke030 View Post
                              Koja je ono devojcica koja je dobila poljubac od Rossi-a ? Da li je sa foruma ?
                              Pablo
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment


                              • #90
                                Sve je ovo samo nagadjanje ... jeste da se to i ocekuje ali dok Doktor ne stavi tacku na i mozemo da mi pricamo do sutra

                                Comment

                                Working...
                                X