Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne padajte na provokacije... Vidite da je i on banovan..

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Originally posted by bane je View Post
      Ne padajte na provokacije... Vidite da je i on banovan..
      Kad si ti rekao tada sam i primetio,nisam gledao njegov status vec samo procitao onaj homofobicni post sa insinuacijama,izvrtanjem cinjenica i td

      Neki cudan osecaj mi u stomaku da ce nas biti sve manje kako se priblizava Valensija,petak i odluka CAS ... Pojacao sam dozu bensedina a izgleda da cu morati jos malo
      Last edited by ZoranVR; 03-11-15, 21:40.

      Comment


      • @Miletic E uvijek si mi bio jedan od drazih. Bas sam htio i ja taj logo da stavim
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Nemojte vise da ga pitate nista,na hladjenju je 7 dana.

          Comment


          • xDDD

            Sad ce da se zale kako ja nisam dobio ban
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • Ovo sam procitao na trke.rs

              To odlakanje izvršenja penalizacije je ključno u borbi za titulu šampiona 2015. godine. Ukoliko CAS kasnije odluči da je Rossi kriv, on će kaznu služiti u 2016. godini, a ako se uspostavi da nije kriv, kazna će mu biti skinuta.


              Vanja je rekao jednom da oni samo uzimaju strane vesti I prevode. Ja sada vise ne znam sta da mislim za ovu kaznu, neko kaze da mogu da mu oduzmu titulu a neko da ce sluziti sledece godine

              Edit:
              Sad vidim da ista takva vest ima na crash.net.

              Zeneti I Stankela



              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
              Last edited by BogdanB; 04-11-15, 19:28.

              Comment


              • sada cu malo bukvalizovati ali dodje mu na isto Kada osudjenik treba da ide na odsluzenje kazne moze da podnese molbu,prigovor ili sta vec da mu se kazna odlozi za odredjeno vreme iz nekog opravdanog razloga.
                Na ovo sa Valetom gledam na isti nacin,ako postoji opravdan razlog CAS ce ukinuti sprovodjenje kazne do konacnog resenja.Kasnije kada odluce i ako odluce da je kriv jedino resenje koje je moguce je da posle takve odluke startuje poslednji u prvoj narednoj trci.Svako drugacije resenje kasnije bi ispalo da kaznjavaju Valeta zbog sopstvene odluke da suspenduju kaznu.
                Ako Vale osvoji titulu po kojem osnovu ce je oduzeti?Da mu odbiju bodove koliko bodova ce morati da odbiju da bi Lorenco bio sampion.Sledece,ko je taj koji ce odluciti i na koji nacin proceniti koliko bi Vale osvojio bodova da je krenuo zadnji i shodno tome osvoji bodova??? Nemoguce je da mu oduzmu titulu,mozda da naprave presedan ali se tu onda otvara pandorina kutija ima ovde verovatno i pravnika pa bi bilo ok da malo bolje objasne te zavrzlame ;)
                Ako Vale osvoji titulu mislim da mogu da se puse svi ostali,njegova je i
                Jedino sta Vale sada mora da vodi racuna ako mu suspenduju kaznu je da osvoji dovoljan broj bodova tj za jedan vise da ima od Lorenca ako odluce kasnije da je ispravno kaznjen i oduzmu mu 4 boda.
                Last edited by ZoranVR; 04-11-15, 20:01.

                Comment


                • Postoje dva scenarija za rosijevu zalbe: (on je trayio, odlaganje, umanjenje dodljenih kaznenih ili potpono ukidanje.. Oni ce do 6og resiti samo da li startuje sa zacelja ili ne (mogu da odloze, ukinu, smanje, sta god hoce do konacne odluke)
                  1. CAS odbije zalbu, rosi startuje sa zacelja (osvojio ili ne titulu ostaje njegova)
                  2. CAS odlozi (za npr Katar), ili ukine skroz ili smanji misleci da je preostra do konacne odluke..
                  E a onda sve zavisi od te konacne odluke, nakon saslusanja, dokaza, itg, itd,, sto bi bilo:
                  - konacna odluka povoljna po rosija, titula ostaje
                  - konacna odluka nepovoljna, odbiju zalbu skroz, a osvoji titulu sa svoje kvalifikacione pozicije (npr. prva, druga e tu nastaje problematika.. Nije trebalo da startuje sa tog mesta, pa samim tim nije poznato gde bi zavrsio trku..
                  Taj drugi scenario je po meni skoro nemoguc, ne bi trebalo da budu toliko neozbiljni, sto me dovodi do zakljucka da cemo 6og ako nista drugo naslutiti kakva ce konacna odluka da bude..

                  Comment


                  • Originally posted by ZoranVR View Post
                    sada cu malo bukvalizovati ali dodje mu na isto Kada osudjenik treba da ide na odsluzenje kazne moze da podnese molbu,prigovor ili sta vec da mu se kazna odlozi za odredjeno vreme iz nekog opravdanog razloga.
                    Na ovo sa Valetom gledam na isti nacin,ako postoji opravdan razlog CAS ce ukinuti sprovodjenje kazne do konacnog resenja.Kasnije kada odluce i ako odluce da je kriv jedino resenje koje je moguce je da posle takve odluke startuje poslednji u prvoj narednoj trci.Svako drugacije resenje kasnije bi ispalo da kaznjavaju Valeta zbog sopstvene odluke da suspenduju kaznu.
                    Ako Vale osvoji titulu po kojem osnovu ce je oduzeti?Da mu odbiju bodove koliko bodova ce morati da odbiju da bi Lorenco bio sampion.Sledece,ko je taj koji ce odluciti i na koji nacin proceniti koliko bi Vale osvojio bodova da je krenuo zadnji i shodno tome osvoji bodova??? Nemoguce je da mu oduzmu titulu,mozda da naprave presedan ali se tu onda otvara pandorina kutija ima ovde verovatno i pravnika pa bi bilo ok da malo bolje objasne te zavrzlame ;)
                    Ako Vale osvoji titulu mislim da mogu da se puse svi ostali,njegova je i
                    Jedino sta Vale sada mora da vodi racuna ako mu suspenduju kaznu je da osvoji dovoljan broj bodova tj za jedan vise da ima od Lorenca ako odluce kasnije da je ispravno kaznjen i oduzmu mu 4 boda.
                    To je i moj zakljucak, nece se zezati sa tim stvarima, ako povoljno odluce po rosija 6-og, i konacan ishod ce sigurno biti povoljan..

                    Comment


                    • Originally posted by Daisy Duck View Post
                      - konacna odluka nepovoljna, odbiju zalbu skroz, a osvoji titulu sa svoje kvalifikacione pozicije (npr. prva, druga e tu nastaje problematika.. Nije trebalo da startuje sa tog mesta, pa samim tim nije poznato gde bi zavrsio trku..
                      .
                      Da,nije poznato gde bi zavrsio trku a sud se ne bavi apstakcijom vec cinjenicama a to je "suspendovanje kazne" u toj reci je sva magija ako se nesto suspenduje znate i sami sta znaci,odradice je na nekoj trci u sledecoj sezoni ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Daisy Duck View Post
                        To je i moj zakljucak, nece se zezati sa tim stvarima, ako povoljno odluce po rosija 6-og, i konacan ishod ce sigurno biti povoljan..
                        Ako bude povoljno 6-og to je zavrsena stvar onda,sta god kasnije odlucili pod predpostavkom da ima vise bodova od Lorenca
                        Druga stvar je u sportovima jedan na jedan,tu nije nikakav problem da se oduzme titula ali u moto gp gde ima toliko vozaca vaze drugacija pravila ;)
                        Heheheheh sad se setih,ako kasnije odluci CAS nepovoljno za Rosija mogli bi da sudije CAS-a voze simulaciju trke prema tempu koji Vale bude imao u Valensiji pa da na osnovu toga odluce
                        Last edited by ZoranVR; 04-11-15, 20:18.

                        Comment


                        • CAS je Albaniji donela 3 boda protiv nas,tako da je sasvim moguće da ukinu kaznu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mislim da uopste nece dovoditi sebe u situaciju da se tako olako zezaju sa titulom, pre ce odbiti rosija sad ili odloziti, nego da prave takve gluposti..
                            Tu je lorenco hteo da se umesa, jer ako odloze rosiju kaznu, to direktno utice na njega, tj otezava mu put do titule..
                            Last edited by Daisy Duck; 04-11-15, 20:32.

                            Comment


                            • Originally posted by martinez View Post
                              CAS je Albaniji donela 3 boda protiv nas,tako da je sasvim moguće da ukinu kaznu.
                              Sugerišeš na neku nepravdu?

                              Comment


                              • Ne,mislio sam na to da im nije strano da menjaju vec donesene odluke.Bilo bi super kada bi ukinuli kaznu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X