Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta samo na 7 dana........
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • Rossijev Dečko 100% proved

      Probajte da nađete na zvaničnom sajtu Yamaha Racing tima lika kog sam ukvadratio crvenim,(nećete ga naći) Probajte da ga nađete na slikama članova Rossijevog departmana Yamaha Racing tima(nećete ga naći) nećete moći, jer nema veze sa Yamahom, već sa Rossijem. A svi koji jesu zaposlenici Yamaha Racing tima pojedinačno imaju svoje slike i kratki opis poslova koje obavljaju, on je stalno u boxy i pored VR, posle trke mu on uvek dodaje peškirić(zna omiljenu boju i kojim omekšivačem da ga pere. kao što je i kejsijeva žena uvek bila u kejsijevom Boxu i posle trke ako osvoji podijum u prvom redu na ogradi čekajući da mu da pusu. eto fanovi i vatreni navijači VR-a neznate ni ko mu je "riba". U stvari primetio sam da generalno malo toga znate, mnogo više nagađate i predpostvljate
      Sunday-Aragon-MotoGP-Aragon-Grand-Prix-Tony-Goldsmith-7.jpg
      valentino_rossi_team_yamaha.jpg
      Valentino+Rossi+MotoGp+Red+Bull+Indianapolis+08wOs2D1gsll.jpg
      2015-valentino-rossi-helmet-san-marino-grand-prix-photos-2.jpg

      Comment


      • Covek izgleda ne moze da ima prijatelja iz detinjstva koji mu je podrska... Nije mi ni cudno sto ne verujes u tako nesto s obzirom na stavove koje iznosis ovde

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Ne znam kako neko i dalje moze da tvrdi da Markez nije usporavao Rosija!?
          I deca su videla da je brzi ali da namerno ostaje tu da bi se obilazio, zezao i pravio sou od trke jel je malouman, nije imao sanse za titulu pa hoce da bude u centru paznje jel su ga tako navikli Honda i Dorna.
          A to ako neko zeli da kaze da je Rossi gej sto se ustrucava.
          Njegova stvar je dal mazi i koga mazi.
          Normalne i one kojima je bitan samo MotoGP ne bi trebalo da
          zanima privatnost i intima jednog sampiona.

          Comment


          • Originally posted by Toecutter71 View Post
            Probajte da nađete na zvaničnom sajtu Yamaha Racing tima lika kog sam ukvadratio crvenim,(nećete ga naći) Probajte da ga nađete na slikama članova Rossijevog departmana Yamaha Racing tima(nećete ga naći) nećete moći, jer nema veze sa Yamahom, već sa Rossijem. A svi koji jesu zaposlenici Yamaha Racing tima pojedinačno imaju svoje slike i kratki opis poslova koje obavljaju, on je stalno u boxy i pored VR, posle trke mu on uvek dodaje peškirić(zna omiljenu boju i kojim omekšivačem da ga pere. kao što je i kejsijeva žena uvek bila u kejsijevom Boxu i posle trke ako osvoji podijum u prvom redu na ogradi čekajući da mu da pusu. eto fanovi i vatreni navijači VR-a neznate ni ko mu je "riba". U stvari primetio sam da generalno malo toga znate, mnogo više nagađate i predpostvljate

            brate, u kom si ti fazonu.....

            glupo je i otrcano, al' to što ti sad pokušavaš da izvedeš neku teoriju zavere, e to i vrapci znaju....

            http://www.motogp.com/en/news/2011/0...n-uccio/155811

            https://www.facebook.com/UccioFanpage/


            pa i hebena wikipedija

            https://it.wikipedia.org/wiki/SKY_Racing_Team_VR46

            a inače

            The text on his helmet refers to the name of his group of friends: "The Tribe of the Chihuahua," and the letters WLF on his leathers stand for "Viva La Figa," Italian for "Long Live Pussy." He has so far escaped any sanctions or ultimatums that he remove the letters because the "W" in "WLF" represents the two "V"s in "ViVa." Equally obvious is his success at escaping any disciplinary action from the FIM or Dorna Sports for having the letters so brazenly on the front neck area of his leathers. He traditionally also incorporates his favorite color (fluorescent yellow) into his leather designs. This has also earned him the nickname "Highlighter Pen" more recently. It is most commonly used by commentators Toby Moody and Julian Ryder.
            https://en.wikipedia.org/wiki/Valentino_Rossi

            Comment


            • Kad ja pricam o harizmi Rossija onda kazu kako je to nebitno, zanima ih ono na stazi a sad kad nemaju o cemu potencira se prica kako je Rossi gay to je inace jako bitno za voznju

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Lorenco trazio da ucestvuje u Rosijevom procesu

                Sud odbio...

                Comment


                • taj je rešio da dobije pedalu iz Jamahe, izgleda....

                  Comment


                  • Originally posted by VR6 View Post
                    taj je rešio da dobije pedalu iz Jamahe, izgleda....
                    Pred izlaznim je vratima cak sam citao spekulacije da ce biti zamjena sa nekim timom(to nije sigurno) tako da nam ostaje da vidimo.

                    Svi znaju da Uccio prati Rosija od djetinjstva da su najbolji prijatelji na svim trkama je bio sa njim...

                    P.S Nemojte da se bacite na Valeta da se trujete nije to zdravo
                    Last edited by bokinha; 03-11-15, 18:47.
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Vibe View Post
                        Kao sto rekoh za CAS to nije Spanska dorna vec medjunarodni sud i nece proci favorizivanje niti jednog sportiste pa bio to Lorenco,Markez ili Vale... ni po babu nit po stricevima

                        Comment


                        • Yamaha se odmah zvanicno ogradila od Lorenzovog zahteva da ucestvuje, prema novinaru Sky-a.

                          Comment


                          • Originally posted by Miletić View Post
                            Covek izgleda ne moze da ima prijatelja iz detinjstva koji mu je podrska... Nije mi ni cudno sto ne verujes u tako nesto s obzirom na stavove koje iznosis ovde
                            Pojedini vozaci su dosta sujeverni.neki od njih nose cak jedne te iste majce ili carape koje su imale na sebi prvi put kada su pobedili... ista stvar i sa prijateljima,prijateljicama ili rodbinom ako se potrefilo da budu prisutni kada je neki vozac prvi put pobedio pa ih od tada zovu stalno na trke a o tome da li je gey,,, pa to samo pokazuje primitivizam onoga ko tu pricu potencira a kao sto kazes izgleda da ne sme da ima prijatelje iz detinjstva.Posebno ako se radi o legendi Rosijevog kalibra,tada se uvek nadje neko da se hvata za nekakvu trunku,pravi od zrna peska kamen i sluzi se mizernim homofobicnim insinuacijama i bljutavo izvrce cinjenice.

                            Ako bih u nekom ludilu prihvatio npr da je Vale gey a sampion je u Moto gp to onda proizilazi da je to sto je navodno gey u stvari uzrocno posledicna veza.Elem,zbog svog seksualnog opredeljenja verovatno ima jace guzne misice pomocu kojih se bolje uhvati i pripije za sediste,pa mu to pomaze da bude kao jedno sa motorom ali,tu se sada postavlja jedno drugo pitanje,koliki je tek gey Markez i od kada je to, jer je kao ruki uspeo da osvoji sampionat,prosto spojen sa motorom kao jedno,mogu da zamislim kakve tek on ima guzne misice i sa koliko partnera(crncima verovatno) ih je uvezbao da bi postao to sta jeste...
                            Last edited by ZoranVR; 03-11-15, 21:27.

                            Comment


                            • nemoj mu dirati markeza tek ce sad da oplete: ) kuku nama opet kilometarski postovi

                              Comment


                              • Originally posted by dzigiman View Post
                                nemoj mu dirati markeza tek ce sad da oplete: ) kuku nama opet kilometarski postovi
                                Sto ja diram,nisam ja taj koji je spomenuo necije seksualno opredeljenje,kao da je to istina ili bitno u ovome svemu??? Ja sam samo figurativno prihvatio neciju tvrdnju ma koliko ona bila homofobicna i balkanoidna,spustio sam se na taj nivo i samo slikovito prikazao i nasao paralelu izmedju uspeha i gey opredeljenja.
                                Last edited by ZoranVR; 03-11-15, 21:16.

                                Comment

                                Working...
                                X