Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ti je pravo, tu 2+2 nije 4, nego 6, ali mislim da moze da dobije zalbu posto u pravilniku ne pise koliko se kaznenih poena dobija za ono sto je Rosi uradio.
    Ako mu odbiju u cetvrtak da startuje sa pozicije koju osvoji, onda sigurno ce I zalba biti odbijena.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Ovu zalba dorni nije ocekivala a ima i vecih instanci i verovatno jos pravnih lekova koje Vale moze povuci u slucaju da ga u cetvrtak odbiju

      Comment


      • Originally posted by ZoranVR View Post
        Ovu zalba dorni nije ocekivala a ima i vecih instanci i verovatno jos pravnih lekova koje Vale moze povuci u slucaju da ga u cetvrtak odbiju
        Mislim da nisu ocekivali da ce tako daleko otici, ali mislim da je CAS kraj, ne postoji visa instanca od te, ispravite me ako gresim..

        Comment


        • Nisam toliko upucen ali mislim da svakako ima visih sudskih instanci od suda za arbitrazu u sportu a verovatno postoji i prvostepena itd..
          Za veliku utehu je sto CAS nije u Spaniji a sudije su iz vise zemalja a ne kao dorna-kadija te tuzi,kadija ti sudi.
          Last edited by ZoranVR; 01-11-15, 18:50.

          Comment


          • Ovo priča počinje da liči na Horror film,gde Navijači Rossija po cenu da svi ostali vozači, poginu, izvrše samoubojstvo kao posednuti, dožive razne nesreće, i onda Rossi sam vozi Moto GP, i osvoji još Pet TITULA do bliske mu penzije, vi bi radije videli MM van MotoGP-a Zato što se usudio da vozi onako kako je Rossi vozio kroz celu svoju karieru, samo sa tom razlikom da mladac pokazuje inteciju da to radi na potpuno jedinstven način, počev od toga da je na primer jedin vozač u motoGP-ju koji uredno koristi slajd u duelima pri ulasku u krivine (što se u Moto GP pre njegovog dolaska manje više tretiralo kao jeres, koji može da prođe u nižim klasama ali u GP-ju se nemože voziti a da se neizgubi stotinka ili desetinka vremena,) A eto taj nikavi MM je dokazao da može da vozi slajd i da se bude brži, Pre njega niko nije video u GP-ju vozača koji vozi toliko mekani set up motora,koji se na sve strane uvija i migolji...ali eto taj kilavi i ništavni MM, je U tri sezone računavši i rookie uzeo dve titule, Dečko koji pokazao toliko nedostižne vožnje jedinstvenog stila, sa laktom i kolenom na asfaltu, zato što on motorcikli vrlo često obara preko prednjeg točka a ne zadnjeg(da ne objašnjavam sada koje su razlike i koliko se mora imati osećaja na volanu, gasu i kočnicama da bi sa takvim načinom vožnje bio najbrži....na kraju krajeva, ako već niste toliko sigurni oko same problematike vožnje, pročitajte tekstove kojie su napisali velikani sporta o MM, kada je započeo svoju prvu sezonu u MM, i kako se do detalja objašnjavali zašto je najbrži, šta to njegovu vožnju čini jedinstvenom etc etc...Ne To manje više većini mrzi da čita, iako im sama problematika vožnje nije najjača strana(da se izrazim POLITIČKI KOREKTNO)Ali Dirno je u Rossija(To je Rossijeva Izjava) i samim tim, niti je Dobar Vozač, Niti je trkač, niti treba da vozi više u Moto GP-ju, i vi bi rado(da imate tu moć) oterali MM-a iz MotoGP-ja, zato što je Rossi posle Australije izmislio glupost o opstrukciji njegove ekscelencije od strane MM-a , ILI barem Da ode dok Rossi vozi, da mu nebi smetao...ili tako nešto. A da je izjavio glupost je potvrdio i glavni čovek Rossijevog tima gdin.Jarwis,(ja zaista neznam zbog čega bi Jarwis dao izjavu koja neide u prilog NAJMOĆNIJEM ČOVEKU-VOZAČU u motoGP cirkusu)....ljudi vi stvarno imate ozbiljne probleme kada je u pitanju Rossi , pa šta ćete te raditi kada ode u penziju oćete svi grupno prestati da gledate MotoGP....I preći na prenose Snoockera(mislim svaka čast veštini baratanja sa štapom i kuglama ali ako sami niste professonalac ili amater koji igra za pare pa da skidate poteze i učite zanat -DOSADNO ko na sarani).A stepen fanatizma u heitovanju, konkretno MM-a, nisam video ni kod ozbiljnih terorističkih grupacija, Bader mainhof i Crvene Brigade bi u poređenju sa ostrašćenošću na koju sam ovde naišao, ispale super umerene amaterske udruge.
            Ako mi i Ovaj Post Obriše Admin ULOŽIĆU ŽALBU DORNI

            Comment


            • Originally posted by Toecutter71 View Post
              Ovo priča počinje da liči na Horror film,gde Navijači Rossija po cenu da svi ostali vozači, poginu, izvrše samoubojstvo kao posednuti, dožive razne nesreće, i onda Rossi sam vozi Moto GP, i osvoji još Pet TITULA do bliske mu penzije, vi bi radije videli MM van MotoGP-a Zato što se usudio da vozi onako kako je Rossi vozio kroz celu svoju karieru, samo sa tom razlikom da mladac pokazuje inteciju da to radi na potpuno jedinstven način, počev od toga da je na primer jedin vozač u motoGP-ju koji uredno koristi slajd u duelima pri ulasku u krivine (što se u Moto GP pre njegovog dolaska manje više tretiralo kao jeres, koji može da prođe u nižim klasama ali u GP-ju se nemože voziti a da se neizgubi stotinka ili desetinka vremena,) A eto taj nikavi MM je dokazao da može da vozi slajd i da se bude brži, Pre njega niko nije video u GP-ju vozača koji vozi toliko mekani set up motora,koji se na sve strane uvija i migolji...ali eto taj kilavi i ništavni MM, je U tri sezone računavši i rookie uzeo dve titule, Dečko koji pokazao toliko nedostižne vožnje jedinstvenog stila, sa laktom i kolenom na asfaltu, zato što on motorcikli vrlo često obara preko prednjeg točka a ne zadnjeg(da ne objašnjavam sada koje su razlike i koliko se mora imati osećaja na volanu, gasu i kočnicama da bi sa takvim načinom vožnje bio najbrži....na kraju krajeva, ako već niste toliko sigurni oko same problematike vožnje, pročitajte tekstove kojie su napisali velikani sporta o MM, kada je započeo svoju prvu sezonu u MM, i kako se do detalja objašnjavali zašto je najbrži, šta to njegovu vožnju čini jedinstvenom etc etc...Ne To manje više većini mrzi da čita, iako im sama problematika vožnje nije najjača strana(da se izrazim POLITIČKI KOREKTNO)Ali Dirno je u Rossija(To je Rossijeva Izjava) i samim tim, niti je Dobar Vozač, Niti je trkač, niti treba da vozi više u Moto GP-ju, i vi bi rado(da imate tu moć) oterali MM-a iz MotoGP-ja, zato što je Rossi posle Australije izmislio glupost o opstrukciji njegove ekscelencije od strane MM-a , ILI barem Da ode dok Rossi vozi, da mu nebi smetao...ili tako nešto. A da je izjavio glupost je potvrdio i glavni čovek Rossijevog tima gdin.Jarwis,(ja zaista neznam zbog čega bi Jarwis dao izjavu koja neide u prilog NAJMOĆNIJEM ČOVEKU-VOZAČU u motoGP cirkusu)....ljudi vi stvarno imate ozbiljne probleme kada je u pitanju Rossi , pa šta ćete te raditi kada ode u penziju oćete svi grupno prestati da gledate MotoGP....I preći na prenose Snoockera(mislim svaka čast veštini baratanja sa štapom i kuglama ali ako sami niste professonalac ili amater koji igra za pare pa da skidate poteze i učite zanat -DOSADNO ko na sarani).A stepen fanatizma u heitovanju, konkretno MM-a, nisam video ni kod ozbiljnih terorističkih grupacija, Bader mainhof i Crvene Brigade bi u poređenju sa ostrašćenošću na koju sam ovde naišao, ispale super umerene amaterske udruge.
              Ako mi i Ovaj Post Obriše Admin ULOŽIĆU ŽALBU DORNI
              Kada EKSELENCIJA ROSSI ode u penziju ja ću da pratim SNOOKER i F1 a nije stvar u tome što se MM borio žestoko protiv Rosija već što se nije borio tako protiv Jorgovana?
              sigpic

              Comment


              • Po takvom rangiranju su Markezovi navijaci onda poput ISIL-ovaca
                Last edited by ZoranVR; 01-11-15, 21:36.

                Comment


                • Originally posted by ZoranVR View Post
                  Po takvom rangiranju su Markezovi navijaci onda poput ISIL-ovaca
                  Možda i jesu šta znaš
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa vidis da osudjuju sve redom ko nije za MM
                    Meni ne smeta niti sam primetio da bilo kome ko je pisao ovde smeta neko samo zato sto navija za Markeza ali zato njima nekolicini zestoko smetaju Rosijevi navijaci i voleli bi da nas nema a u najmanju ruku da ne pisemo niti podrzavamo LEGENDU ROSIJA
                    Last edited by ZoranVR; 01-11-15, 22:14.

                    Comment


                    • Originally posted by Toecutter71 View Post
                      Ovo priča počinje da liči na Horror film,gde Navijači Rossija po cenu da svi ostali vozači, poginu, izvrše samoubojstvo kao posednuti, dožive razne nesreće, i onda Rossi sam vozi Moto GP, i osvoji još Pet TITULA do bliske mu penzije, vi bi radije videli MM van MotoGP-a Zato što se usudio da vozi onako kako je Rossi vozio kroz celu svoju karieru, samo sa tom razlikom da mladac pokazuje inteciju da to radi na potpuno jedinstven način, počev od toga da je na primer jedin vozač u motoGP-ju koji uredno koristi slajd u duelima pri ulasku u krivine (što se u Moto GP pre njegovog dolaska manje više tretiralo kao jeres, koji može da prođe u nižim klasama ali u GP-ju se nemože voziti a da se neizgubi stotinka ili desetinka vremena,) A eto taj nikavi MM je dokazao da može da vozi slajd i da se bude brži, Pre njega niko nije video u GP-ju vozača koji vozi toliko mekani set up motora,koji se na sve strane uvija i migolji...ali eto taj kilavi i ništavni MM, je U tri sezone računavši i rookie uzeo dve titule, Dečko koji pokazao toliko nedostižne vožnje jedinstvenog stila, sa laktom i kolenom na asfaltu, zato što on motorcikli vrlo često obara preko prednjeg točka a ne zadnjeg(da ne objašnjavam sada koje su razlike i koliko se mora imati osećaja na volanu, gasu i kočnicama da bi sa takvim načinom vožnje bio najbrži....na kraju krajeva, ako već niste toliko sigurni oko same problematike vožnje, pročitajte tekstove kojie su napisali velikani sporta o MM, kada je započeo svoju prvu sezonu u MM, i kako se do detalja objašnjavali zašto je najbrži, šta to njegovu vožnju čini jedinstvenom etc etc...Ne To manje više većini mrzi da čita, iako im sama problematika vožnje nije najjača strana(da se izrazim POLITIČKI KOREKTNO)Ali Dirno je u Rossija(To je Rossijeva Izjava) i samim tim, niti je Dobar Vozač, Niti je trkač, niti treba da vozi više u Moto GP-ju, i vi bi rado(da imate tu moć) oterali MM-a iz MotoGP-ja, zato što je Rossi posle Australije izmislio glupost o opstrukciji njegove ekscelencije od strane MM-a , ILI barem Da ode dok Rossi vozi, da mu nebi smetao...ili tako nešto. A da je izjavio glupost je potvrdio i glavni čovek Rossijevog tima gdin.Jarwis,(ja zaista neznam zbog čega bi Jarwis dao izjavu koja neide u prilog NAJMOĆNIJEM ČOVEKU-VOZAČU u motoGP cirkusu)....ljudi vi stvarno imate ozbiljne probleme kada je u pitanju Rossi , pa šta ćete te raditi kada ode u penziju oćete svi grupno prestati da gledate MotoGP....I preći na prenose Snoockera(mislim svaka čast veštini baratanja sa štapom i kuglama ali ako sami niste professonalac ili amater koji igra za pare pa da skidate poteze i učite zanat -DOSADNO ko na sarani).A stepen fanatizma u heitovanju, konkretno MM-a, nisam video ni kod ozbiljnih terorističkih grupacija, Bader mainhof i Crvene Brigade bi u poređenju sa ostrašćenošću na koju sam ovde naišao, ispale super umerene amaterske udruge.
                      Ako mi i Ovaj Post Obriše Admin ULOŽIĆU ŽALBU DORNI
                      Ovo sto si ovde nazvrljao spada u akcioni zanr,podzanr-komedija,obuhvatio si dosta toga,dosta je napeto ali i previse avanturisticki za moj ukus,sve u svemu komicno,odlican materijal,mozda ga i Dzeki Cen procita pa imamo jos jedan deo ''Gas do daske''

                      Comment


                      • toecutter71 jel bi markez isto sve to uradio da je npr bio vozac neke druge masine sem fabricke honde ? da li bi bio toliki talenat i dal bi dobio te sampionske titule ? mislim da je markez precenjen i to sve ce tek izaci na povrsinu sledece godine kad honda ne bude toliko dominantna zbog promena koje slede ali ok ...mozda gresim ....ali je jedno sigurno ...na yamahi i dukatiju ne bi postigao to sto je do sada uradio sa hondom ..niti bi vozio tim stilom koji opisujes.....i to je cinjenica...
                        kapiram klince koji mm-a smatraju za idola....ono mislim vrsnjaci pa se vide u celoj toj prici....kapiram i devojke koje ga gotive....jer izgleda lepuskasto u odnosu na druge vozace i rosija....al mene ne zanimaju lepi i mladi vozaci koji zajasu fabricku hondu i pokazuju nepostovanje prema drugima....meni je ok da navijam za kompletnog i konstantnog vozaca koji je u 36 godini i koji moze da se bori za 10-tu titulu......tako da cela ta tvoja prica o markezu nece ovde izmeniti nista ...i ne vidim poentu da pljujes po bilo kom vozacu....volis markeza i ja to postujem ...ali nemoj misliti da svako treba da ga obozava....

                        Comment


                        • Jep. Kvantitet ne znaci kvalitet. Evo i ovdje na ovom forumu isto vazi
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by dzigiman View Post
                            toecutter71 jel bi markez isto sve to uradio da je npr bio vozac neke druge masine sem fabricke honde ? da li bi bio toliki talenat i dal bi dobio te sampionske titule ? mislim da je markez precenjen i to sve ce tek izaci na povrsinu sledece godine kad honda ne bude toliko dominantna zbog promena koje slede ali ok ...mozda gresim ....ali je jedno sigurno ...na yamahi i dukatiju ne bi postigao to sto je do sada uradio sa hondom ..niti bi vozio tim stilom koji opisujes.....i to je cinjenica...
                            kapiram klince koji mm-a smatraju za idola....ono mislim vrsnjaci pa se vide u celoj toj prici....kapiram i devojke koje ga gotive....jer izgleda lepuskasto u odnosu na druge vozace i rosija....al mene ne zanimaju lepi i mladi vozaci koji zajasu fabricku hondu i pokazuju nepostovanje prema drugima....meni je ok da navijam za kompletnog i konstantnog vozaca koji je u 36 godini i koji moze da se bori za 10-tu titulu......tako da cela ta tvoja prica o markezu nece ovde izmeniti nista ...i ne vidim poentu da pljujes po bilo kom vozacu....volis markeza i ja to postujem ...ali nemoj misliti da svako treba da ga obozava....
                            SVAKA CAST....LEPO SI REKAO....VOLIMO ROSIJA, ALI NISMO KAO NAVIJACI JORGOVANA I MRAVA.....DA MRZE SVE NAVIJACE ROSIJA. MOZDA MU JE KRIVO STO JE ROSI NAAAJJJJJ.....U ISTORIJI MOTO GP-a.

                            Comment


                            • Cemu ovoliko spamova

                              Comment


                              • nemoj poruku za porukom, imas dugme izmeni I nemoj velikim slovima

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X