Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako to da navodis komentare samo onih koji podrzavaju Rosija, na stranu to sto nisi nikad cuo za njih? To nije lepo, Simo.

    Vicešampion klase 1000 Formula, Miroslav Stanojević se osvrnuo na teoriju zavere o kojoj bruji na sve strane – „Pa mislim da Marquez nema ama baš nikakve veze ni sa Rosijem, a ni sa Lorencom i to što tako vozi nije ništa čudno i iznenađujuće jer tako vozi od kad je ušao u ovo društvo. Počevši od Moto3, pa nadalje. Očigledno da posle povratka na staru šasiju u pola sezone postaje brz, kao što je i bio. E sad, to što ima brzinu sličnu Rossiju, a pomenuta živa legenda (što ne dolazi u pitanje) je možda očekivao da se mali sklanja jer mu je bio idol a ovaj neće jer vozi bez računice i svaku trku na nož, to je druga stvar i tu kreće teorija zavere.“

    „Po meni, Marc je mogao opušteno da se trka sa Lorenzom, čak i da ga pobedi. Ovo ni najmanje nije trebalo ni njemu, a ni Rossiju. Rossi ja mnogo olako pao na prozivku i nije trebao da se spusti toliko nisko da se guraju i šutiraju. Ipak je ovo moto sport, a ne fudbal“ kaže Uroš Živković, vozač klase 125 SP.

    Nekadašnji vicešampion klase 1000 Hepening, Marijo Nikolić, poznat je kao veliki Marquezov fan, što je svojom izjavom još jednom potvrdio – „Kratko i jasno. Rossija pratim i navijam za pomenutog od 1997. godine. Moja prva kaciga je bila agv u dizajnu VR46. Svakako sam navijao da Rosi uzme titulu. Za Marqueza navijam od samog dolaska u GP, ko me je pratio na društvenim mrežama znaže o čemu govorim. No, da se osvrnem na pitanje mog bliskog prijatelja. Kao što sam več rekao, verujem da ima psihicke igre u kojoj je Marquez pobedio, a predhodno je bio prozvan od strane Rossija. Ponoviću, svaka trka je trka za sebe, borio se za postolje u Maleziji i kraj priče. Rossijev probem su Lorenzo i šampionska titula. Jednostavno onakav potez mu nije trebao, bio bi zapažen i da Marquez nije pao. Pritom, ne kažem da ga je Rossi oborio. Za kraj, rekao bih samo da onakvo izbacivanje iz trke i izguravanje nije viđeno čak ni u našem šampionatu.“...
    Last edited by BogdanB; 31-10-15, 19:28.
    https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

    http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

    Comment


    • Ajmo momci bez vredjanje, obrisane su dve poruke I jedna ispravljena.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • Originally posted by AyrSen
        Postovanje treba zavredeti...
        Od osobe kojoj je freak umesto "dobar dan" mi poštovanje ne treba...Po tvom ponašanju si možda zaslužila da ti kažem npr da si stoka ali nisam,niti ću ako me ne provociraš pa shodno tome nemoj potezati nešto za čime nema potrebe

        A kako to da ti pronalaziš samo komentare koji kritikuju Rosija?????
        Last edited by crni; 31-10-15, 20:52.
        http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

        .

        Comment


        • Prosto suzu da pustim
          sojic.jpg
          Ili možda pesmu
          https://www.youtube.com/watch?v=f46LkPDypSY
          Last edited by Sima :); 31-10-15, 20:30.
          http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

          .

          Comment


          • http://starmotorcycle.com/marquez-vs...73d886b5362f24

            Comment


            • Da li je Markez dobio psiholosku igru nisam siguran,sve i da jeste,izgubio je mnogo vise,vreme ce pokazati da li je uopste ovde neko bilo sta dobio.Iz ove situacije jedino moze da profitira Lorenco kome verujem nece smetati da titulu osvoji na ovaj nacin.

              Comment


              • urke030 ja bih rekao da ti nisi bas kompetentan da za ovo....[/QUOTE]

                ...sta bi trebalo da znaci "kompetentan" ?

                Comment


                • Originally posted by Gargamel View Post
                  Da li je Markez dobio psiholosku igru nisam siguran,sve i da jeste,izgubio je mnogo vise,vreme ce pokazati da li je uopste ovde neko bilo sta dobio.Iz ove situacije jedino moze da profitira Lorenco kome verujem nece smetati da titulu osvoji na ovaj nacin.
                  Tu si u pravu, videcemo vremenom, kad se sve bude iskristalisalo.. Moje misljenje je da Marquezu najteze padaju raznorazne uvrede i to sto ga je jedan deo rosijevih navijaca prilicno gotivio pre ovog incidenta.. (pitanje je koliko ga drze pod staklenim zvonom i koliko mu dozvoljavaju da vidi).. Mislim da je njegova zelja da bude rosi, i toliko poznat, i toliko voljen, i da ima toliko navijaca, i sve to, i mozda samo malo vise..

                  Comment


                  • Originally posted by Daisy Duck View Post
                    Tu si u pravu, videcemo vremenom, kad se sve bude iskristalisalo.. Moje misljenje je da Marquezu najteze padaju raznorazne uvrede i to sto ga je jedan deo rosijevih navijaca prilicno gotivio pre ovog incidenta.. (pitanje je koliko ga drze pod staklenim zvonom i koliko mu dozvoljavaju da vidi).. Mislim da je njegova zelja da bude rosi, i toliko poznat, i toliko voljen, i da ima toliko navijaca, i sve to, i mozda samo malo vise..
                    Mislim da je malo pregorio u toj zelji
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • Da je izgubio navijace,jeste i to po meni veliki broj. Jedino moze malo da se opere ako dobro odveze trku u Valensiji,da se ne predaje bez borbe protiv Lorenca i da onda Rosi uzme titulu,ali ja sad pisem naucnu fantastiku

                      Comment


                      • Originally posted by BogdanB View Post
                        Da je izgubio navijace,jeste i to po meni veliki broj. Jedino moze malo da se opere ako dobro odveze trku u Valensiji,da se ne predaje bez borbe protiv Lorenca i da onda Rosi uzme titulu,ali ja sad pisem naucnu fantastiku
                        Zar ne bi bilo totalno nepredvidivo i bas u njegovom stilu da sad nasrne na Jorgovana, bas kad to niko ne ocekuje, i rascisti rosiju put?

                        Comment


                        • Pa ako vec igra tu igru za titule i da bude top top istorije moto gp-a, ne bi me cudilo da odigra tako. Pa braca iz ordinacije zaborave na Maleziju
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Daisy Duck View Post
                            Zar ne bi bilo totalno nepredvidivo i bas u njegovom stilu da sad nasrne na Jorgovana, bas kad to niko ne ocekuje, i rascisti rosiju put?
                            aj' u dvaes' marki da nema šanse za to....

                            moje mišljenje je da ima samo dve opcije: da odveze za pobedu (manje mi je verovatno) ili da "čuva leđa" JLo-u

                            Comment


                            • Mislio sam na to da vozi I da se bori za pobedu, a ne da gledamo ono iz Malezije sto je radio. Bice bolje po njega, valjda ce ukapirati to.
                              Ko ce da nasrne na Lorenca, ako nece Janone

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                              Last edited by BogdanB; 31-10-15, 23:05.

                              Comment


                              • Originally posted by VR6 View Post
                                aj' u dvaes' marki da nema šanse za to....

                                moje mišljenje je da ima samo dve opcije: da odveze za pobedu (manje mi je verovatno) ili da "čuva leđa" JLo-u
                                Evo ja bih u 20 marki da ovo drugo nema sanse. Izgorio bi kao lila da to otvoreno pokaze
                                Jedino ako ne bi bas bas htio da urinira po ordinaciji, da ide u inat. Mada mi je to ...
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X