Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da će se prebacivati HL u tolikoj meri koliko MM i njegovom kretenizmu da propusti HL a ometa VR.Sama dorma je priznala da je evidentno da je MM opstruirao i usporavao VR i da to nije protiv pravil,ok nije protiv pravila ali ga stavlja na stub srama i pljuvačine dokle god bude u šampionatu a slike poput ovih su mu za uvek obeležile karijeru...Ne u smislu da je gey već pička od čoveka i sportsko djubre,sada je na nivou toalet papira-iskoristiš kad ti treba...
    Zvižduke koje će dobijati sada mislim da niko pre i niko posle njega neće doživeti...
    12189695_959636500764724_1471649692244400141_n.jpg
    Last edited by Sima :); 27-10-15, 12:27.
    http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

    .

    Comment


    • images.jpg
      jocker.jpg

      Postaje pravi negativac

      Comment


      • Idemo jakoooooooooooo!





        Andrea Iannone prosjek 10k lajkova po slikama ali ova daje drugu fazu

        Valentino Rossi #46

        G.O.A.T

        Comment


        • Originally posted by Dejan NS View Post
          Pozdrav za drugare sa foruma .
          Velika je steta sto je MM odlucio da pokvari ovako dobru sezonu svojim direktnim mesanjem u odluku za titulu. Bilo bi mnogo korektnije da je pustio da HL i VR odmere snage do kraja pa ko bude bolji neka nosi slavu ovako i ako osvoji titulu HL nabijace mu se to na nos dokle je god ziv i uvek ce biti predmet prozivke , ako bih ikad bio u mogucnosti to u lice da mu kazem to bih i ucinio bez trunke sazaljenja . Iskreno ovakva situacija mi se uopste ne dopada jer lako moze da dovede do neke tragedije, napaljeni klinac je besan zbog pada a pogotovo zbog nacina zaustavljanja u sred krivine jer je to VR uradio na nacin kao da je u pitanju neki lokalni klinac na zoljici a ne MM dvostruki prvak Moto GP-ja , verujte da ga taj samar mnogo boli .
          Voleo bih da u buduce trke prodju u naj boljem redu bez incidenata i da neko porazgovara sa vozacima da se malo tenzije spuste .
          Jedva cekam trku da vidim kako ce se odvijati situacija ...
          Prije svega pozdrav od novog forumaša.

          Mislim da MM nije trebao nikog puštati, ali da se morao ponašati korektno na stazi. Dovoljno je pogledati kako je pustio HL da ga prodje, kako se nakon toga ponašao prema VR, i sve je jasno kao dan.

          Sima - MOLIM te pošalji zadnji gif koji si postavio i naočale sa najvećom dioptrijom, komentatoru SK Pavlu, koji je od momenta incidenta ponovio 1000 puta kako je Rossi kriv i nije smio onako odreagovati. Možda će nakon pregledavanja gifa imati .... i izvinuti se gledaocima SK.

          Comment


          • E sad da li je ovo predrasuda ili ne , ali ako pogledate snimak tj voznju kako MM vozi , tj sece VRa zadnjim tockom odaje se osecaj da hoce da ga rokne sa motora isto na nacin kao sto ga je VR otresao u Argentini -.-

            Comment


            • Gledao juce snimak trke na Hrvatskom SK bas da vidim kako oni gledaju na celu ovu stvar. Ljudi, ja sam se prosto odusevio kako njihov dvojac komentatora drugacije prenosi trku i objetivnije gleda na situaciju koja se desila izmedju VR i MM. Popljuvali su MM i njegov odnos na stazi prema VR, kao i odnos Lorenca i MM. Kako zajednickim snagama gledaju da izigraju ikonu ovog sporta i na jedan frigidan nacin mu onemoguce osvajanje nove titule.
              Ako neko ima prilike neka odgleda, nece se pokajati...

              Comment


              • Ovo je prevod sa Google prevodioca ali moze da se razume ...

                Struktura politika Japanska ekipa se ne sviđa stav Lorenzo nakon Sepang incidenta.
                Ovaj poslednji MotoGP sezone biti Divan, a tačka ključanja je postignut na Sepang u onome što je već poznato kao "incident Sepang" na bliskom susretu između Valentino Rossi i Mark Markes.
                Međutim, postoji još jedan pilot koji je na nišanu pažnje Iamaha Movistar: Horhe Lorenco!
                Španac, drugi u šampionatu na sedam bodova iz Rossi nakon trke u Sepang, pokazao nekoliko puta od stavova i reči koje se ne slažu sa izrečene kazne po rasi uputstvom za saigraču i rivala za titulu, kao i On je rekao da se ne slaže sa činjenicom da je njegov tim žalbu na odluku da kazni Rossi.
                A ko nije voleo da čujem Lorenco je struktura politika Iamaha Movistar, koji je, kako tvrdi italijanskih sajtove, je "iznervirao" sa izjavama njegovog pilot na tu temu, takođe veruju da Lorenco je upravo doveli do Valentino Rossi, i smatra da postoji prekid u poverenju između stranaka - vozača i timom.
                Prema glasinama, i da treba uzeti u obzir samo kao glasine, Horhe Lorenco, koji ima važeći ugovor za još jednu sezonu sa Iamaha Factori mogu da budu otpušteni iz tima i ponestane bicikl.
                Lin Džarvis, odgovoran maksimalno Iamaha Movistar, bio veoma uznemiren sa izjavama i stavovima Lorenzo, i, prema glasinama, s obzirom na potrebu da zameni Horhe Lorenco sledeće sezone.
                Ako ovo dođe da prođe, već postoje druge glasine da se uklapaju u ovu mogućnost. Horhe Lorenco, kažu italijanski mediji komunikacija, može da se čelu Honda 2016.
                U ovom trenutku raspoloženje je prilično uzvišen među različitim stranama, ali za dve nedelje ćemo sigurno znati više detalja svih ovih diskova u bekstejdžu u MotoGP.

                Comment


                • Originally posted by Saw
                  nisam siguran

                  Ma opusteno, mada nije nemoguce.Evo ja cu da nastavim ...dakle Pikira on Dukca ...mada verujem da ako mu Honda ponudi vise verovatno nece reci ne.

                  Da li mi se cini ili je Emette jednom prilikom rekao : ne zaradjuju svi ko VR i mora se razmisljati o buducnosti(alaudirao je na JLo).

                  Comment


                  • Grazie a tutti per il fantastico supporto,leggervi mi ha aiutato a superare amarezza e incazzatura.
                    Da oggi si lavora per Valencia.
                    forza Vale!!!

                    Comment


                    • https://www.facebook.com/37034828980...7693598405354/
                      ko li je sledeci

                      Comment


                      • da budemo pošteni i korektni, za ono ponašanje prilikom dodele nagrada na VN Malezije, realno ništa drugo ni ne zaslužuje! ono nije samo njegova bruka, već je bruka za ceo tim i kompaniju koja stoji iza njega!

                        Comment


                        • Nek puknu dušmani
                          španija.jpg
                          http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                          .

                          Comment


                          • Originally posted by VR6 View Post
                            da budemo pošteni i korektni, za ono ponašanje prilikom dodele nagrada na VN Malezije, realno ništa drugo ni ne zaslužuje! ono nije samo njegova bruka, već je bruka za ceo tim i kompaniju koja stoji iza njega!
                            Da to me pomalo cudilo...takvo ponasanje klubskom kolegi a pritom nosis Yamahina obelezja. Koliko znam Japan se vodi kao primer za urednost privrzenost i tacnost..a takvo ponasanje sigurno nije za primer.Jeste rivalitet upitanju ali ipak ti predstavljas fabriku i sponzore.

                            Comment


                            • Capture.jpg Forza Vale nema predaje!

                              Comment


                              • Neka ide kod batice Markeza u hondu. Biće naravno 2.violina i samo kao pomoć za ekipnu titulu honde. Naravno biće oduvan od svoje "desne ruke" Markeza. A Pedrosa neka dodje u Jamahu pored Rosija.

                                Comment

                                Working...
                                X