Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gargamel
    Ja kao neutralac ovde moracu da se umesam i u ovoj situaciji podrzim Rosija,da ne duzim sad ovde,obrazlozicu drugi put malo opsirnije,bez mojih spinova
    a ja kao neko ko bi voleo da Rosi osvoji 10-tu titulu smatram da mu ovo nije trebalo i nisam ocekivala od njega tako nisko da se spusti. Marc je radio isto sto i Pedrosa u Aragonu,samo sto je sad frka jer je ostala jos jedna trka do kraja pa trebaju bodovi a skoro cele godine u kvalifikacijama se zajebavao. Na snimku se vidi da pre incidenta pokazuje rukom Marquezu da "oladi" sto nije za ocekivati od nekog ko treba da osvoji titulu.

    Comment


    • Ubedjen sam da ce dorna promeniti odluku.Pa od 100 000 ljudi u Spaniji 80% ce navijati za VR46 a zvizdati svojim sunarodnicima.Ne zaboravite da popularnost GP
      u mnogome zavisi od VR.Pokusali su od MM da naprave vecu zvezdu od VR prilagodili mu pravila da bi vozio u hondi i sta su napravili nista.Dorna ako ne promeni odluku ce izgubiti mnogo novca zamislite samo da VR kaze za mene je Motogp proslost odo u superbajk gde bi iduce godine bila veca gledanost GP ili SB?

      Comment


      • Ja mislim da je Mark samo gledao da zasmeta Valentinu...i da kazna treba da bude ukinuta...jer ako nije tako zasto nije nastavio trku jer to nije bio tezak pad ...sjecamo se svi kako je poslije jednog pada mnogo tezeg trcao da podigne motor i da nastavi trku...

        Послато са GT-I9070 користећи Тапаток 2

        Comment


        • Ipak najgore od svega je to sto je Lorenco osvojio titulu. Prvu titulu je osvojio kada se Rosi polomio, drugu titulu je osvojio kada se Stoner polomio i Pedrosa nesrecno izbacen iz borbe za titulu, a trecu titulu je osvojio tako sto su Rosi i Markez sami sebe izbacili. On jednostavno nikada nije bio na njihovom nivou. U medjuvremenu kada je gubio titule bilo je to zalosno gledati sta mu rade i Rosi i Stoner i Markez. Znaci ako jedan takav pacenik osvoji tri titule u nekom sampionatu, jebes sve to

          Comment


          • Comment


            • Comment


              • I pored ove kazne Rosi može lagano do titule, ukoliko bi obe honde završile trku na 1. i 2. mestu. Po trenutnoj formi i snazi to je najrealnije da se desi, osim ukoliko iskompleksirani Markez namerno propusti Lorenca na 2. mesto. To bi bilo nešto najsramnije i od Markeza i od Lorenca. MGP bi izgubio zauvek. Dakle, sa Lorencovim 3. mestom Rosiju treba makar 6. mesto i osvojio bi titulu. Naravno maksimalno 4. mesto bi bilo realno moguće... Vrlo moguć scenario. Po formi gledano Lorenco i Jamahe ne mogu da pariraju hondama za 1.i 2. mesto

                Comment


                • a sta se desava ako lorenzo bude na 2 a rosi na 4 mestu mislim znam da je mala sansa al cisto pitam : )

                  Comment


                  • Originally posted by dzigiman View Post
                    a sta se desava ako lorenzo bude na 2 a rosi na 4 mestu mislim znam da je mala sansa al cisto pitam : )
                    Onda imaju isti broj poena, ali Lorenzo je sampion zbog vise pobeda.

                    Comment


                    • Originally posted by Daisy Duck
                      Pogledajte Jorgovanovu reakciju za rosijevo trece mesto..
                      http://www.motoracing.pt/2015/10/26/...-pleno-podium/
                      Tipican primer ljudi koji su dobri u svojoj profesiji a kao covek ... pa snimak sve govori
                      Veoma nesportski potez

                      Comment


                      • A sta ako je sve ovo dogovoreno i izrezirano od strane Rosija i Markeza?
                        Onaj kontakt nije dovoljan za pad,kao sto taj pad nije dovoljan da se napusti trka.
                        U Valensiji Markez odmogne Lorencu,Rosi uzme titulu,Markez i Rosi se ''izmire'' i ravnoteza se vrati u univerzum
                        Znam da ova teorija nema neko utemeljeno pokrice ali me nista od Rosija i Markeza ne bi iznenadilo.Ipak je sve ovo veliki cirkus oko koga se vrti mnogo novca a kako uzbudljivu sezonu uciniti jos uzbudljivijom nego nekako ovako
                        Last edited by boban; 27-10-15, 08:13.

                        Comment


                        • Originally posted by Damir
                          Kako je Rossi osvajao svoje?
                          2000 ga je Kenny Roberts pomeo,2001-2003 je imao najbolji motor i jadnu konkurenciju,2004 i 2005 je imao losiji motor ali nekog Setea za konkurenta,2006 je poklonio titulu Haydenu, 2007 ga izdominirao Stoner na losijem Ducatiu, 2008 Stoner s jos losijim Ducatijem u odnosu na Yamahu par puta obara motor na vodecoj poziciji i tako pomaze da osvoji titulu. 2009 Lorenzo radi isto,par puta pada na 1. poziciji i tada je vec evidentno da je Jorge brzi od njega,zato bijeg iz Yamahe 2010.
                          2015 ako osvoji titulu bit ce to s 1. pol pozicijom i 50 krugova u vodstvu u citavoj sezoni. Taj smijesni Lorenzo iz ima oko 230 i 4 PP

                          Sad ce neko da se pojavi i kaze kako konkurencija nije bila jadna. Doohan je s tim momcima patos brisao
                          Hajde da pricamo o 2011, 2013 i 2014. Pricajmo o Lorencu sada. Ako si njegov navijac napisi nesto u njegovu odbranu i nemoj mi mesati ostale sto bi rekli i nad junakom ima junak, pa bi trebalo da si cuo za Gardnera kad smo kod brisanja patosa. Posto vidim da ili sporo kapiras ili si toliko ostrascen da covek ne moze normalno da razmeni misljenje. Poenta je:

                          - da li je vozac osvojio titulu zato sto je najbolji (bez obzira na konkurenciju, cak i da se svi povuku iz sampionata i da ostane samo jedan vozac on ce zasluzeno osvojiti titulu jer je prosto najbolji)
                          - da li je vozac osvojio titulu tako sto je neki drugi bolji vozac doziveo povredu ili kvar ili nesto drugo (primer Rainey i Schwantz 1993. Tri trke pre kraja Rainey je imao 11 poena prednosti, a znamo kako se sve zavrsilo. Ne kazem nista lose za Schwantza, on je jedan od najboljih ljudi u motogp, samo kazem da mozda nije bio najbolji te godine a ipak je osvojio titulu

                          Hajde da sa vratimo na Lorenca. Sve tri titule je osvojio tako sto su bolji vozaci od njega dozivljavali pehove. Ne kazem da je Lorenco los. Solidan je vozac, blizu vrha, ali ne najbolji i takav vozac ima tri titule, jebes to. Pa on nikada nije uspeo da odbrani titulu. 2011 je bas slavno "odbranio" titulu, da ne pricam o 13 i 14. Ono sto je njemu Markez uradio, ne pamtim da sam nekada video, ali bukvalno sjebo ga je za primer. I dalje je Markez klasa za njega, mozete da mrzite Markeza, ali on je trenutno najbolji vozac u motogp

                          I da je Rosi osvojio titulu ove godine, to bi bilo samo zato sto mu je to dozvolio Markez svojim greskama kao i sto je Lorenzu poklonio
                          Last edited by ; 27-10-15, 08:25.

                          Comment


                          • Moto Gp bez Rosija kao formula bez Sene. Ovakvim takmicenjima fale harizmaticni vozaci da bi bila interesantna.
                            Last edited by Dekson; 27-10-15, 08:55.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Advokati, sudski veštaci i ostalo, pročitajte ovaj tekst, jeste se Emmett malo zaneo sa preko 7000 reči, ali bože moj, vredi pročitati. https://m.motomatters.com/analysis/2...oes_who_h.html

                              Možete pročitati i njegove tvitove David Emmett @motomatters
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Pozdrav za drugare sa foruma .
                                Velika je steta sto je MM odlucio da pokvari ovako dobru sezonu svojim direktnim mesanjem u odluku za titulu. Bilo bi mnogo korektnije da je pustio da HL i VR odmere snage do kraja pa ko bude bolji neka nosi slavu ovako i ako osvoji titulu HL nabijace mu se to na nos dokle je god ziv i uvek ce biti predmet prozivke , ako bih ikad bio u mogucnosti to u lice da mu kazem to bih i ucinio bez trunke sazaljenja . Iskreno ovakva situacija mi se uopste ne dopada jer lako moze da dovede do neke tragedije, napaljeni klinac je besan zbog pada a pogotovo zbog nacina zaustavljanja u sred krivine jer je to VR uradio na nacin kao da je u pitanju neki lokalni klinac na zoljici a ne MM dvostruki prvak Moto GP-ja , verujte da ga taj samar mnogo boli .
                                Voleo bih da u buduce trke prodju u naj boljem redu bez incidenata i da neko porazgovara sa vozacima da se malo tenzije spuste .
                                Jedva cekam trku da vidim kako ce se odvijati situacija ...

                                Comment

                                Working...
                                X