Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "I don't like being famous - it is like a prison. And driving for Ferrari would make it far worse"

    - Valentino Rossi -

    Comment


    • Imao je testove i u toku Schumacherove ere i posle njega. Bio je na pola sekunde od Schumija posle trećeg dana (to su bile prve vožnje F1 bolida), Schumi je želeo da ga privuče u F1 kako je znao i umeo, ali Vale je ostao pri motorima... Posle je bio test 2008. u Mugellu valjda i 2010. u Barsi, na oba testa bio jako brz kako se i očekivalo...

      Comment


      • E ovde vala ako mi obrisete post onda stvarno nemam reci ....Covek ne moze lepo da kaze nesto a da ne obrisete to....Aj ako cete brisati, barem recite razlog.
        Inace,hteo sam da kazem da potpisete peticiju da se ukine kazna Rosiju.

        https://www.change.org/p/motogp-race...edium=copylink

        Comment


        • Bas mi zao sto su ovako zavrsene teme.Ne volim kad nesto ostane nedoreceno.Slazem se da treba sankcionisati netolerante ali kao sto ovde neko pome e ima i normalnih.Dorna je trazila sou pa je i dobila...ne razumem cemu toliko forsiranje medijskog mraka na forumu povodom ove trke?!

          Comment


          • Tesko, mada je Yamaha odma podnela zalbu....Sto je najgore od svega, Lorenco je pretekao Rosija dok su bile zute zastave i nije bio kaznjen a sad ovo. Dorna takodje misli da je Markez usporavao Rosija ali nisu navodno imali razlog da ga kazne (il tako nesto), a to sto je on direktno i naj bitnije kalkulisano uticao na rezultat sampionata, to nikom nista.

            Comment


            • Po meni ako je neko kriv onda je to Markez. Postoji nepisano pravilo da se ne mesas u borbu za titulu ako nemas sanse da je osvojis, a on je upravo to uradio. Da je vozio svoju trku borio bi se isto tako zustro i sa Lorencom kao sto je sa Rosijem. Sam se mesa gde mu nije mesto. Tacno se videla namera da omete Valentina, i naravno da je odreagovao kako je odreagovao. Svako bi. No cisto sumnjam da od onakvog kontakta moze tek tako da se padne.

              Koliko puta je dorna pogledala kroz prste Markezu? Ja se samo pitam dokle vise. Lorenco se isto zali na sta stigne....i onaj potez danas posle intonacije himne mi je ogavan i bez ikakvog postovanja prema Daniju.

              Comment


              • Potpisao i ja peticiju za podrsku nasem Valetu.
                Pozdrav za sve ROSSIJEVCEEEEE.............

                Comment


                • Tako je, druže, mali napaljeni GLUPAVI magarac!!!! Tako je uleteo i Pedrosi pre dve sezone, pokidao mu kontrolu proklizavanja, čovek se razbio i nikom ništa!! Prošle sezone je oduvao Bautistu, nije bio ni upozoren za divljačku vožnju. Sad evo u dve trke evidentno zaustavlja Rosija i pušta Lorenca da odjezdi, a ovim majmunima iz DORNA-e je to sve ok! Ovo je velika sramota za Moto GP!!!

                  Comment


                  • Trka je bila ludilo, ali ovom kaznom su upropastili ceo sampionat.

                    Comment


                    • Originally posted by Gargamel
                      Gde je taj formular da se i ja upisem?
                      Mozda moj glas prevagne...
                      https://www.change.org/p/motogp-race...iter=410757354

                      Comment


                      • I sta se odlucilo na kraju? Nisam u toku, ako moze neko ukratko da objasni kakva je odluka ako je i bila?

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          I sta se odlucilo na kraju? Nisam u toku, ako moze neko ukratko da objasni kakva je odluka ako je i bila?
                          Ukratko Dorna je kaznila Rosija tako da ce zadnju trku koja je u Valenciji, Rosi startovati sa poslednjeg mesta.

                          Comment


                          • Originally posted by shoneVR46 View Post
                            Ukratko Dorna je kaznila Rosija tako da ce zadnju trku koja je u Valenciji, Rosi startovati sa poslednjeg mesta.
                            Hvala

                            Comment


                            • E ovako,napisaću ovaj post i reći sve u njemu i o svemu pošto je tema zatvorena za današnju trku moraću ovde.

                              Prvo,atmosfera na forumu mi se ne sviđa uopšte u poslednje vreme.Razumem ja da neko navija za nekoga,i ja sam veliki Rosijevac,ali ljudi morate poštovati i tuđe mišljenje,aa ne svakog ko ima različito mišljenje napadati odmah da je ovakav da je onakav samo što drugačije razmišlja.Forum služi za razmenu mišljenja,a ne za napadanje jedih na druge i tako prepucavanje u nedogled...
                              DOSTA DOBRIH I JAKO KVALITETNIH LJUDI NE PIŠE VIŠE NA FORUMU OD KAD SU POČELA TA PREPUCAVANJA I GLUPOSTI.Od tih ljudi si mogao da dobiješ dosta lepih i dobrih stvari,da naučiš nešto novo,da se našališ sa njima.Čitam ovaj forum od 2012 i dosta toga se promenilo.Danas dobar post mogu da napišu samo par ljudi ovde koji objektivno imaju neko znanje,dok ranije je to bilo stalno.
                              Razmišljam i ja koja je svrha da se prepucavam više ovde!?

                              Toliko o tome...

                              A što se trke tiče reko da sam 100% Rosijevac,ali ja ne znam šta da mislim.Postalo je očigledno da mali namerno usporava,ali i Rosijeva reakcija je mogla biti drugačija možda bi ga manje koštalo.
                              Sad ,razlozi zašto Markez ovo radi nisu mi jasni Rosi je naveo neke i mogu da kažem da ovaj da Markez ne želi da Rosi uzme titulu da bi mogao da ga stigne u tom segmentu,to mi je nekako najlogičniji.Markez je navukao gnev cele planete tako da i ako je hteo da bude veći od Doktora to će teško uraditi posle ovoga.

                              Kazna,moglo je bolje a moglo je i gore.
                              Ali ne mogu da se pomirim sa činjenicom da Lorenco nije dobio kaznu za preticanje pod žutom zastavom,to mi samo govori da tu nešto neštima.

                              A Lorenco,mislim da je najveći folirant i manipulator sa tj. pred medijima u istoriji ovog sporta!
                              Pedrosi svaka čast,jedina svetla tačka danas!

                              Toliko od mene

                              Comment


                              • Prvo da kažem Zdravo svima, dugo već pratim forum, i nisam do sada komentarisao ništa, ali s obzirom na današnja dešavanja imam potrebu da se uključim i kažem par reči. Prvo po mom mišljenju mislim da Rossi uopšte nije išao na kontakt, vidi se na snimku da pokušava da "izbaci" Marqeza što šire može, usporava i u fazonu da mu "udari vaspitnu",najblaže rečeno. Marqez ko Markeq puno testosterona i adrenalina na malom prostoru, za zavrće gas i nastavlja "normalno" svoju u tom trenutku normalnu putanju, ali na toj putanji stoji Rossi. I tu se otvaraju dve mogućnosti kontakt i desilo se šta se desilo,i druga da Marq popusti i sačeka da Rossi nastavi i krene da izlazi iz krivine pa polako za njim. U tom trenutku da su uloge obrnute i da se Marq bori za titulu,pretpostavljam da bi izabrao ovu drugu. Što se tiče Rossijeve noge, mislim da je to sasvim normalna reakcija svakog čoveka i da je to bila više refleksna reakcija,jer u trenutku kontakta Rossi gleda ispred sebe. A naravno mi možemo diskutovati zasto je i da li je Marq namerno ometao Rossija pre toga,i njegova "žešća" obilaženja, ima smisla da jeste,ali je to teško dokazati. Ne branim Rossija, jer budimo realni, on je sve samo ne cvećka, ali mislim da Marq treba malo da "smiri" i da ne može da primenjuje "silu" kada prolazi ljude(Lorenco,Bautista,Pedrosa), ponekad izgleda kao kamikaza, ali ako je to takav stil, onda ok, nadam se da će i drugi vozači, početi tako da rade,i njemu. Pa bi smo videli kuda sve to vodi, sigurno u neki, ne daj bože, tragičan ishod.

                                Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X