Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski kosarkaski turnir - Muskarci - London 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gagablues View Post
    Važno da gledamo himnu i dodelu medalja umesto košarke. jaoooj mrzim rts..
    Sta fali atletici? OI zapravu i jesu atletika, eventualno plivanje i gimnastika.
    Meni ne smeta intoniranje himni na drugom kanalu, vec serija rekordne gledanosti na prvom.

    Da sad ne sirim pricu zasto je ukinut treci kanal, on bi bilo idealan da se svo smece prebaci na njega dok traju igre, a da ne pricam za Skupstinu.

    Comment


    • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
      Da sad ne sirim pricu zasto je ukinut treci kanal, on bi bilo idealan da se svo smece prebaci na njega dok traju igre, a da ne pricam za Skupstinu.
      Ne diraj treci kanal, najbolji program u istoriji medija u Srbiji, oblikovao mi je sve, od citackog i muzickog ukusa do politickih stavova. Psovao sam majku svima sto je ukinut

      Numeju Argentinci ocigledno.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • pakleno su odigrali 2/4
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
          Sta fali atletici? OI zapravu i jesu atletika, eventualno plivanje i gimnastika.
          Meni ne smeta intoniranje himni na drugom kanalu, vec serija rekordne gledanosti na prvom.

          Da sad ne sirim pricu zasto je ukinut treci kanal, on bi bilo idealan da se svo smece prebaci na njega dok traju igre, a da ne pricam za Skupstinu.
          Ne fali atletici ništa, ali što moramo da gledamo dodelu medalja kad je već kraj. bez obzira mislim da ipak popularniji sportovi traba da su u direktnim prenosima . Garantujem da 90 % ljudi u Srbiji čeka basket i psuje rts.
          I sada već 10 minuta puštaju spotove
          Vidim da ću gledati sutra reprizu na hrtu.

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Ne diraj treci kanal, najbolji program u istoriji medija u Srbiji, oblikovao mi je sve, od citackog i muzickog ukusa do politickih stavova. Psovao sam majku svima sto je ukinut

            Numeju Argentinci ocigledno.
            Mozda nisam bio jasan... i meni je treci bio omiljeni kanal. Nego rekoh, ukinuo ga glavati da smanji troskove. Bilo nekad milina da se prate igre, sve su stigli da pokriju, a sad jbg mora da se ispostuje opus Bate Zivotinje.

            Comment


            • Treci je ukinut jer je donesen neki zakon na globalnom nivou da nacionalna televizija nema pravo na 3 kanala. Bar koliko ja znam.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Treci je ukinut jer je donesen neki zakon na globalnom nivou da nacionalna televizija nema pravo na 3 kanala. Bar koliko ja znam.
                Netacno, Rumunska televizija recimo ima 7 kanala. Da ne pricam o BBC. Ukinut je zato sto je Tijanic hteo da smanji broj radnika i umesto na gomilu administrativnih smetala, on udario na umetnike sa treceg, laka meta. No nebitno da ne idemo mnogo u off
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Treci je ukinut jer je donesen neki zakon na globalnom nivou da nacionalna televizija nema pravo na 3 kanala. Bar koliko ja znam.
                  tacno tako. zbog toga sto onda navodno ne bi imali konkurenciju.
                  prelaskom na digitalni signal, mislim da ce imati pravo na jos dva ili tri
                  dodatna programa svi o okviru redovnog dvb paketa.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Manu ploditelj.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by apacrow View Post
                      tacno tako. zbog toga sto onda navodno ne bi imali konkurenciju.
                      prelaskom na digitalni signal, mislim da ce imati pravo na jos dva ili tri
                      dodatna programa svi o okviru redovnog dvb paketa.
                      Kao sto rekoh, nije bas potpuno tacno. Postajalo je neko savetodavno misljenje EBU, ali niko ziv to ne bi postovao da nije bilo one strane o kojoj sam ja pricao. No kazem, da ne idemo previse u off.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Netacno, Rumunska televizija recimo ima 7 kanala. Da ne pricam o BBC. Ukinut je zato sto je Tijanic hteo da smanji broj radnika i umesto na gomilu administrativnih smetala, on udario na umetnike sa treceg, laka meta. No nebitno da ne idemo mnogo u off
                        da, ali rumunija je presla na digitalni sistem u kome svako ima pravo na koliko
                        god hoce programa, ako zadovoljavaju kvalitet. bbc nema prava vise nego na
                        4 programa u redvnom dvb-t, plus jedan za parlament i jedan za vesti, i jedan u full hd-u.

                        u parlamentu su morali doneti poseban zakon da bi bbc mogao prosiriti na
                        dodatnih 24 programa zbog OI. nakon OI ti programi se gase.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Originally posted by apacrow View Post
                          da, ali rumunija je presla na digitalni sistem u kome svako ima pravo na koliko
                          god hoce programa, ako zadovoljavaju kvalitet. bbc nema prava vise nego na
                          4 programa u redvnom dvb-t, plus jedan za parlament i jedan za vesti, i jedan u full hd-u.

                          u parlamentu su morali doneti poseban zakon da bi bbc mogao prosiriti na
                          dodatnih 24 programa zbog OI. nakon OI ti programi se gase.
                          Znam brate, ali su i pre toga imali 3, ja se secam da smo primali Rumuniju 3 u Vrscu. Isla neka njihova narodna muzika, blagi uzas Imam Javni servis kao predmet na masteru pa znam pomalo nesto o preporukama, uputstvima i slicnim glupostima Mozemo i na privatne da ljudi ne gledaju ovo, mada jeste edukativno

                          Napred Gaucosi
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • te lopte ne smes masiti
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Znam brate, ali su i pre toga imali 3, ja se secam da smo primali Rumuniju 3 u Vrscu. Isla neka njihova narodna muzika, blagi uzas Imam Javni servis kao predmet na masteru pa znam pomalo nesto o preporukama, uputstvima i slicnim glupostima Mozemo i na privatne da ljudi ne gledaju ovo, mada jeste edukativno

                              Napred Gaucosi
                              Pravi si mi ti rumun

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Znam brate, ali su i pre toga imali 3, ja se secam da smo primali Rumuniju 3 u Vrscu. Isla neka njihova narodna muzika, blagi uzas Imam Javni servis kao predmet na masteru pa znam pomalo nesto o preporukama, uputstvima i slicnim glupostima Mozemo i na privatne da ljudi ne gledaju ovo, mada jeste edukativno

                                Napred Gaucosi
                                ako imas kao predmet onda verovatno znas kako su prosli i hrvati i slovenci,
                                pa cak i madjari koji su imali treci program na nivou budimpeste, ja mislim.

                                nije ni bitno. jako lose su ispracene OI, i to je cinjenica. madjari su imali
                                odlicno izmiksan program, i daleko raznovrsniji nego nas.

                                a utakmica je gotova.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X