Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski kosarkaski turnir - Muskarci - London 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cris Paul objasnio malopre.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Originally posted by Ernesto View Post
      Kakva je Melo rupa u odbrani, sta mu radi Linas!
      Melo igra na principu, ti meni das 40, ja cu tebi 50...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post
        Cris Paul objasnio malopre.
        Clutch madafaka...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • LEBROOOON ! Otkad ovo nisam rekao

          Comment


          • Svaka cast Litvancima na borbi, ali dobijaju Ameri, jer su se uozbiljili.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Emil_LBJ View Post
              LEBROOOON ! Otkad ovo nisam rekao
              A jedva si cekao realno...

              Evo ga D-Will pogodi posle koliko promasaja...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Jedini pritisak koji oni imaju jeste osvajanje zlata, a s obzirom da su ubedljivo najveci favoriti, on se zapravo i ne oseca. To da oni moraju da dokazu da su bolji od tima iz Barse je nebuloza i obicno napumpavanje medija koji ih porede.
                Nije im prioritet dokazivanja da su bolji, jeste na prvom mestu zlato, ali ne mozes zapostaviti cinjenicu da zele da u svakoj utakmici demoliraju protivnika, sto su ucinili pre dva dana. To im nece poci za rukom protiv jacih ekipa, jer ima dosta veoma kvalitetnih selekcija na takmicenju, kao npr. danas. Plus i one izjave da su bolji od proslog dream team-a, nisu za badava, jer moraju da ih opravdaju, a ne da ispadne na kraju da su lupali u prazno.

                Comment


                • Svaka cast Litvancima na borbenosti, najduze su izdrzali. Ali na kraju ipak dobise i ovo Ameri.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • King resio...

                    Originally posted by Skrillex View Post
                    Nije im prioritet dokazivanja da su bolji, jeste na prvom mestu zlato, ali ne mozes zapostaviti cinjenicu da zele da u svakoj utakmici demoliraju protivnika, sto su ucinili pre dva dana. To im nece poci za rukom protiv jacih ekipa, jer ima dosta veoma kvalitetnih selekcija na takmicenju, kao npr. danas. Plus i one izjave da su bolji od proslog dream team-a, nisu za badava, jer moraju da ih opravdaju, a ne da ispadne na kraju da su lupali u prazno.
                    Mislim da ne pate oni od tih kompleksa da moraju sve da razbiju, to nije bitno, bitno je da uzmu zlato i da opravdaju da su najjaci tim na svetu, sto i jesu.
                    Ma samo je Kobe kenjao nesto, cisto za stampu, vole to Ameri. Konkurencija danas i ona 92. ne moze da se poredi, nebo i zemlja. A i mislim, ekstremno mi je glupo kada se porede ti timovi.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment




                    • It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Mislim da ne pate oni od tih kompleksa da moraju sve da razbiju, to nije bitno, bitno je da uzmu zlato i da opravdaju da su najjaci tim na svetu, sto i jesu.
                        Ma samo je Kobe kenjao nesto, cisto za stampu, vole to Ameri. Konkurencija danas i ona 92. ne moze da se poredi, nebo i zemlja. A i mislim, ekstremno mi je glupo kada se porede ti timovi.
                        I mene smaraju ta prepucavanja, to je sasvim nebitno. Najbitnije je da mi gledaoci gledamo dobru i uzbudljivu kosarku, ja glasam za sto vise ovakvih utakmica kao danas, pa neka pobedi najbolji (USA).

                        Comment


                        • Kada se pogledaju izgubljene lopte, dosta dugo se drzala Litvanija, da je D-Will pogodio nesto bilo bi odavno gotovo, a cigle Westbrook-a ne treba ni komentarisati.

                          Mene samo zanima da Melo unakazi ona spanska goveda, pa onda neka rade sta hoce.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Mene samo zanima da Melo unakazi ona spanska goveda, pa onda neka rade sta hoce.
                            Delimo isto misljenje, Rusija im danas opalila jedan samar, za pocetak.

                            Comment


                            • A2-B3

                              B2-A3

                              kakve ce to utakmice da budu u 1/4 finalu
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Prosto neverovatno da su Litvanci sa 23 TO izdrzali do kraja. Mada cinjenica da su zadrzali Amere na manje od 100p, govori o njihovoj odbrani, vrlo pametno su je igrali u prvom poluvremenu a i u trecoj deonici.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X