Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski kosarkaski turnir - Muskarci - London 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Pa naravno postujem sto cenis to kod njih. Zavisi ko kako gleda na kosarku. Ja na kosarku gledam kroz takticko nadmetanje i oni su za mene cirkuzanti najobicniji. Cim naidju na tvrdju odbranu nema vise zakucavanja i sprdnje. Pogledao sam jedan NBA mec u zadnjih god dana i blago receno smorio sam se. Odbrana se ne igra, trci se da se suta na kos da se kuca..Smesno..Mislim za mene, postujem sto vi to volite i cenite i ne branim vam nego samo kazem, eto..
    Molim te stvarno, nemoj vise.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • 6/19 (32%)
      14/23 (61%)

      imali su samo 4 pokusaja vise unutar polja u prvom poluvremenu.

      jasno je da zona daje odredjene rezultate, ali je isto tako pitanje
      koliko mogu izdrazi u takvom ritmu.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post
        Molim te stvarno, nemoj vise.
        Ocu. Sto da neces da mi zabranis? Je l treniras/bavis se kosarkom pa mozes da mi pricas? Imam pravo na svoje misljenje.
        EDIT: Cekajte ljudi, sta ste se polozili odma da me cutkate, pa i da nije tacno i da lupam gluposti to je moja stvar onda me ignor samo.

        Comment


        • Originally posted by KERSDRS View Post
          Ocu. Sto da neces da mi zabranis? Je l treniras/bavis se kosarkom pa mozes da mi pricas? Imam pravo na svoje misljenje.
          EDIT: Cekajte ljudi, sta ste se polozili odma da me cutkate, pa i da nije tacno i da lupam gluposti to je moja stvar onda me ignor samo.
          Da se na ovom forumu pustalo da svako pise nebuloze, odavno bi se ugasio.
          p.s. - A sad batali i daj da gledamo kosarku i komentarisemo je. Pozdrav.

          Comment


          • sarenac prica o delonte vestu
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • russ na indijanca, onako kako samo on to ume
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Ja mislim da su Amerikanci pod veoma velikim pritiskom da protivnike pobede sa sto vise razlike, da bi dokazali da su bolji od tima iz 92-e. Ovo je za njih katastrofa, makar pobedili sa 10 razlike na kraju.

                Comment


                • D-Will ne moze nista da pogodi. A, s obzirom da Litvanci imaju 20 izgubljenih dobro nije 30 razlike.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Kakav je as Saras, ispustice dusu... Svaki put kad se skloni sa keca Litvanci u kanalu u napadu...

                    Comment


                    • Melo na postu. FTW!
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by Skrillex View Post
                        Ja mislim da su Amerikanci pod veoma velikim pritiskom da protivnike pobede sa sto vise razlike, da bi dokazali da su bolji od tima iz 92-e. Ovo je za njih katastrofa, makar pobedili sa 10 razlike na kraju.
                        Jedini pritisak koji oni imaju jeste osvajanje zlata, a s obzirom da su ubedljivo najveci favoriti, on se zapravo i ne oseca. To da oni moraju da dokazu da su bolji od tima iz Barse je nebuloza i obicno napumpavanje medija koji ih porede.

                        Brick nastavlja da dominira...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Svake jebene sekunde mi nestaje slika. Evo sta ja placam svakog mjeseca...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • baci se na BBC
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • SVIRAJ KRAJ!!!
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Kakva je Melo rupa u odbrani, sta mu radi Linas!
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X