Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski kosarkaski turnir - Muskarci - London 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Carmelo

    Comment


    • jako pametno litvanci igraju odbranu
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Deron Williams je truba u ovom timu.

        Comment


        • Presmesni cirkuzanti ameri. Kako im daju lekciju Litvanci. Jos da nisu dopingovani ..

          Comment


          • Originally posted by KERSDRS View Post
            Presmesni cirkuzanti ameri. Kako im daju lekciju Litvanci. Jos da nisu dopingovani ..
            Ne pisi gluposti. Pogledaj Amerikance, nece da se pomere, igraju sa 10% mogucnosti. Ako zatreba, igrace kako treba.

            Comment


            • Pocinjete vec opasno da smarate sa dopingom.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • igi, deron i har-den opasno zalutali u ovu ekipu.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Pocinjete vec opasno da smarate sa dopingom.
                  To je to. Ajde da igraju po 40 minuta pa da kazes to, ali najbolji igraci igraju po 10 minuta na utakmici. To je jedna cetvrtina. Ako se vodimo logikom "ko moze vise da izdrzi" (na Olimpijadi), onda su oni iz Nigerije, Tunisa i Francuske vise dopingovani od Amerikanaca.
                  Last edited by Emil_LBJ; 04-08-12, 15:28.

                  Comment


                  • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                    Ne pisi gluposti. Pogledaj Amerikance, nece da se pomere, igraju sa 10% mogucnosti. Ako zatreba, igrace kako treba.
                    Ne pricam ti o mogucnostima, nego o taktici, ja znam da onaj jedan moze da preskoci 2 litvanca, to mi je jasno, ali takticki su ocajni.. Pa sta me briga sto igraju sa 10% mogucnosti.. To se ti malo varas..Cim dodje neko ko malo stegne odbranu nema onih cukanja i izivljavanja, svaka njihova tekma svodi se na kucanja i to.. Pozeleo sam se da gledam Spanija-Grcka-Srbija-Rusija-Litvanija duele...Znam da smaram sa dopingom ali jednostavno to mi bode oci..

                    Comment


                    • Originally posted by KERSDRS View Post
                      Ne pricam ti o mogucnostima, nego o taktici, ja znam da onaj jedan moze da preskoci 2 litvanca, to mi je jasno, ali takticki su ocajni.. Pa sta me briga sto igraju sa 10% mogucnosti.. To se ti malo varas..Cim dodje neko ko malo stegne odbranu nema onih cukanja i izivljavanja, svaka njihova tekma svodi se na kucanja i to.. Pozeleo sam se da gledam Spanija-Grcka-Srbija-Rusija-Litvanija duele...Znam da smaram sa dopingom ali jednostavno to mi bode oci..
                      Ta kucanja i "to" niko ne moze genijalno raditi kao oni. Kada se razlete po terenu i kada pokazu svu ljepotu ove igre nemoguce je a da se ne divis, prosto nije prirodna reakcija. Svaka utakmica je spektakl i melem za oci. Gospodari ove igre uvijek bili i bice.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        Ne pricam ti o mogucnostima, nego o taktici, ja znam da onaj jedan moze da preskoci 2 litvanca, to mi je jasno, ali takticki su ocajni.. Pa sta me briga sto igraju sa 10% mogucnosti.. To se ti malo varas..Cim dodje neko ko malo stegne odbranu nema onih cukanja i izivljavanja, svaka njihova tekma svodi se na kucanja i to.. Pozeleo sam se da gledam Spanija-Grcka-Srbija-Rusija-Litvanija duele...Znam da smaram sa dopingom ali jednostavno to mi bode oci..
                        To za zakucavanja kazes posle utakmice u kojoj su dali 29 trojki?
                        A jebem li ga, zar nije bolje zakucati nego poloziti? Sta je problem sa kucanjima kod vas ljudi?

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Cim dodje neko ko malo stegne odbranu nema onih cukanja i izivljavanja, svaka njihova tekma svodi se na kucanja i to..
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ta kucanja i "to" niko ne moze genijalno raditi kao oni. Kada se razlete po terenu i kada pokazu svu ljepotu ove igre nemoguce je a da se ne divis, prosto nije prirodna reakcija. Gospodari ove igre uvijek bili i bice.
                            Pa naravno postujem sto cenis to kod njih. Zavisi ko kako gleda na kosarku. Ja na kosarku gledam kroz takticko nadmetanje i oni su za mene cirkuzanti najobicniji. Cim naidju na tvrdju odbranu nema vise zakucavanja i sprdnje. Pogledao sam jedan NBA mec u zadnjih god dana i blago receno smorio sam se. Odbrana se ne igra, trci se da se suta na kos da se kuca..Smesno..Mislim za mene, postujem sto vi to volite i cenite i ne branim vam nego samo kazem, eto..

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Ne pricam ti o mogucnostima, nego o taktici, ja znam da onaj jedan moze da preskoci 2 litvanca, to mi je jasno, ali takticki su ocajni.. Pa sta me briga sto igraju sa 10% mogucnosti.. To se ti malo varas..Cim dodje neko ko malo stegne odbranu nema onih cukanja i izivljavanja, svaka njihova tekma svodi se na kucanja i to.. Pozeleo sam se da gledam Spanija-Grcka-Srbija-Rusija-Litvanija duele...Znam da smaram sa dopingom ali jednostavno to mi bode oci..
                              Molim te, kao fana LFC-a, da ne pricas o necemu sto ne razumes. Pogotovo nemoj pominjati doping.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Pa naravno postujem sto cenis to kod njih. Zavisi ko kako gleda na kosarku. Ja na kosarku gledam kroz takticko nadmetanje i oni su za mene cirkuzanti najobicniji. Cim naidju na tvrdju odbranu nema vise zakucavanja i sprdnje. Pogledao sam jedan NBA mec u zadnjih god dana i blago receno smorio sam se. Odbrana se ne igra, trci se da se suta na kos da se kuca..Smesno..Mislim za mene, postujem sto vi to volite i cenite i ne branim vam nego samo kazem, eto..
                                Ti si to gledao Bobove macke cim si se smorio

                                Comment

                                Working...
                                X