Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski kosarkaski turnir - Muskarci - London 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad bi spoljni igraci Brazila odjednom nekako dobili nenormalan skill, verovatno bi mogli najbolje da im se suprotstave. Ovako, to mogu samo fizikalijama.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Tim iz Barselone bi zavrsio posao sa ovim sredinom trece cetvrtine.
      sigpic

      Comment


      • Orginalni dream tim iz 1992 je najbolji skup individualnih pojedinaca u bilo kojem sportu. Bez ikakve namjere da omalovažim sadašnje košarkaške zvijezde poput LBJ-a i Bryanta između ostalih, ali onakav kvalitet i takvi ATG igrači u jednom timu se dosad nisu pojavili, a vjerujem i da neće još zadugo.
        Hrvatska je u finalu najbolje prošla, izgubili su sa 32 poena razlike.
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Negde full match? Uspeo sam da propustim ovaj spektakl
          sigpic

          Comment


          • Sta ucinise Amerikanci jbt zivot... jos sam u cudu i ne vjerujem. Sinoc sam dosao skrsen s puta i mislio pogledati tekmu. Gledao sam 1. cetvrtinu ali moje oko nije moglo ispratiti one Amere po terenu tako da sam zaspao.

            Ali 156 poena na jednoj utakmici...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Negde full match? Uspeo sam da propustim ovaj spektakl
              imas na http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html

              ides na basketball, i tamo biras koji mec hoces da pogledas.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Comment


                • Odgledah celu tekmu i Nigerijci nisu uopste losi, par dobrih individualaca i pristojnu ekipu imaju, ali Ameri su Ameri
                  sigpic

                  Comment


                  • RASPORED ZA SUTRA
                    DATUM
                    10:00
                    12:15
                    15:30
                    17:45
                    21:00
                    23:15
                    04/08
                    Tunis
                    Francuska
                    Rusija
                    Španija
                    Litvanija
                    SAD
                    Kina
                    Brazil
                    Britanija
                    Australija
                    Nigerija
                    Argentina
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Francuzi na misice.





                      Za lapo sata sledi derbi grupe B.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • 18:2 za spance
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Rusi u naletu. Odlicno su se vratili. Idemo!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Vratise se Rusi,Fridzon dominira
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • sve ispod 10 na poluvremenu je premija za njih
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Los pocetak Rusa ili odlican Spanaca. U 2. cetvrtini Rusi se povezali i ovih 8 razlike je odlicno za njih. Nista jos nije gotovo.

                                EDIT: Nema stajanja sada. Idemo dok traje...
                                Last edited by bracala; 04-08-12, 12:20.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X