Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia TIM - MotoGP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Lorenco jeste dobar ali trenutno nema ko da mu se suprotstavi...da njega neko dobro ispreseca na dve tri trke... kao Rosi pre par sezona...onda bi sve to bilo drugacije...poljuljalo bi mu se samopouzdanje ne bi bio tako samouveren...ovako mu ne moze niko nista a i plus ima najacu masinu i to je too...zna se ko je najbolji psiho-jebac za Lorenca i Stonera ali trenutno nije u mogucnosti sa Ducatijem za nesto vise...

    Comment


    • #47
      da za nesto vise ali ne verujem da bi bio bolji od lorenca jer je bolji iz godine u godinu... sad sam nesto racunao... 2010 kada je lorenzo osvojio titulu, bio je ispred rossija 150 bodova. lorenzo je imao 10 pobeda, rossi 2... rossi je odsustvovao iz 4 trke zbog povrede i da je pobedio na te 4 trke a lorenzo bio 2, razlika bi bila 30 bodova u korist lorenza...

      Comment


      • #48
        Originally posted by Ben Spies 11 View Post
        da za nesto vise ali ne verujem da bi bio bolji od lorenca jer je bolji iz godine u godinu... sad sam nesto racunao... 2010 kada je lorenzo osvojio titulu, bio je ispred rossija 150 bodova. lorenzo je imao 10 pobeda, rossi 2... rossi je odsustvovao iz 4 trke zbog povrede i da je pobedio na te 4 trke a lorenzo bio 2, razlika bi bila 30 bodova u korist lorenza...
        Mani se racunice, kad ode Rossi videces ko je on i sta je .. Sigurno cu gledati Lorenca.. Gledacu samo zbog Vinalesa ..Nema Rossi toliko fanova zato sto je lep, zato sto je ne znam vec sta, nego zato sto je najbolji vozac ikada.

        Comment


        • #49
          ovo sam napisao zbog ljudi koji govore da ce ih oduvati sledece godine ako predje u neki fabricki tim ili neku jacu masinu... ima 33 godine i ja cisto sumnjam da to moze da uradi... stoti put kazem, nemam ja nista protiv rossija... uostalom on je i meni jedan od omiljenih vozaca i jednostavno kazem da je i lorenzo sazreo kao vozac i po mom misljenju on je najkonstantniji vozac trenutno... eto

          Comment


          • #50
            Originally posted by Ben Spies 11 View Post
            da za nesto vise ali ne verujem da bi bio bolji od lorenca jer je bolji iz godine u godinu... sad sam nesto racunao... 2010 kada je lorenzo osvojio titulu, bio je ispred rossija 150 bodova. lorenzo je imao 10 pobeda, rossi 2... rossi je odsustvovao iz 4 trke zbog povrede i da je pobedio na te 4 trke a lorenzo bio 2, razlika bi bila 30 bodova u korist lorenza...

            kakva ti je to logika molim te poslje onakvog pada i slomljene noge ti ocekujes da se on vrati i pobjedi? nisu bitne te 4 trke bitno je da rossi nije mogao dati svoje 100% kad se vratio , onakav pad i on se vrati poslje 4 trke to ti nije normlano vjeruj ti meni...

            a uz to sjecas se Motegi-a 2010 Duel last lap. , onaj odma ode da place Lin Jarvisu
            Last edited by Valentino Rossi #46; 16-07-12, 16:13.
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • #51
              Originally posted by Ben Spies 11 View Post
              ovo sam napisao zbog ljudi koji govore da ce ih oduvati sledece godine ako predje u neki fabricki tim ili neku jacu masinu... ima 33 godine i ja cisto sumnjam da to moze da uradi... stoti put kazem, nemam ja nista protiv rossija... uostalom on je i meni jedan od omiljenih vozaca i jednostavno kazem da je i lorenzo sazreo kao vozac i po mom misljenju on je najkonstantniji vozac trenutno... eto
              Rosi je vec oduvao i Stonera(2008) i Lorenca(2009), tako da kada jednom nekog oduvas ne mozes ponovo

              I MORAM DA SKRENEM PAZNJU DA SE DRZITE ZADATE TEME. STO ZNACI OVDE MOZE DA SE KOMENTARISE SVE STO JE VEZANO ZA MUGELLO 2012!
              A raspravi ko je bolji vozac(imacemo temu za to) i sta je bilo pre 5 godina nije ovde mesto.
              Last edited by crni; 16-07-12, 16:32.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Ben Spies 11 View Post
                ovo sam napisao zbog ljudi koji govore da ce ih oduvati sledece godine ako predje u neki fabricki tim ili neku jacu masinu... ima 33 godine i ja cisto sumnjam da to moze da uradi... stoti put kazem, nemam ja nista protiv rossija... uostalom on je i meni jedan od omiljenih vozaca i jednostavno kazem da je i lorenzo sazreo kao vozac i po mom misljenju on je najkonstantniji vozac trenutno... eto
                Ma burazeru veruj mi i sad kad znaju da im je rosi za ledjima tresu im se gace znas kako...bez obzira sto ima 33 godine...mada sad se tresu gace Hejdenu,Bautisti,Barberi i ostalima od 5 mesta pa na vise ali boze moj sta da se radi...a sledece godine kad ode i ako ode i ovog sporeta sto trenutno vozi videcemo kome ce jos gace da se zatresu...!!!

                Comment


                • #53
                  Originally posted by somi007 View Post
                  Ma burazeru veruj mi i sad kad znaju da im je rosi za ledjima tresu im se gace znas kako...bez obzira sto ima 33 godine...mada sad se tresu gace Hejdenu,Bautisti,Barberi i ostalima od 5 mesta pa na vise ali boze moj sta da se radi...a sledece godine kad ode i ako ode i ovog sporeta sto trenutno vozi videcemo kome ce jos gace da se zatresu...!!!
                  realno gace se tresu svima onima koji nemaju ugovore za 2013,Dovi ako predje na fabricku yamahu nece ga biti ni na podiumu,motivacija je cudo.
                  Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by mirzacale View Post
                    realno gace se tresu svima onima koji nemaju ugovore za 2013,Dovi ako predje na fabricku yamahu nece ga biti ni na podiumu,motivacija je cudo.
                    Nema sanse da Dovi ode u fabricku jamahu....Ben Spiz ostaje u fabrickoj Yamahi...!!!

                    Comment


                    • #55


                      Овај чика са бројем 46 био тек пети, а оволико навијача се окупило да га поздрави.
                      Шта ће бити кад ОПЕТ буде први.

                      pa1189313.jpg

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Ben Spies 11 View Post
                        ovo sam napisao zbog ljudi koji govore da ce ih oduvati sledece godine ako predje u neki fabricki tim ili neku jacu masinu... ima 33 godine i ja cisto sumnjam da to moze da uradi... stoti put kazem, nemam ja nista protiv rossija... uostalom on je i meni jedan od omiljenih vozaca i jednostavno kazem da je i lorenzo sazreo kao vozac i po mom misljenju on je najkonstantniji vozac trenutno... eto

                        Nema to veze sa godinama...Koliko imaju Checa i Biaggi,pa i dalje pobedjuju u SBK-u(iako ne volim ni jednog ni drugog)...
                        A sta tek reci za Troy-a Bayliss-a,koji je nakon zavrsene sezone u SBK-u,pre 3-4 godine ja mislim, dosao da odveze poslednju trku u GP-u,i bilo je VENI,VIDI VICI... ...

                        Comment


                        • #57
                          Mozete vi pricati sta hocete,ali Rossi do dolaska Stonera i Lorenza nije imao pravu konkurenciju,ako vec pricate o unistavanju Lorenza 2009,uzmite u obzir broj padova koje je te godine imao Lorenzo.Kao sto je Rossi nekada poslao u penziju Biaggija i Gibernaua,tako i ovi danasnji klinci rade nesto slicno.Ne kazem da je Rossi za penzije,ili da ga je neko penzionisao,ali ciklus se mora zavrsiti,ima u njemu jos itekako zivota i dobrih trka,ja licno smatram da je on najveci vozac Moto GP ikada,(ne sjecam se Agostinija,Rajnija itd)iako nikada nisam bio njegov fan.cak stavise uvijek sam bio kontra njega,ali je covjek je za Moto GP sinonim kao Schumacher i Fangio za formulu,jer svi znaju Rossija,svi ovaj sport povezuju sa njim,tako i kada neko po gradu brzo vozi motor,kazu,vidi Rossija, iskreno vrlo malo ljudi zna i za Lorenza,i za Pedrosu i Stonera itd,osim naravno fanova koji prate Moto GP konstantno.I dalje kazem ne poredim Rossija sa ovim navedenim(Lorenzo,Stoner),ali morate priznati da mu niko u karijeri nije stao na zulj kao ova dvojica,stao je i on njima,ali ovi nisu ostali duzni...

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by El Pocho View Post
                            Mozete vi pricati sta hocete,ali Rossi do dolaska Stonera i Lorenza nije imao pravu konkurenciju,ako vec pricate o unistavanju Lorenza 2009,uzmite u obzir broj padova koje je te godine imao Lorenzo.Kao sto je Rossi nekada poslao u penziju Biaggija i Gibernaua,tako i ovi danasnji klinci rade nesto slicno.Ne kazem da je Rossi za penzije,ili da ga je neko penzionisao,ali ciklus se mora zavrsiti,ima u njemu jos itekako zivota i dobrih trka,ja licno smatram da je on najveci vozac Moto GP ikada,(ne sjecam se Agostinija,Rajnija itd)iako nikada nisam bio njegov fan.cak stavise uvijek sam bio kontra njega,ali je covjek je za Moto GP sinonim kao Schumacher i Fangio za formulu,jer svi znaju Rossija,svi ovaj sport povezuju sa njim,tako i kada neko po gradu brzo vozi motor,kazu,vidi Rossija, iskreno vrlo malo ljudi zna i za Lorenza,i za Pedrosu i Stonera itd,osim naravno fanova koji prate Moto GP konstantno.I dalje kazem ne poredim Rossija sa ovim navedenim(Lorenzo,Stoner),ali morate priznati da mu niko u karijeri nije stao na zulj kao ova dvojica,stao je i on njima,ali ovi nisu ostali duzni...
                            Stoner je dosao u MotoGP 2006 znaci ima punih 6 godina a Lorenzo 2008 , i ti kazes uzmite broj padova lorenza te godine , uzmi ti broj padova rosija 2006 godine uzmi ti povredu rosija u 2010 uzmi ono rame sto je bilo povrijedeno , kazes niko mu nije stao na zulj ko oni , bolje receno niko njima nije stao na zulj ko rossi ubio ih je psihicki u DUELIMA lorenzo place Lin Jarvisu , stoner govorio vidjecemo poslje laguna sece i vidilo smo ...

                            a u ostalom sta ako je padao ? njegova greska il ga je rossi prisilio znaci nemoj pricat ono sto veze nema , sta bi bilo da nije...
                            Last edited by Valentino Rossi #46; 17-07-12, 19:03.
                            Valentino Rossi #46

                            G.O.A.T

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                              Stoner je dosao u MotoGP 2006 znaci ima punih 6 godina a Lorenzo 2008 , i ti kazes uzmite broj padova lorenza te godine , uzmi ti broj padova rosija 2006 godine uzmi ti povredu rosija u 2010 uzmi ono rame sto je bilo povrijedeno , kazes niko mu nije stao na zulj ko oni , bolje receno niko njima nije stao na zulj ko rossi ubio ih je psihicki u DUELIMA lorenzo place Lin Jarvisu , stoner govorio vidjecemo poslje laguna sece i vidilo smo ...

                              a u ostalom sta ako je padao ? njegova greska il ga je rossi prisilio znaci nemoj pricat ono sto veze nema , sta bi bilo da nije...
                              Sve ja to postujem sto si rekao,ja sam samo govorio da je Lorenzo unistio sam sebe 2009 godine sa silnim padovima da bi naredne godine uzeo titulu sto sjajnim voznjama sto cinjenicom da se Rossi povrijedio,uostalom nije mala stvar kada vozac uzme titulu pored takvog vozaca kao sto je Rossi,a kada vec spominjes padove imao ih je Lorenzo i 2008 i 2009 pa se psihicki vratio iako su svi mislili da ce propasti.O Stoneru nemam sta pricati,to neka rade njegovi fanovi,ja neutralno mogu reci da je covjek znao da vozi taj Ducati i kraj price,na njemu je imao vise podijuma i pobjeda nego sto ce ijedan vozac jos zadugo.I ja ne pricam ŠBB-KBB to me ne zanima,niti se sa tim bavim,ali eto pretpostavljam da pratis Moto GP duze vrijeme,ne znam koji su to bili glavni rivali za titule i rivalstva(barem ona u kojim sam uzivao)osim Biaggija i Gibernaua pa ne vidim da iko od njih osvoji titule,tako da ne bih se bas slozio da je Rossi bas toliko psihicki ubio Stonera i Lorenza,ne vidim da im ista fali...

                              Comment


                              • #60
                                ..objasni mi molim te,sta podrazumevas kad kazes "samo je Stoner znao da ga vozi"..?na osnovu cega to tvrdite svi od reda??daj odgovori mi molim te...

                                EDIT

                                ..nije fer prema Crnom sto se ovde pise,ali previse nagadjanja i iznosenja nekih tvrdnji koje nemaju apsolutno veze sa realnoscu..
                                Last edited by Rossini; 17-07-12, 22:06.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X