Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia TIM - MotoGP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Ben Spies 11 View Post
    ima spies problema ocigledno ove godine sa motorom i gumama...

    @ KERSDRS ne preteruj... ne vozi na skuter nego ducati... samo rossija gledate i preterujete on bi ovo on bi ono... a ne vidite da tu postoje i lorenco i ostali koji isto fenomenalno voze....
    cinjenica je da bi Doktor na Tech trojci ili na LCR-u... mozda cak i na Gresiniju bio konkurentniji ove godine... jer vozaci koji voze na ovim masinama pokazuju ili su u vecem delu ove sezone pokazivali vecu brzinu od Dukatija... a znamo da je Rossi definitivno bolji vozac od svih vozaca na ovim masinama koje sam nabrojao... a i znamo svi vrlo dobro sta radi na Japanskim masinama... tako da je racunica prosta...
    molim se svaki dan samo da omeksaju celnici Dukatija i da mu dozvole razvoj masine u pravcu koji njemu odgovara a ne da ostanu pri tradiciji koja ocigledno ne donosi nista...
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #32
      Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
      cinjenica je da bi Doktor na Tech trojci ili na LCR-u... mozda cak i na Gresiniju bio konkurentniji ove godine...
      Koliko ja znam Gresini Honda koju vozi Bautista je fabricka masina,jer prije nego ce poginuti Marco Honda obecala fabricku masinu za 2012 i vjerujem da su ispostovali Gresini.
      Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

      Comment


      • #33
        Originally posted by mirzacale View Post
        Koliko ja znam Gresini Honda koju vozi Bautista je fabricka masina,jer prije nego ce poginuti Marco Honda obecala fabricku masinu za 2012 i vjerujem da su ispostovali Gresini.
        Nije.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #34
          Van seriski vozaci hteo to neko da prizna ili ne su ali ovim redom Rosi, Lorenco i Stoner ostali su samo prosecni sto i pokazuju iz trke u trku tako da je to prava istina a da ne pricam o pojedinima koji su zalutali necu ih imenovati posto ce se neki ljutiti ali zna se i vidi ko su oni!!!!!! a kada se oni tim redom penzionisu (Stoner .....) onda mozda neko ispliva pa ce ga neko porediti sa gore navedenim imenima do tada 1.Rosi pa dva kilometra......................................... ......................gle eno malog Lorenca nesto je i naucio pa onda 200 kilometara........................................ ....................nema nikoga!!!!!!

          Comment


          • #35
            Originally posted by meca View Post
            Van seriski vozaci hteo to neko da prizna ili ne su ali ovim redom Rosi, Lorenco i Stoner ostali su samo prosecni sto i pokazuju iz trke u trku tako da je to prava istina a da ne pricam o pojedinima koji su zalutali necu ih imenovati posto ce se neki ljutiti ali zna se i vidi ko su oni!!!!!! a kada se oni tim redom penzionisu (Stoner .....) onda mozda neko ispliva pa ce ga neko porediti sa gore navedenim imenima do tada 1.Rosi pa dva kilometra......................................... ......................gle eno malog Lorenca nesto je i naucio pa onda 200 kilometara........................................ ....................nema nikoga!!!!!!
            Nebi se slozio s tim da je Lorenzo bolji od Stonera mozete vi pricat sta hocete al ja msm da je stoner bolji od njeg usput nije losh DANI sto pokazuje ove sezone samo jednom nije bio na podiumu
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • #36
              http://yfrog.com/oiXZLjdwQF70GGUT.01 poslje trke
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • #37
                Stoner mora da se vrati u huliganski mod!!!
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by MarkedOne8 View Post
                  Stoner mora da se vrati u huliganski mod!!!
                  Nemoj se ljutiti Marked, ali meni se cini da je on psihicki vec van sampionata. Tako mi deluje, nadam se da se varam.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Nemoj se ljutiti Marked, ali meni se cini da je on psihicki vec van sampionata. Tako mi deluje, nadam se da se varam.
                    ..odavno ja govorim to..medjutim uvek imam polemiku sa stonerovim navijacima..Stoner kad dozivi poraz,ili mu ne ide kako treba,ima psiholsoku ili psihicku barijeru u glavi..to je toliko ocogledno svih ovih godina unazad,da to ne vidi samo onaj ko ne zeli da vidi..na sred sezone se povuci iz razloga "iscrpljenosti" je bila cista farsa,to je bilo zato sto je poceo da gubi iz trke u trku,padovi i sve ostalo sto ide uz to..za to je kriv kako Dukati tako i sam Stoner..cim postaje nekonkurentan,eto problema..
                    Originally posted by Ben Spies 11 View Post
                    ima spies problema ocigledno ove godine sa motorom i gumama...

                    @ KERSDRS ne preteruj... ne vozi na skuter nego ducati... samo rossija gledate i preterujete on bi ovo on bi ono... a ne vidite da tu postoje i lorenco i ostali koji isto fenomenalno voze....
                    .Ben ima problema sam sa sobom,kakve gume kakav motor..Yamaha to pedantno radi,odnosno ravnopravno zastupa oba vozaca..bar je tako bilo u praksi do sada..da je bilo drugacije,pogledaj samo blizu proslost dok je Rossi bio u Yamahi..Lorenco bi bio daleko iza Rosija,medjutim nije tako..bio je uvek blizu njega..znaci vozac je pitanju..zao mi je Bena itekako,jer je ipak ocigledno da mu MGp NE ODGOVARA....i dalje tvrdim da je sjajan vozac..cak mnogo veci nego li pojedini titulasi ovde,u MGp-ju..Dani,Dovi,Niki.
                    ..Opet cu se ponoviti,po ne znam koji put..da je kojim slucajem Rossi ostao na Yamahi,poslovi za svakojake terapapeute bi bilo na pretek..sampionat bi bio jadan..[/FONT];)
                    Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                    ma nije to izivljavanje, ljudima je jednostavno preko glave komentara, i to ne na forumu, vec i od komentatora, da Rossi ne zna da vozi Dukati, da je Hejden bolji od njega na tom motoru itd... i onda samo cekamo ovakve stvari koje se redovno dogadjaju da im to isto natrljamo na nos
                    Nije najgori motor ali je svetlosnim godinama daleko od redovne borbe za podijume... dovoljno je samo sto je jedna privatna Yamaha bolja kao i LCR Honda... to je vec nedopustivo a fabricki Japanci su jako daleko...
                    ..bas tako..mnogo komentara koji nemaju bas mnogo realnosti,proizvode ovakvo stanje,da se mora ponoviti nesto po sto puta,kako bi ipak istina izasla na videlo..ona je tu,samo nece da priznaju..;)
                    Originally posted by KERSDRS View Post
                    Stoner mi postaje smesan..On je u glavi vec zavrsio izlgeda...Smesno bi bilo da je Rossi na Stonerovom motoru.. Sto kaze Srdjan, da Rosi ima bolji motor ugrozavao bi Pedrosu i Lorenca.. Pa ne bi ih ugrozavao nego ne bi mogli da ga vide..
                    ..da li je komentator dans ponovio onu njegovu poznatiuamo da Stoner ne pobegne???da li je to rekao danas za Lorenca,MOZDA???...kao u cilju interesantnijeg sampionata..nije nego..

                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Hajde sada nemojte se izivljavati na Nikiju, verovatno bi zavrsio ispred Valea da ga Bradl nije onako agresivno otresao. Meni je mnogo bitnije da izgleda da Dukati ide na bolje, taj tempo u kvalifikacijama i 3. i 4. mesto ukazuju na ono sto ja tvrdim vec dugo, a to je da taj Dukati uopste nije los. Ima tu problema, ali nije sigurno najgori motor na gridu.
                    Prestigao bi ga u zadnjoj krivini ispred ciljnog pravaca!!!KAKAV NIKI HEJDEN,jel to jos uvek vozac????..i da,nije los,ali za 6 mesto..;)
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Njegovi problemi sa kvalifikacijama i startom nisu od ove godine vec traju malo duze, cini mi se da on prosto ne zapinje na kvalfikacijama i vise ih koristi kao testiranja, a onda u trci radi sta radi. Samo sada nema motor da se provuce sa devetog na prvo posle desetak krugova.
                    ..Neso..? 100 puta sam rekao i ponovio i pisao ovde po forumu..Rossi ne vozi kvalifikacije..on ih koristi,kako QP tako i FP do poslednjeg momenta da nastima set-up za trku..i to radi zadnjih 12 god od kad je skapirao da je to bolje,nego li raditi set-up za QP,pa za nekih 15-ak sati za trku..
                    Last edited by Rossini; 15-07-12, 23:03.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Stoner je izuzetno kvalitetan vozac ali mu njegov mentalni sklop pravi probleme... mislim da uvek posustane kada ga neko pobedi cisto trkacki i kada stvari bas ne idu kao po loju... To se desilo prosle nedelje kada ga je Pedrosa pobedio na stazi, a nakon toga je doziveo pad... Da li vam se to cini poznato? vratite se u Laguna Seku... Rossi ga obilazi na stazi za prvo mesto a nakon toga on gresi i pada sa motocikla... jednostavno kada se tako nesto desi on kao da nije u stanju da zaboravi na to i da to ostavi iza sebe vec mu to stvara ogroman pritisak koji nije spreman da prebrodi i onda se malo pogubi dok ne prodje odredjeno vreme...
                      takodje mislim da su mu misli cak malo i u penziji, da nije bas 100% fokusiran, mozda jeste ali ne izgleda tako... sa takvim razvojem situacije, rano je govoriti ali meni se cini, Lorencu bukvalno samo Pedrosa stoji na putu do sigurne titule... mislim na situaciju da je Stoner u nekakvom autu a svi vrlo dobro znamo sta se desava sa Doktorom odnosno Dukatijem... a realno su njih dvojica ti koji mogu da se ozbiljno suprotstave Lorencu, mada navijacu da mu Pedrosa pomrsi racune kada ovi nisu u mogucnosti...
                      to je moje misljenje slagali se vi ili ne
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                        Stoner je izuzetno kvalitetan vozac ali mu njegov mentalni sklop pravi probleme... mislim da uvek posustane kada ga neko pobedi cisto trkacki i kada stvari bas ne idu kao po loju... To se desilo prosle nedelje kada ga je Pedrosa pobedio na stazi, a nakon toga je doziveo pad... Da li vam se to cini poznato? vratite se u Laguna Seku... Rossi ga obilazi na stazi za prvo mesto a nakon toga on gresi i pada sa motocikla... jednostavno kada se tako nesto desi on kao da nije u stanju da zaboravi na to i da to ostavi iza sebe vec mu to stvara ogroman pritisak koji nije spreman da prebrodi i onda se malo pogubi dok ne prodje odredjeno vreme...
                        takodje mislim da su mu misli cak malo i u penziji, da nije bas 100% fokusiran, mozda jeste ali ne izgleda tako... sa takvim razvojem situacije, rano je govoriti ali meni se cini, Lorencu bukvalno samo Pedrosa stoji na putu do sigurne titule... mislim na situaciju da je Stoner u nekakvom autu a svi vrlo dobro znamo sta se desava sa Doktorom odnosno Dukatijem... a realno su njih dvojica ti koji mogu da se ozbiljno suprotstave Lorencu, mada navijacu da mu Pedrosa pomrsi racune kada ovi nisu u mogucnosti...
                        to je moje misljenje slagali se vi ili ne
                        Jel ti to prepisujes od mene???:P ..A sto se tice Danija,ne moze mu stati on na put pa da se trka jos 100 godina....sa trenutnim odnosom snaga(mislim na konkurentnost motora)je jedino Stoner u situaciji da mu stane na put..mada....Yamaha je pravazisla Hondu jos u Herezu,cini mi se..tesko ce Stoner do njega,ali opet jedino on moze da skine trenutno skalp Horheu i niko drugi!FACAT..da li ce??sve zavisi od Stonerove a i jos vise od "zenine" glavice...;)
                        Last edited by Rossini; 15-07-12, 22:47.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by KERSDRS View Post
                          .. Sto kaze Srdjan, da Rosi ima bolji motor ugrozavao bi Pedrosu i Lorenca.. Pa ne bi ih ugrozavao nego ne bi mogli da ga vide..
                          Posto nemam PRIME SK,interesuje me,ko je prenosio trku??....jedva cekam snimak trke na SK,obicnom naravno....sory for off topic..
                          Last edited by Rossini; 15-07-12, 23:03.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            tek kad sam napisao svoj post onda mi se pojavio onaj tvoj kilometarski jer si ga napisao u medjuvremenu pa sam onda skontao da ima dosta slicnosti
                            sto se tice prenosa, prenosio je Srdjan, kao i uvek vrlo korektno s tim sto je imao par recenica koje paraju usi bar meni kao fanu Doktora... recimo (probacu da citiram ali necu bas pogoditi svaku rec, bitna je sustina ) "zanima me da li su redari spremni da odgovore na stampedo navijaca koji se probije na stazu nakon trke, to je narocito izrazeno ukoliko Rossi ostavi neki dobar rezultat, npr ukoliko ovde dodje do 5. mesta oni ce znati to da proslave na svoj nacin" (tad je bio 7. cini mi se iza Stonera i Haydena) ili sto nije mogao da sakrije odusevljenje kada je lorenco mahao fanovima Duktaija na njihovoj tribini u poslednjem krugu kada je vec bilo jasno da je pobedio... ima uvek par sitnica ali na to moramo oguglati ukoliko ne zelimo da gledamo trku na mute
                            mozda ja preterujem ali smatram da Doktor i njegovi navijaci kojih je zaista bezbroj nisu zasluzili cak ni ta sitna podbadanja, ali opet kazem, moramo navici na to i nadati se da naredne sezone nece biti osnova za to
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                              tek kad sam napisao svoj post onda mi se pojavio onaj tvoj kilometarski jer si ga napisao u medjuvremenu pa sam onda skontao da ima dosta slicnosti
                              sto se tice prenosa, prenosio je Srdjan, kao i uvek vrlo korektno s tim sto je imao par recenica koje paraju usi bar meni kao fanu Doktora... recimo (probacu da citiram ali necu bas pogoditi svaku rec, bitna je sustina ) "zanima me da li su redari spremni da odgovore na stampedo navijaca koji se probije na stazu nakon trke, to je narocito izrazeno ukoliko Rossi ostavi neki dobar rezultat, npr ukoliko ovde dodje do 5. mesta oni ce znati to da proslave na svoj nacin" (tad je bio 7. cini mi se iza Stonera i Haydena) ili sto nije mogao da sakrije odusevljenje kada je lorenco mahao fanovima Duktaija na njihovoj tribini u poslednjem krugu kada je vec bilo jasno da je pobedio... ima uvek par sitnica ali na to moramo oguglati ukoliko ne zelimo da gledamo trku na mute
                              mozda ja preterujem ali smatram da Doktor i njegovi navijaci kojih je zaista bezbroj nisu zasluzili cak ni ta sitna podbadanja, ali opet kazem, moramo navici na to i nadati se da naredne sezone nece biti osnova za to
                              ma salim se naravno..;)...da li je neko od komentatora rekao mozda"samo da Lorenco ne pobegne sad??"..pa jeste ruzno sa JL-ve strane..pre bih rekao nepromisljeno nego namerno..ali ko bi ga znao..mnogo je teskih udaraca i nokauta doziveo od Rossija,ne bi me iznenadilo i da je to ucinjeno sa namerom....meni licno mi je delovalo drugacije,kao u smislu neke poruke..:"ja sad vladam i to na vasoj stazi,veliki pozz za sve vas.."ali opet kazem,da je Rossi u Yamahi,sve bi bilo smesno i jadno..
                              Last edited by Rossini; 16-07-12, 00:15.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Stvarno ga je sad Stoner zasrao. Nemacku sam i mogao da prezalim. Hteo je covek prvo mesto, nije mu bilo dosta drugo pa i da shvatim, ali ovo sad... Majku mu mogao je da se bori i za trece i on ispada... Mozda se predao i vozi cisto da bude tu na stazi da ne bude da ide "bas" pre vremena Taman sam mislio da ce biti zanimljiv sampionat, kad ono Stoner izlete. Jos kad sam video ono prestizanje Bautiste, cista nervoza i nestrpljenje. Ako se ne opameti imamo jos jedan dosadan sampionat. A Lorenco nikad bolji.
                                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                                Comment

                                Working...
                                X