Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tour de France 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Ne svidjaju se meni ni Evans, ni Wiggins. Nijedan nema taj skok u brdima, Evans samo prati tocak favorita i to je to, fuck that. Nadam se da ce Sam uspeti da ih otkaci u subotu sa po kojim napadom.
    Ja navijam za Evansa samo zato sto vozi za BMC.A za BMC navijam zato sto su Zilber i Husovd presli u njihove redove i imaju zaista finu ekipu Nema Evans eksplozivnost i nikada nece iskociti iz grupe kada je na brdu."Dosadan" je vozac ali je jedan od najjacih Majstor taktike
    A ne bi volio da Vigins osvoji zato sto se tolika prasina dize oko Sky-a.Previse arogantan tim.Jedina faca u timu je Edi Bos

    Uvijek su mi bili miliji ovi "slabiji" vozaci i momci koji se ne bore za generalni.

    Comment


    • ne smeta meni njegov stil voznje, mislim na Kadela, svako vozi kako zna i ume, uostalom takav stil mu donosi rezultate... ali da li je vredno cekati godinu dana na ovaj spektakl da bi video krajnjeg pobednika kako samo uhvati tocak rivala i tako vozi (jako dosadno) i onda na hronometru resi stvari... ne znam, meni je to pomalo bez veze, nekako voleo bih vise da pobednik ostavi nesto upecatljivo, da pocisti konkurenciju na Alpe d Huez recimo...
      za Viginsa se slazem u potpunosti, previse arogantan kao i ceo tim SKY, vidi se da su se okupili da po svaku cenu on uzme majicu, sto je ok, ali to njihovo ponasanje me iritira nekako, ne mogu da najdem valjan razlog zasto ali jednostavno je tako...
      nazalost, mislim da ce jedan od ova 2 meni ne bas draga vozaca uzeti Tour ove godine po semu sudeci, nista onda mogu da se nadam nekim iznenadjenjima i da Kancelara ostane sto duze u zutom
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Meni je prvi pik Sam, a druga stvar da ne osvoji niko od ove dvojice, tako da videcemo za koga cemo navijati, mozda iznenade Nibali, Basso, Leipheimer, sta znam.


        Sastre-a recimo nikada nisam gotivio, ali ono sto je uradio na Alpe d'Huez-u kada je osvojio trku je bilo zaista neverovatno.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ono kada je Sastre karao na planini, u tom momentu je prolazi kao brzi voz pored svih.
          Secam se da je Leipheimer valjda imao neka 2 minuta prednosti i da ga je ovaj na kraju sahranio, covek je sam isao
          Sastre ..... Peloton... arriere de la course...

          Jedan covek Oscar Pereiro 2006, savrsen profil bicikliste po meni, agresivnost, skok, sve sve..
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • ma mozemo mi pricati sta hocemo, mora se priznati da su organizatori donekle sje*ali ovogodisnju trku sa tim bespotrebnim individualnim hronometrima.... dajte ljudima neke cuvene vrhove pa nek se vidi ko kakve noge ima, daleko je zanimljivije a i vise ljudi moze da konkurise za pobedu...
            ali ajde, valjda mora i ovako ponekad.... zato Vuelta gori, Schleck vs Contador
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Slazem se sa vama i ja ne volim viginsa i evansa i bice vrlo drago ako na planinama se odluci tour, jer hronometre uopste ne volim i samo jos jedna stvar vrlo mi je kriv sto na touru nema andyja i contadora

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ono kada je Sastre karao na planini, u tom momentu je prolazi kao brzi voz pored svih.
                Secam se da je Leipheimer valjda imao neka 2 minuta prednosti i da ga je ovaj na kraju sahranio, covek je sam isao
                Sastre ..... Peloton... arriere de la course...

                Jedan covek Oscar Pereiro 2006, savrsen profil bicikliste po meni, agresivnost, skok, sve sve..

                Kako mi je krivo sto brat Oscar nije proslavio pobedu kako dolikuje zbog Landis-a. Taj Tour je legendaran, kako je covek nadoknadio pola sata onim begom na tranzicionoj etapi, i onda kad su svi mislili da ce ga otresti na planinama, on se nije dao.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • E bogami ce Evans morati da uradi neko cudo na planinama jer se sigurno ne uzda u hronometar...tamo ce ih Vigins oduvati.Zato ce da se pokolju na brdima.Imam osjecaj da ce Denis Mencov da ih iznenadi

                  Ne znam koliko ce Vuelta biti zanimljiva posto ce Kontador da ih sahrani Meni su i on i Endi Slek antipaticni ali su strasni vozaci.


                  Jedno pitanje Zasto nema teme za biciklizam?
                  Last edited by powerslave; 06-07-12, 12:56.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    E bogami ce Evans morati da uradi neko cudo na planinama jer se sigurno ne uzda u hronometar...tamo ce ih Vigins oduvati.Zato ce da se pokolju na brdima.Imam osjecaj da ce Denis Mencov da ih iznenadi

                    Ne znam koliko ce Vuelta biti zanimljiva posto ce Kontador da ih sahrani Meni su i on i Endi Slek antipaticni ali su strasni vozaci.
                    i ja se nadam nekom iznenadjenju Mencova, i mislim da on to moze, vrlo je iskusan i kvalitetan...
                    sto se tice Vuelte, da ne sirimo previse pricu, ipak je tek Tour ali mislim da Schleck moze da pomrsi racune Contadoru ukoliko se zaleci na vreme da se pripremi... nije to vise velika razlika medju njima, dostigao ga je Andy, potpuno je sazreo, a i ne sumnjam da ce imati i podrsku celog tima za sebe kao i Contador... meni je Contador ekstremno antipatican a Andy-ja naravno kao i ceo bivsi Saxo Bank/Leopard Trek/Radioshack Nissan Trek obozavam
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Bas steta sto nema Tora Husovda...

                      I jel znate sta je sa onim decko Stefan Sumaher milsim da se zvao...secam ga se sa tura pre nekoliko godina imao je par dobrih rezultata cini mi se...

                      Sta se desilo i sa onim Svedjaninom Lofkvistom?
                      Nema ni Geranta na ovom turu...
                      I gde je Roman Krojciger?

                      Znam da je previse pitanja, ali bih bio bas zahvalan kad bi neko odgovorio...
                      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                      Comment


                      • Sagan nastavlja da pisa po kvazi sprinterima. Greota za onaj pad u pm.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Jebem ti sve omiljeni vozaci ostali tamo u padu, a Vigins i Evans se izvukli...i Brajkovic i Valverde i Gesink, Schleck svi ostali u drugoj grupi u PM!
                          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                          Comment


                          • nisam gledao ovu danasnju etapu i nije mi nimalo zao zbog toga... jbg gledao sam Maestra na delu a posle slavio pobedu...
                            ono sto sam uspeo da saznam, Sagan nastavlja da iznenadjuje, pitanje je da li je to jos uvek iznenadjenje... stvarno decko vozi vrhunski...
                            nisam uspeo jos da pogledam analizu ili neki pregled etape, neki pad je bio koliko vidim, nadam se da su svi dobro...
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Aleksa9 View Post
                              Bas steta sto nema Tora Husovda...

                              I jel znate sta je sa onim decko Stefan Sumaher milsim da se zvao...secam ga se sa tura pre nekoliko godina imao je par dobrih rezultata cini mi se...

                              Sta se desilo i sa onim Svedjaninom Lofkvistom?
                              Nema ni Geranta na ovom turu...
                              I gde je Roman Krojciger?

                              Znam da je previse pitanja, ali bih bio bas zahvalan kad bi neko odgovorio...
                              Sumaher je pobijedio na Touru Srbije Bas ga je danas pominjao komentator na ES.Gerant Tomas je solidno vozio Giro a vjerovatno se ne uklapa u tim za zutu majicu pa ga zato nema na Touru.Isto tako Lofkvist koji vozi slabe poslednje dvije sezone nije upao u Sky tim za Tour.

                              A Roman Krojciger je dobro vozio Giro i imao je onu jednu etapnu pobjedu.Zavrsio je u top 20.Ko ce ga znati kako su se oni u Astani dogovarali i zasto nije u timu.


                              A danas haos na stazi.Sagan je cudoviste! Koji je to car!Kako je samo odsprintao Graipela i Gosa...
                              Danas su mnoge nade srusene.Slek,Brajkovic,Skarponi,Valverde,Hesjedal, Hesink...Bas steta sto ovako puce po generalnom na ovakvoj etapi I Edi Bos se oprostio od bijele...

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Sumaher je pobijedio na Touru Srbije Bas ga je danas pominjao komentator na ES.Gerant Tomas je solidno vozio Giro a vjerovatno se ne uklapa u tim za zutu majicu pa ga zato nema na Touru.Isto tako Lofkvist koji vozi slabe poslednje dvije sezone nije upao u Sky tim za Tour.

                                A Roman Krojciger je dobro vozio Giro i imao je onu jednu etapnu pobjedu.Zavrsio je u top 20.Ko ce ga znati kako su se oni u Astani dogovarali i zasto nije u timu.


                                A danas haos na stazi.Sagan je cudoviste! Koji je to car!Kako je samo odsprintao Graipela i Gosa...
                                Danas su mnoge nade srusene.Slek,Brajkovic,Skarponi,Valverde,Hesjedal, Hesink...Bas steta sto ovako puce po generalnom na ovakvoj etapi I Edi Bos se oprostio od bijele...
                                E, hvala ti mnogo care...cudno mi bas za Krojcigera sto ne ucestvuje, jer je po meni najbolji vozac Astane on...
                                Sagan je legenda...
                                Hvala jos jednom...
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X