Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tour de France 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sad,ni meni se ne svidja sto su ubacili ovaj hronometar ali niko nije kriv ostalim vozacima sto je Vigins superioran.

    Comment


    • Danas se nastavlja Tour
      Svasta se desilo juce,pa je taj "dan odmora" nekome brzo prosao.Di Gregorio iz Kofidisa je uhapsen.Ferari i Del Moral(US Postal timski doktori) i Hose Marti(trener u istom timu) su dozivotno izbaceni iz sporta.Oni su priznali sve i svasta dok druga strana(Armstrong,Brinel i jos jedan doktor) negira povezanost sa njima u tom slucaju.Posto je vec mnogo toga dokazano,vjerovatno ce i Armstrong brzo pasti...
      Frenk Slek je priznao da je mjesto na podijumu vjerovatno nemoguce za njega.Jirgen van den Bruk je najavio zestoke napade dokle god bude na trci Nibali se uzda u pakt protiv Viginsa,a Kadel Evans je izjavio da jos nista nije gotovo i da ima i snage i iskustva da se bori za prvo mjesto.
      Jedva cekam danasnju etapu

      Comment


      • Valjda ce otpasti dobar deo grupe na drugom usponu, pa da bude zanimljivo do kraja.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Bogotac Vokler Koja je to faca

          Comment


          • Kakva etapa danas. 2 cilja Horse kategorije, sta mislite koliko "favorita" danas otpada
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • E, juce nisam gledao trku...jel se desavalo nesto bitno za zutu majicu?
              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

              Comment


              • Nije se nista desilo.Bilo je pokusaja ali na kraju je jedino Jirgen van den Bruk smanjio zaostatak za nekoliko sekundi.
                Vjerovatno ce i danas nekoliko ljudi ispred grupe da zavrsi,ali je bitnije sta ce se desavati u grupi Da vidimo hoce li ovi sto jos mogu nesto da urade probati da pobjegnu.Za*ebana je ovo etapa i moze biti svasta.

                Comment


                • Evans je danas pokazao da ne moze.Sto se mene tice,on je svoje odsvirao na ovom Touru i samo je pitanje na kojoj poziciji ce na kraju zavrsiti.Nibali i Van den Bruk se bore i svaka im cast ali Sky je prejak i nece oni moci nista da urade.Steta sto Frum mora da radi za Viginsa...momak bi ga pojeo da su u razlicitim timovima.Danas je jos jednom pokazao da je jaci on njega.
                  Svaka cast ovim mladjim vozacima.Momci gaze.
                  I danas ponovo Europcar Milo mi je zbog Rolana
                  Last edited by powerslave; 12-07-12, 18:12.

                  Comment


                  • Tour 2012 je u znaku Viginsa i to mi se nimalo ne svidja... znaci od pocetka sve, od konfiguracije ovogodisnje trke, do okupljanja veoma jakog tima samo oko njega... sve je bukvalno predodredjeno da Vigins uzme Tour... zaista bi voleo kada bi Nibali nekako mogao da mu pomrsi racune, ili kad bi Frum dobio odresene ruke da moze ravnopravno da se bori za generalni plasman... ali to se nece desiti... osecam da ce Vuelta zaseniti Tour ove godine... bar ce tako sigurno biti sto se mene tice...
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Ja sam se smorio kad sam video koliko je Evans smehotresan i legao da spavam, mislim, koja je poenta gledati trku ako ce lider da se vozi iza cetvorice celu etapu i da skuplja ljude po putu, a niko im ziv nista ne moze. Tacno dam glavu da bi ga Froome otresao kao slinu, Wiggins bukvalno nista nije morao da radi sam od pocetka Tour-a (ne racunam hronometar).
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Ja sam se smorio kad sam video koliko je Evans smehotresan i legao da spavam, mislim, koja je poenta gledati trku ako ce lider da se vozi iza cetvorice celu etapu i da skuplja ljude po putu, a niko im ziv nista ne moze. Tacno dam glavu da bi ga Froome otresao kao slinu, Wiggins bukvalno nista nije morao da radi sam od pocetka Tour-a (ne racunam hronometar).
                        upravo to... jak je kao licnost i lider je tima, ove godine su se sa smesnom konfiguracijom staze kockice poklopile upravo njemu... i ja mislim da bi ga Frum odvalio, dao bi mu dobar zaostatak na svakom ozbiljnijem brdu... kako se samo uspanicio Vigins kad je Frum skocio danas...
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Sky je vec jednom za*ebao Fruma na Vuelti...Sad radi za Viginsa...tuga.Vigins je od njega bolji jedino na hronometru...ovaj bi na svakom brdu mogao da ga otrese lagano.

                          Comment


                          • Колико је упоран био Милар, ризиковао је доста и исплатило му се. Свака му час'.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Kakva uspavanka danas...Najdosadnija etapa do sad jos je ja pratio od pocetka do kraja
                              Svaka cast Milaru!Bas mi je drago zbog njega jer se mnogo napatio u proslosti i zasluzio je ovu pobjedu.

                              Comment


                              • Tacno su trebali izbaciti sve brdske etape, ubedljivo su najdosadnije.



                                Kako sam samo navijao da ih Sagan iskara, al' ipak nije uspeo za trunku, steta.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X