Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-Iveco TT Assen

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Rivaldo, sada si ti otisao u krajnost, ispade da sve zavisi od masine i nista od vozaca sto nije tacno. Tako mozes da obesmislis svaciju titulu, jer nijedna ne moze biti osvojena bez vrhunske masine. Najbolji vozaci ce ici u najbolje timove i to je normalno.
    Cekaj - je li Sumaher mogao sto Hakinenu kad je ovaj imao najbolji bolid, ili Wilijamsovim vozacima kad su oni imali 2 godine najbolji bolid. Nije mogao nista. Zasto nesto ne na pravi sa Mercedesom - jednostavno ne moze jer nema bolid koji je medju najboljima. Rosberg ga lagano dobija - sto znaci da bi i Barikela lagano dobijao da je vozio od 2000-2005 u Ferari.


    Je li se Rossi ljuti kao nemoze da pobjedi Stoner-a jer ovaj ima bridgstone gume, a ovaj miselin koje su slabije u trci.

    Sjecas li se proslu sezonu kako je Vetel lagano pobjedjivao. Imao je najbolji bolid. Cim nemas najbolji bolid - sta se desi. Koliko ima pobjeda ove sezone? Mozda je zaboravio da vozi?

    Comment


    • #47
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Rivaldo, sada si ti otisao u krajnost, ispade da sve zavisi od masine i nista od vozaca sto nije tacno. Tako mozes da obesmislis svaciju titulu, jer nijedna ne moze biti osvojena bez vrhunske masine. Najbolji vozaci ce ici u najbolje timove i to je normalno.
      Cekaj - je li Sumaher mogao sto Hakinenu kad je ovaj imao najbolji bolid, ili Wilijamsovim vozacima kad su oni imali 2 godine najbolji bolid. Nije mogao nista. Zasto nesto ne na pravi sa Mercedesom - jednostavno ne moze jer nema bolid koji je medju najboljima. Rosberg ga lagano dobija - sto znaci da bi i Barikela lagano dobijao da je vozio od 2000-2005 u Ferari.


      Je li se Rossi ljuti kao nemoze da pobjedi Stoner-a jer ovaj ima bridgstone gume, a ovaj miselin koje su slabije u trci.

      Sjecas li se proslu sezonu kako je Vetel lagano pobjedjivao. Imao je najbolji bolid. Cim nemas najbolji bolid - sta se desi. Koliko ima pobjeda ove sezone? Mozda je zaboravio da vozi?

      Comment


      • #48
        Upravo je tu Rosijeva velicina iz dominantne Honde je 2003 presao u nekonkurentnu Jamahu i opet bio najbolji.
        Sta da je ostao u Hondi. Nije jel voli izazove ( i novac , verujem ) . E sad sa Dukatijem se malo preracunao,
        stigli su mladji sa vise motivacije, mozda i brzi, Lorenco, Stoner Pedrosa. Sve ja to prihvatam.
        Ali ne prihvatam da neko poredi rosija sa nekim ispod njih ili da kaze da Rosi nezna ili je zaboravio da vozi i pobejduje

        Comment


        • #49
          Moze, moze, uz malo srece F1 sezona 1986

          Comment


          • #50
            @rivaldo

            Bez Rosija i njegovog razvoja Jamahe, tvoj pulen ne bi osvojio titulu ovako brzo. Tako da je sama ta prica besmislena. I on je osvojio titulu na super dominantnoj Jamahi 2010. Da li ta titula vredi manje? Ne. Neko mora da bude najjaci.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #51
              Sa Rivaldom se slazem delimicno, slazem se u F1 pogeldu i oko Sumahera, ali se ne slazem oko Rosija...

              Comment


              • #52
                E,ponesu me emocije pa se umesam, nasim prepucavanjem upropasticemo temu a to je Trka u Asenu
                Umesto da se bavimo Stonerovim i Lorencovim bravurama mi o ...
                Treba otvoriti temu Vozac - masina najbolji, najlosi, najlepsi itd pa ko voli nek izvoli
                Last edited by Alan; 29-06-12, 17:53.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by KERSDRS View Post
                  Sa Rivaldom se slazem delimicno, slazem se u F1 pogeldu i oko Sumahera, ali se ne slazem oko Rosija...
                  Malo je off topic, ali Sumaher kada je dosao u Ferari to je bio mrtav konj, jedan od najgorih olida na gridu, spor, nepouzdan i tehnicki nedorastao i zastareo. Za dve godine je taj bolid postao jedan od najboljih i sampionski. Tako da je imao najjaci bolid, ali je i on za to veoma odgovoran. Isto se odnosi i na Rosi - Hondu / Jamahu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    @rivaldo

                    Bez Rosija i njegovog razvoja Jamahe, tvoj pulen ne bi osvojio titulu ovako brzo. Tako da je sama ta prica besmislena. I on je osvojio titulu na super dominantnoj Jamahi 2010. Da li ta titula vredi manje? Ne. Neko mora da bude najjaci.
                    Nije bila super dominanta Yamaha, pogotovo ne drugi dio sezone kada je Honda bila jaca.

                    I da Lorenzo je jedini vozac koji je Rossija dobio na istom motor-u. Pogledaj sta isto od Spies-a radi. Pogledaj kako se Rossi muci sa Hajdenom. Toga Hajdena je Pedrosa uglavnom dobijao, a Stoner prvu sezonu lagano Pedrosu na Hondi pobjedi.

                    Lorenzo, Rossi, Stoner - sve ostalo je daleko.

                    A za mog pulena - ne price forumasa, nego cinjenice Yamaha mu dala primat, Stoner izjavio da je najbolji vozac na gridu, italijanski strucni komentatori (mediaset - italia uno, italia due), skysport i rsi la 2 - Lorenzo najkompletniji vozac na gridu. Nije ni cudo sto 99% Rosijevih vozaca ne voli Lorenza.

                    I da zaboravih sport klub komentatori

                    Comment


                    • #55
                      Da li ja mozda grijesim ili osim toga sto su Rossija stigle godine htjeli mi to priznati ili ne,plus promjena ekipe,moje onako skromno misljenje je da su Stoner,Lorenzo,pa i Pedrosa,ipak puno veca konkurencija,i daleko jaci vozaci,nego sto su to svojevremeno bili Biaggi,Gibernau...

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by rivaldo View Post
                        Nije bila super dominanta Yamaha, pogotovo ne drugi dio sezone kada je Honda bila jaca.

                        I da Lorenzo je jedini vozac koji je Rossija dobio na istom motor-u. Pogledaj sta isto od Spies-a radi. Pogledaj kako se Rossi muci sa Hajdenom. Toga Hajdena je Pedrosa uglavnom dobijao, a Stoner prvu sezonu lagano Pedrosu na Hondi pobjedi.

                        Lorenzo, Rossi, Stoner - sve ostalo je daleko.

                        A za mog pulena - ne price forumasa, nego cinjenice Yamaha mu dala primat, Stoner izjavio da je najbolji vozac na gridu, italijanski strucni komentatori (mediaset - italia uno, italia due), skysport i rsi la 2 - Lorenzo najkompletniji vozac na gridu. Nije ni cudo sto 99% Rosijevih vozaca ne voli Lorenza.

                        I da zaboravih sport klub komentatori
                        malo je reci da pises gluposti , 2009 , i rossi ga je der'o u duelima u 2010 jel te stid reci da ga je lorenzo pobjedio na istim mašinama sad da nije bilo tog mugella sta je , da je... tako je¸ i kazes jamaha nije bila dominanta 2010 jel te to stid pricat ? pratis li ti ovaj sport
                        Last edited by Valentino Rossi #46; 29-06-12, 18:31.
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • #57
                          jao srdjane pokolj si napravio na forumu ljudi, batalite rossija... pricajte o trci videcemo sta moze rossi da uradi sledece godine ako bude presao negde drugde. ocigledno mu ne ide na dukatiju i to je to. sto se sutrasnje trke tice, mislim da ce ponovo lorenzo pobediti... cisto sumnjam da stoner moze da izdrzi celu trku u svom tempu, ali videcemo sutra... ja licno navijam za SPIES-a

                          Comment


                          • #58
                            na stranu to sto mi je Doktor omiljeni sportista #2 i sto mi je kao i mnogima i vise od toga, vid Bozanstva.... ali neki ljudi zaista ne postuju lik i delo ovog coveka i ne shvataju sta i koliko je ovaj covek uradio za ovaj sport i koliko je on iznad ostalih i prakticno nedodirljiv na vrhu... brojke ne znace nista, ostavite se statistike, covek je popularizovao ovaj sport do tog nivoa da bude zaista planetarno ultra popularan i zahvaljujuci njemu, mnogi od vas kriticara sad gledaju i strastveno prate ovaj sport... poredjenje Doktora sa bilo kojim drugim vozacem (mislim na vozace iz njegove ere, nisam dovoljno star da bi pamtio one ranije), ma samo uzimanje imena drugog vozaca u istom kontekstu sa Doktorom je u najmanju ruku smesno, a kamoli ostro kritikovanje i omalovazavanje rezultata koji su neverovatni.... zaista nemam reci, trudim se da se ne nerviram, i zaista nemam razloga jer navijam za najboljeg ikada, ali opet kada vidim i procitam sta neki ljudi pisu zaista je tesko suzdrzati se....

                            sta da vam kazem, uzivajte u "bravurama" vasih favorita (ovo sto rade vodeci ove sezone Rossijevcima nisu bravure jer nas je Doktor navikao na mnogo vise, ovo je standard ), i molite se da Doktor ne predje u neki drugi tim naredne sezone, ili da ne napravi konkurentan Dukati, jer tako cete opet vase pulene gledati od 2. mesta pa na dole....
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                              na stranu to sto mi je Doktor omiljeni sportista #2 i sto mi je kao i mnogima i vise od toga, vid Bozanstva.... ali neki ljudi zaista ne postuju lik i delo ovog coveka i ne shvataju sta i koliko je ovaj covek uradio za ovaj sport i koliko je on iznad ostalih i prakticno nedodirljiv na vrhu... brojke ne znace nista, ostavite se statistike, covek je popularizovao ovaj sport do tog nivoa da bude zaista planetarno ultra popularan i zahvaljujuci njemu, mnogi od vas kriticara sad gledaju i strastveno prate ovaj sport... poredjenje Doktora sa bilo kojim drugim vozacem (mislim na vozace iz njegove ere, nisam dovoljno star da bi pamtio one ranije), ma samo uzimanje imena drugog vozaca u istom kontekstu sa Doktorom je u najmanju ruku smesno, a kamoli ostro kritikovanje i omalovazavanje rezultata koji su neverovatni.... zaista nemam reci, trudim se da se ne nerviram, i zaista nemam razloga jer navijam za najboljeg ikada, ali opet kada vidim i procitam sta neki ljudi pisu zaista je tesko suzdrzati se....

                              sta da vam kazem, uzivajte u "bravurama" vasih favorita (ovo sto rade vodeci ove sezone Rossijevcima nisu bravure jer nas je Doktor navikao na mnogo vise, ovo je standard ), i molite se da Doktor ne predje u neki drugi tim naredne sezone, ili da ne napravi konkurentan Dukati, jer tako cete opet vase pulene gledati od 2. mesta pa na dole....
                              Eeeee burazeru dobro si im rekao

                              Comment


                              • #60
                                ja volim rosija do obozavanja i stvarno mislim da niko ne moze ni da se poredi sa njim,ali nisam bas ni slepa (ne kazem da vi ostali jeste).ove moje zenske okice (sto bi rekao rosini) vide da je lorenco trenutno najbolji vozac,u smislu da je toliko samouveren,stabilan,siguran,a ponajvise brz na jednom odlicnom motoru.stvarno ga ne volim,ali odusevljena sam svime sto je u ovoj sezoni pokazao i uzivam dok ga gledam.divim se tom momku.za stonera mislim da je jednako dobar vozac i ima verovatno jednako dobar motor,ali mi je sav nekako nesiguran i vozi onako kako je tog dana raspolozen.ne bih stavila pare na njega
                                a sto se tice poredjenja nikija i rosija,mislim da niste bas najbolje razumeli..razlika u kvalitetu izmedju njih dvojice je..pa rekla bih ogromna,a voze isti motor.tako da bi normalno bilo da je niki tu gde jeste,a da vale pobedjuje.verovatno da taj motor jeste tezak za voznju,ali ako niki uspe da se odrzi na njemu,rosi bi morao da pravi cuda (bar ja to ocekujem).sta se desava - niko ne zna,ali morao bi da postize bolje rezultate.i da ne bude zabune,ne mislim da je niki toliko los,ali u poredjenju sa doktorom..
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X