Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-Iveco TT Assen

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ben Spies 11 View Post
    to ga je kostalo podijuma




    Last edited by YAMAHAY; 01-07-12, 20:55.

    Comment


    • Originally posted by BEST View Post
      Evo ja sam se javio da odgovorim na sva pitanja koja vas zanimaju. Moje ime je Aleksandar Dzankic.

      Ako smem pre toga cu reci samo dve stvari.
      1. Nije tacno da Vasi komentatori ne citaju forum,rekao sam 100 puta. Jos manje je tacno da ne zele da razgovaraju sa vama
      2. Ovde je mnogo bolja atmosfera nego na ostalim delovima foruma gde malo-malo pa neko popije ban (zasluzeno) Ovde se ljudi ipak na kraju dogovore oko svega.

      SLOBODNO NAS PITAJTE STA GOD VAS ZANIMA , PRIHVATAMO I UVAZAVAMO SVE KRITIKE, POZITIVNE I NEGATIVNE.

      IZVOLITE
      Originally posted by BEST View Post
      Evo i odgovora , izvinjavam se ako kasnim.

      @AleksandarD - Obecavam da ce ti Srdjan odgovoriti. Takodje potpuno sam siguran da nije bilo nikakve lose namere
      niti nipodastavanja sa njegove strane. I Sandri46 sam obecao isto

      @Ben Spies 11 i KERSDRS - Sto se sledeceg vikenda tice jos ne znam nista jer ne zavisi od mene. Zavisi od toga koji ce se mecevi igrati na Vimbldonu
      i u kojim terminima. Vise ce se znati u cetvrtak. Ni to nije sigurno jer znate da kisa moze da poremeti sve.

      @denia_el - pitanje broj 1: U vezi sa cim ste ti i Srdjan raspravljali tokom kvalifikacija kada ste nas pozvali da glasamo na forumu za onog za koga mislimo da je u pravu?

      - To je bilo zezanje. Da smo se stvarno raspravljali ne bi to radili u programu Ja sam se u jednom trenutku nasalio da ako cujete neku lomljavu u studiju da se to nas dvojica bijemo Cak su neki ljudi sa foruma, u sali naravno, rekli da ce nam doneti bokserske rukavice pa da sparingujemo. Neko je glasao za Srdjana neko za mene i sve se zavrsilo kako je i pocelo - salom i ajmo dalje da radimo

      pitanje broj 2: Da li je jedan od vas dvojice (a cini mi se da si to bio bas ti) tokom prosle trke kada je spomenuo Brno rekao da je mali Abraham i bukvalno tamo domacin,jer je njegov otac vlasnik staze?

      - Rekao sam mladji Abraham a ne mali Da,rekao sam da ce Abraham biti domacin u Brnu i da bi mogao da casti neko pivo ostale vozace. Takodje sam rekao da ce verovatno on jednog dana biti vlasnik staze.


      Ponovicu, uvazavamo sve vase kritike bile one negativne ili pozitivne. Tokom vikenda smo u programu 18 sati i "normalno" je da se greske dogadjaju. Vise puta sam rekao svih ovih godina da je forum VAS i da vi treba da iznosite svoje misljenje. APSOLUTNO sam siguran da u vasim kritikama nema nikakve lose namere. I ja kad gledam prenose drugih sportova,a sportisti za koga navijam ne ide, prvi koji mi zasmeta je komentator. Isto kao i vama. Tako da jesve oke.

      Verujte takodje da ni kod nas nema nikakve lose namere niti zelimo da tako bude. Nas posao je tezak ali ciji nije ?
      Iskreno se nadam da cemo sesti jedan dan, drugarski se ispricati i popiti neko pice. Ja cu pivo

      VELIKI POZZZDRAV ZA SVE I SVAKO DOBRO

      Aleksandar Dzankic
      Twitter - @ADzankic

      Srdjan Erceg
      Twitter - @serceg
      Quote Originally Posted by Rossini View Post
      ..pitanje za komentatore..ajd da pitam komentatore...sta je to po vama uradio dukati,i kakav je napredak ostvario,kada po vama "vise Rossi ne moze da se zali na dukati"?da li je to motor postao konkurentan,mozda za podium?ili je konkurentan za 6 mesto?ili hocete mozda da kazete da Rossi ne zna da vozi?sta je pitanju?


      ..na moje pitanje niste odg,sto ne smatram da ste ga izbegli,jednostavno niste ga mozda videli ili primetili..mozda je pitanje previse skakljivo,nzm..ja cu jos jednom da vam uputim poziv za diskusiju,pa ako ste u mogucnosti,verujem da ce te prihvatiti poziv..mada kad kazete da ste u skripcu sa vremenom,apsolutno to razumem..moje vreme mi nije ni dozvolilo da pogledam trke,jbg,nemam ni toliko za ono sto obozavam..znam rezultate,trke nisam gledao,pa cu danas,odnosno sada,pogledati koliko toliko..ako i ne odgovorite,necu zamerati..ono sto zelim ponovo da kazem,a da se pritom ne uvredite,je to da:izlete vam neke stvari u komentarisanju odredjenih stvari za nekog pojedinca u nekom momentu u nekoj situaciji..markez,espargaro,yanone,lorenco,stoner, hejden,pedrosa,ben...ROSSI..ja razumem da je to "live"i sve sto ide uz to,ali bez obzira sto je live,vi trebate toga biti svesni sta ste rekli,i nesto kasnije u prenosu to amortizovati..svaki posao je tezak,slazem se apsolutno,komentatorski jos tezi,jer ide live,i za to treba veliko poznavanje sporta koji se prenosi..bas upravo zbog toga,sto smatram da vam znanje ne manjka,apsolutno ne,strasti koje ponekad odu u etar,kasnije treba to ispeglati..ja verujem da svako ima svoje favorite pa i vas dvojica,i u tome ne vidim problem,cak ne vidim problem kad se to malo i obelodani u prenosu,i meni to je to savim normalno,bar meni,ali tu skrivenu naklonost koju imate za svog favorita,pokusajte bar da je docarate u nekom realnom stanju,a ne da se to uzvisava..jer onda to postaje glupost,a ne komentar.. ...hvala na paznji
      sigpic

      Comment




      • Za malo da pauzira dve trke. Istegnuće (skoro kidanje) ligamenata skočnog zgloba.
        Last edited by YAMAHAY; 01-07-12, 20:45.

        Comment


        • ..da podelim nesto sto sam upravo saznao..ustvari dobio sms odprijatelja,on mi je rekao..informacija je nezvanicna i prica se po kuloarima u moto sportu..

          ...Tech Yamaha bi ponudila mesto Rossiju...

          EDIT
          jao kad ce ta Laguna,da se sve obelodani vise..ma i Tech,samo ne vise ovaj MAGARAC!
          EDIT
          ako je to tacno,ko ide??Cal ili Dovi??i gde ce jedan od njih 2-ce?jednom od njih 2-ce se smesi fabricka Yamaha..aaauuu..
          EDIT
          gde ce Ben???aaaauuu bas mi zao tog momka...a tako dobar vozac...boze kakvi ce to lomovi biti...
          Last edited by Rossini; 01-07-12, 23:35.
          sigpic

          Comment


          • kaciga 1.jpgkaciga 2.jpgkaciga 3.jpgkaciga 4.jpgkaciga 5.jpg

            ..jel ovu kacigu danas nosio Rosii????..ako jeste,opisao je taj dizajn,kako se on oseca danas i sta mu sve prolazi kroz glavu vezano za Dukati..

            Izjava Lorenca

            "I think Valentino can still be competitive in MotoGP so he is an interesting rider for Yamaha" - Jorge Lorenzo.
            MotoGP title leader Jorge Lorenzo appears open to the possibility of former team-mate Valentino Rossi returning to Yamaha in 2013.

            Rossi requested that the wall dividing the Yamaha pits in 2008, due to a difference in tyre manufacturer for Rossi and Lorenzo, remain in place even after MotoGP switched to a single supplier in 2009.

            It seemed to sum up the frosty relationship that existed between Lorenzo and Rossi, although the Spaniard - Rossi's toughest ever team-mate - always felt it was unnecessary.

            “In the case Valentino joins again Yamaha there will be no wall from my part, of course,” said Lorenzo at Assen on Friday. “I always thought it was not necessary and I still believe that.”

            Lorenzo, world champion during Rossi's injury-interrupted final M1 season in 2010, recently extended his Yamaha contract until the end of 2014.

            But the Spaniard stated that Yamaha will decide the identity of his team-mate.

            “Valentino is a good rider, he has won a lot of titles and a lot of races,” he said. “I think he can still be competitive in MotoGP so he is an interesting rider for Yamaha. Of course there are other rides that could be good for them also, so they will have to decide.”

            Rossi has taken just two podium finishes since leaving Yamaha for Ducati. The Italian is being linked with a possible return to Honda as well as Yamaha, but insists his objective is to continue with Ducati.---pa i ja bih krio i pricao svasta..

            EDIT

            ...nije neophodno????hahahah...to se zove drugim recima strah!!
            Last edited by Rossini; 02-07-12, 00:37.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Rossini View Post
              ..da podelim nesto sto sam upravo saznao..ustvari dobio sms odprijatelja,on mi je rekao..informacija je nezvanicna i prica se po kuloarima u moto sportu..

              ...Tech Yamaha bi ponudila mesto Rossiju...

              EDIT
              jao kad ce ta Laguna,da se sve obelodani vise..ma i Tech,samo ne vise ovaj MAGARAC!
              EDIT
              ako je to tacno,ko ide??Cal ili Dovi??i gde ce jedan od njih 2-ce?jednom od njih 2-ce se smesi fabricka Yamaha..aaauuu..
              EDIT
              gde ce Ben???aaaauuu bas mi zao tog momka...a tako dobar vozac...boze kakvi ce to lomovi biti...
              Da, ta kaciga govori vise od hiljadu reci

              Po onome sta citam po italijanskim medijima sanse da cemo da gledamo Rossija u Yamahi su mnogo, ali mnogo male ali...sve su glasnije price o official Hondi sa Rossijem i Marquezom...

              Cal u Ducatiju (ponudili mu ugovor), Dovi u Yamahi?...

              p.s. molim moderatore da po potrebi premeste ovo negde..recimo tema "Rossi u 2013?" ili mozda bolje "Motogp 2013"

              EDIT: taman naletio na ovo: Jorge Lorenzo (Yamaha), Stefan Bradl (LCR Honda) and Bradley Smith (Tech 3) are the only riders with a 2013 MotoGP contract already in place.
              Last edited by dajstadas; 02-07-12, 10:26.

              Comment


              • Sad sam video sta pise na programu za Sk Prime...Prenosice se koliko sam video sve najvaznije u petak dok ce u subotu f1 qf ici direktno a motogp snimak?Moze neko da mi potvrdi ovo? Voleo bih da bude F1 qf direktno jer je daleko zanimljivije uz duzno postovanje prema MotoGp..

                Comment


                • Svakako F1 treba da dobije live tremin, globalno je daleko popularnija od motogp a i ova aktuelna sezona je prosto neopisiva...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Bautista kaznjen, u Nemackoj startuje sa poslednje pozicije. Jos je i dobro prosao... Nerviraju me te kazne, neko ih zasluzuje, a neko ne. Nesto ne verujem da bi ovako bilo da je situacija obrnuta, tj.da je J. Lo oborio Alvara.
                    Sve u svemu, Alvaro se ovim rusenjem iskupio za Valensiju prosle godine i obaranje Valeta.
                    #58

                    Comment


                    • i opet uaaaaaaaaa
                      a doci ce kraj i tom kaznjavanju,nekome ce vec da pukne film
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Pablo View Post
                        Bautista kaznjen, u Nemackoj startuje sa poslednje pozicije. Jos je i dobro prosao... Nerviraju me te kazne, neko ih zasluzuje, a neko ne. Nesto ne verujem da bi ovako bilo da je situacija obrnuta, tj.da je J. Lo oborio Alvara.
                        Sve u svemu, Alvaro se ovim rusenjem iskupio za Valensiju prosle godine i obaranje Valeta.
                        ..slazem se..a pogotovo to vazi za Markeza..jos kad vidim kako je prosao sada Espargaro,to mi dodje da verujem kako je sampion odlucen negde drugde a ne na stazi..sto se mene tice ja u to i verujem..a da ce Markez biti sampion,u to nema vise sumnje...ali to su moja verovanja..

                        Originally posted by dajstadas View Post

                        Po onome sta citam po italijanskim medijima sanse da cemo da gledamo Rossija u Yamahi su mnogo, ali mnogo male ali...sve su glasnije price o official Hondi sa Rossijem i Marquezom...
                        ..ipak je Tech 3 Yamaha u pitanju..mozda cak i fabricka..ne zna se jos sa sigurnoscu,ali da su u nekim razgovorima,to jesu 100 %..a i Lorenco ne bi davao ovakve izjave,kakvu je dao u Asenu..gde ima dima ima i vatre,stara izreka..
                        A inace informacija potice iz Nemacke,tako da cu mozda nesto vise da saznam ovog vikenda...a sigurno ce jos koja informacija procureti...bar se nadam..
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Rossini View Post
                          ..slazem se..a pogotovo to vazi za Markeza..jos kad vidim kako je prosao sada Espargaro,to mi dodje da verujem kako je sampion odlucen negde drugde a ne na stazi..sto se mene tice ja u to i verujem..a da ce Markez biti sampion,u to nema vise sumnje...ali to su moja verovanja..
                          Ma ja sam skroz protiv kazni! Mislim da je Bautista kriv (mada nisam objektivna, ne volim ga), isto mislim da je Markez nekoliko puta zasluzio da dobije neku vaspitnu, iza uva.... Ali i Rosi je, ma nema ko nije presao granice! Konkretno ovde, Bautista se malo istripovao da je Vale, zalaufao se ko lud da obidje sve i...op! Naravno da nije namerno izbacio Lorenca i sebe, jednostavno, pokusao pa mozda mu prodje!
                          #58

                          Comment


                          • Originally posted by Pablo View Post
                            Ma ja sam skroz protiv kazni! Mislim da je Bautista kriv (mada nisam objektivna, ne volim ga), isto mislim da je Markez nekoliko puta zasluzio da dobije neku vaspitnu, iza uva.... Ali i Rosi je, ma nema ko nije presao granice! Konkretno ovde, Bautista se malo istripovao da je Vale, zalaufao se ko lud da obidje sve i...op! Naravno da nije namerno izbacio Lorenca i sebe, jednostavno, pokusao pa mozda mu prodje!
                            Kako je bio start, mislim da se istripovao da je Pedrosa
                            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                            Comment

                            Working...
                            X