Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Не зна се још. Објавиће накнадно.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Glupost ovo za NBA, žalosno, tužno. Zar se još neka utakmica nije mogla otkupiti. Mislim, ko će čekati do pola 5 ujutro dve ekipe koje uopšte ne volim?!

      Comment


      • Pa ko te tera da cekas

        Comment


        • Originally posted by anonymousHD View Post
          Glupost ovo za NBA, žalosno, tužno. Zar se još neka utakmica nije mogla otkupiti. Mislim, ko će čekati do pola 5 ujutro dve ekipe koje uopšte ne volim?!
          I to samo jedne iste ekipe se prenose.

          Comment


          • 2 prenosa nedeljno, 2. Svaki preskoceni prenos se cuva za kasnije, samo za finale imaju pravo na sve. Naravno da ce da cuvaju za finala konferencija i treba. A ove gluposti da bi Arena vise prenosila, ne bi nego bi uzela gori paket garant, i ovaj je preskup i uopste se ne isplati. Mocna Nova Sport u najboljim danima imala isti paket, duplo je skuplji paket od 3 utakmice nedeljno.
            sigpic

            Comment


            • Ako su paketi toliko skupi i neisplativi, cemu onda cimanje s NBA-om, neka SK preusmeri ta sredstva na pokusaj dobijanja LS (Arena ubija konkurenciju sa LS i LE i to u danima kada nema nijednog drugog prenosa). Volim da gledam NBA ali cemu sve to ako za 7 dana play-offa necemo imati nijednu utakmicu u prenosu? Slazem se da se utakmice cuvaju za finala konferencija ali propustiti npr.NYK-BOS u prvoj rundi je bezveze. Ili, neka ne otkupljuju one nebitne teniske turnire i sacuvaju novac za ovakve dogadjaje, zaista ovakvim potezima samo jacaju konkurenciju, a ne tako davno na ovom istom forumu nazivali su ih ''magla sport''. Ko je sad ''magla'' u ocima NBA fanova?

              Comment


              • Pozdrav svima, registrirao sam se samo kako bih nešto napisao jer mislim da treba. Ovo se odnosi pogotovo na nas iz Hrvatske. I još nešto prvo da kažem, nemam nikakve veze sa Arenom, gledam oboje i SK i Arenu i opće me nezanima tko ima prava na što, važan mi je samo sadržaj i prijenosi.

                E sad, osvrnuo bih se na nešto preko čega nikako ne mogu prijeći, a to ovdje nitko ne spominje. KVALITETA SLIKE! Kvaliteta slike na SK kod svih Hrvatskih operatera je katastrofa! Kao da gledam neki osrednji stream. Stvarno sramota! Hvalite se tu kako ste bolji od Arene, sve možete, oni ne mogu ništa, a vi ne možete osigurati ljudima ni kvalitetu slike. Arena u SDu je melem za oči poslije gledanja utakmice na SK. To je jedini razlog zašto molim Boga da ne budete jači od Arene jer ne želim gledati vaše "blato" na svom full HD televizoru. Sva sreća što Arena i dalje ima Ligu prvaka, Europsku ligu, rukometnu ligu prvaka, Talijansku ligu, NHL, NFL, Hrvatsku ligu, španjolsku košarku itd. Po meni i dalje vrhunska ponuda. O ponudi SK-a nema potrebe pričati jer se slažem da je isto tako vrhunska, ali nažalost to sve ne vrijedi ništa dok imate tako jadnu sliku koja totalno kvari dojam.

                Eto, zato se od srca nadam da nećete uspjeti Areni preoteti ništa od gore navedenog dok vaša slika stvarno ne bude SD (kao Arena) a ne neki "internet stream od 600 kbps".

                I još jednom ponavljam, ne preferiram nikoga, glavno da se gleda dobar sport, čiji je logo gore desno na ekranu me ne zanima, ali ako bih recimo tenis gledao u boljem ili lošijem SDu, naravno da bi bolja slika presudila.
                Last edited by torrente1; 20-04-13, 15:49.

                Comment


                • Pa, je li Sk produzio prava na NBA.. i usput, imali kakvih noviteta..

                  Comment


                  • cpj.jpg

                    Da li je ovo istina
                    Ili je ponovo na Arena Forumu, Totalno ludilo xd

                    Comment


                    • Originally posted by torrente1 View Post
                      Pozdrav svima, registrirao sam se samo kako bih nešto napisao jer mislim da treba. Ovo se odnosi pogotovo na nas iz Hrvatske. I još nešto prvo da kažem, nemam nikakve veze sa Arenom, gledam oboje i SK i Arenu i opće me nezanima tko ima prava na što, važan mi je samo sadržaj i prijenosi.

                      E sad, osvrnuo bih se na nešto preko čega nikako ne mogu prijeći, a to ovdje nitko ne spominje. KVALITETA SLIKE! Kvaliteta slike na SK kod svih Hrvatskih operatera je katastrofa! Kao da gledam neki osrednji stream. Stvarno sramota! Hvalite se tu kako ste bolji od Arene, sve možete, oni ne mogu ništa, a vi ne možete osigurati ljudima ni kvalitetu slike. Arena u SDu je melem za oči poslije gledanja utakmice na SK. To je jedini razlog zašto molim Boga da ne budete jači od Arene jer ne želim gledati vaše "blato" na svom full HD televizoru. Sva sreća što Arena i dalje ima Ligu prvaka, Europsku ligu, rukometnu ligu prvaka, Talijansku ligu, NHL, NFL, Hrvatsku ligu, španjolsku košarku itd. Po meni i dalje vrhunska ponuda. O ponudi SK-a nema potrebe pričati jer se slažem da je isto tako vrhunska, ali nažalost to sve ne vrijedi ništa dok imate tako jadnu sliku koja totalno kvari dojam.

                      Eto, zato se od srca nadam da nećete uspjeti Areni preoteti ništa od gore navedenog dok vaša slika stvarno ne bude SD (kao Arena) a ne neki "internet stream od 600 kbps".

                      I još jednom ponavljam, ne preferiram nikoga, glavno da se gleda dobar sport, čiji je logo gore desno na ekranu me ne zanima, ali ako bih recimo tenis gledao u boljem ili lošijem SDu, naravno da bi bolja slika presudila.
                      Burazeru, ne znam kako je kod vas u Hrvatskoj, ali u Srbiji je slika do jaja.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Sport Klub ima vrhunsku SD sliku, na nivou Eurosporta. Kako je u Hrvatskoj stvarno ne znam.
                        sigpic

                        Comment


                        • Koliko znam u Hrvatskoj svi sliku preuziamaju sa satelita od Total TV-a. Vi u Srbiji pogledajte kakve je SD slika na satelitskom Total TVu, živi užas. Vi koji gledate preko SBB-a i sličnih kablovskih operatera imate ok sliku, ali ovo kod nas je živi užas. Nažalost ovdje nitko ne doživljava želje korisnika, hrvatski SK jedva da ima neki internet sajt, a o nekom forumu ni ne razmišljaju.

                          Pa eto ako ovo pročita netko od malo viših ljudi u srpskom SKu možda može nešto progurati da se pritisne Total TV jer prodaje tako lošu kvalitetu pod SD ili da porade malo na nekim drugim kanalima distrubucije. Ljudi bi to sigurno cijenili, ovako je malo tko zadovoljan SKom u SD-u.

                          Inače, Eurosport je odličan, kad bi SK imao takvu sliku to bi bilo vrhunski.

                          Comment


                          • SK u Hrvatskoj ima i HD kanale, ali su samo u ponudi, kao i SK 3,4 i 5 B-net kabelske. SD slika u B-netune zaostaje puno za Eurosportom. Istina je da se ljudi koji imaju Mav tv žale na kvalitetu slike SK-a, problem postaje još veći kada se zna da se SK kod Max tv-a nalazi u sportskom paketu za koji moraju izdvajati oko 10 eura. Dosta ljudi je uzelo sportski paket upravo zbog Sk-a a ne zbog Arena (ljudbitelji tenisa, košarke i vrhunskog klubskog nogometa). Ne znam do koga je problem ali to bi trebalo što prije riješiti na zadovoljstvo gledatelja,

                            To je samo jedan od problema vezanih za SK u Hrvatskoj. Po mnogima najveći problem je Master film, firma koja (ne) vodi brigu o funkcioniranju programa u Hrvatskoj. Kada je prije malo više od tri godine Croatel koji je do tada radio za SK počeo da radi za Arenu, angažiran je Master film i tada nastaje kaos. Više od 15 vrhunskih komentatora koji su do tada radili za SK odlazi na Arenu a kasnije i na Sportsku tv, a Master film dovodi svoja 4 mlatimudana koji od tada do danas rade sigurno oko 70 % svih prijenosa i sve najave, preglede i ostale sadržaje. Važno je napomenuti da su oni u stalnom radom odnosu s tom firmom dok su ostale komentatori honorarci. Ne bi bio nikakav problem da su to kvalitetni kadrovi ali to je takav užas da se to jednostvno ne može slušati. Evo male ilustracije o onome što govorim: http://www.youtube.com/watch?v=-WtyXY01NeM, poslije toga taj nije dobio otkaz već je počeo prenositi po tri utakmice dnevno. A ni ostali nisu puno bolji od njega.

                            Njih jednostavno nije briga za gledatelja, odnose se kao da oni ne postoje, nikada ne odgovaraju na mailove, stranica im je živi užas http://www.sportklub.com.hr/a facebook ili twiter za njih ne postoje. Vlasniku Master filma je samo važno da uzme lovu od vlasnika SK-a i da mu što više ostane u džepu. Ne želi dovesti dobre komentatore jer njih treba platiti.

                            SK u Hrvatskoj ima, po slobodnoj procjeni, oko 300 000 pretplatnika koji u ovim kriznim vremenima pošteno plaćaju da bi gledali SK i ne zaslužuju da se prema njima tako odnosi.

                            Pošto vidim da je Vladan u jako dobrim odonsima s ljudima iz vrha SK-a, zamolio bih ga u ime gledatelja u Hrvatskoj da im ako može predstavi situaciju sa SK Hrvatska i raspita se planiraju li se u budućnosti kakve promjene u vezi ovog katastrofalnog stanja i samovolje vlasnika Master filma.

                            Comment


                            • Nadam se i ja da se može nešto prenesti ljudima u vrhu srpskog SK-a i da oni nešto pokrenu i u Hrvatskoj. Slažem se da bi i komentatori mogli biti bolji, ali trenutno je veći problem slika jer je to važnije. Što se tiče SK HD kanala oni također nisu idealni jer imaju bitrate od samo oko 3-4Mbps (tako sam bar čuo, ovo ne govorim iz iskustva), ali u odnosu na nekvalitetni SD izgledaju kao da gledaš uživo na stadionu.

                              Definitivno takav SD se nebi smio prodavati kao SD, jer je to skroz bezveze i nekvalitetno.

                              Comment


                              • i kod ptt kds-a je slika dosta lošeg kvaliteta pretpostavljamo zato što skidaju sa total-a...

                                Comment

                                Working...
                                X