Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Арена има права на Бразилце.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      Sve je u gledanosti , sta ti je , mislis da ce neko uzeti ragbi ligu neku , ragbi koji niko ne prati , niko sa ovog foruma , niko sa 90% drugih foruma za razliku od tenisa koji se uveliko prati , nebitno je ko ima koliko kvalitetnih , eno ima australska liga na EuroSportu kojeg ima svaki operater pa uporedi gledanost australskog fudbala i recimo nekog donjeg sporta koji se iole gleda , tipa rukomet i opet ce rukomet imati vecu gledanost , ne mozes ti uzimati prenose necega sto gleda 1% ljudi , ti ces pre uzeti(ako si neutralan) ragbi ligu nego tenis ? To mozda ako imas para na bacanje. To jednostavno niko ne gleda i cinjenica je , meni je licno ragbi jako glup sport , americki fudbal je mnogo zanimljiviji , ragbi mi ne lezi nikako , prenosi Arena cesto ragbi drzave pa pogledaj i tu gledanost. Tezi se ka fudbalu,kosarci i tenisu , sve ostalo... I nemoj vredjati kad kazes da tenis prate samo ,,snobovi,, , tenis i fudbal su najpraceniji sportovi na forumu tako da znaci 50% foruma su snobovi ?
      Ози фудбал није исто што и рагби. Није ни близу, зато што се игра у Аустралији и можда Кини. Рагби је распрострањен широм свијета. Снобови су они на трибинама, ви што пратите на тв-у или форуму само сте симпатизери... ништа више.

      Ако је теби глуп спорт то не значи да је свима нама! И амерички фудбал је многима глуп, али то га не спречава да има константан пораст гледаности... и већ сам рекао: да је само до гледаности ниједан спорт осим фудбала не би ни требао ићи на тв-у.

      Што се преноса рагбија тиче - нико није ни покушао. Арена даје Куп 6 нација, а то није ни близу квалитету Авива Премијершипа. Нигдје нисам ни рекао да не треба бити тениса! Али, преносити Патају, Бангкок, Акапулко и сл. и рећи да је то боље од рагбија

      Originally posted by shpageti View Post
      Ja bih tebi jednom samo reket u ruke,da vidimo shta bi posle prichao ...necu komentarisat shta si prije pisao,nije vrijedno !
      Originally posted by shpageti View Post
      Da da,pobrkah te sa ovim autsajderom,ok,izvini.

      О ево га експерт као и на сваком др.форуму! Мој дубоки наклон, газда! Види се према вашем узвишеном рјечнику колико сте супериорни у односу на мене обичног смртника!


      Originally posted by pokerpro View Post
      Valjda ce ovi iz sportkluba poceti da prenose englesku 5. i 6. ligu, australijsku ligu u ragbiju i americki fudbal na koledzu.


      autsajderu, bolje gledaj kako neke ribe da navatas, nece te unuci pitat kako su amerikanci igrali fudbal. sport treba da je razonoda, a ne smisao zivota
      Дечко, када је чика аутсајдер вато рибе ти си био још мали.... сада уживам у животу ,али не на начин како локални пензићи размишљају!



      За све вас и ваше гледаности ево упоредите:

      http://www.youtube.com/watch?v=fLexgOxsZu0

      http://www.youtube.com/watch?v=fY0oPg1h8fQ

      Упоредите број прегледа, па онда фурајте гледаност......
      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

      Comment


      • Originally posted by voja92 View Post
        Nadam se da si probao jedan od ovih sportova pa da mozes da kazes da su maloumni. Ja se bavim ragbijem negde oko 9 godina, igrao sam bukvalno sve "vrste" koje sam mogao da igram, sad se bavim samo 13 iliti ragbi ligom, mogu da se pohvalim i da sam igrao za reprezentaciju, i da nam uopste ne ide lose, al nema dovoljno medijske paznje iako smo bili veoma dobri prosle godine, malo nas je sudija pokrao tj malo vise u utakmicama koje smo izgubli za 1p od Nemacke i Rusije, obe u gostima, dok smo kuci dobili Italijane sto je za nase uslove i vise nego odlicno. Da ne bude da skrecem sa teme, meni je ruzno i glupo slusati nase komentatore koji prenose ragbi, posto pola pravila ne znaju, a ni imena ne mogu da ubodu...
        Наравно да нема довољно медијске пажње... у међувремену може се видјети било који тениски меч, али да не помињем само тенис. И са др.спортовима, попут ММА, се претјерује на тв-у, али ни под разно не би могао проћи рагби! Било Super League или Aviva Premiership! Но, ово је Балкан... чему виша очекивања!?!

        Поздрављам те и желим ти успјех у даљњој каријери! Па да гледамо Србију на неком од шампионата у скорој будућности!
        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

        Comment


        • @autsajder
          nana ne znam ko si nit me zanima,milo mi je samo shto si iznio neshto shto je fakat ;)
          a ragbi...pa igraj ga i uzivaj,gledat ga valjda necesh na SK,nadam se
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Originally posted by shpageti View Post
            @autsajder
            nana ne znam ko si nit me zanima,milo mi je samo shto si iznio neshto shto je fakat ;)
            a ragbi...pa igraj ga i uzivaj,gledat ga valjda necesh na SK,nadam se

            Драги наш задрти Балканац Нек си ти мени лијеп и велик! Међутим, можда се ипак уређивачка политика СК тв промијени, па се надам само да се нећеш објесити због тога
            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

            Comment


            • Originally posted by аутсајдер View Post
              Драги наш задрти Балканац Нек си ти мени лијеп и велик! Међутим, можда се ипак уређивачка политика СК тв промијени, па се надам само да се нећеш објесити због тога
              Dotle ti mozesh da visish na banderi slobodno,al za noge se zakachi ;)
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by shpageti View Post
                Dotle ti mozesh da visish na banderi slobodno,al za noge se zakachi ;)
                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                Comment


                • Ш'о за ноге?
                  Аутсајдеру, неком Новаку Ђоковићу или Шпагетама ће увек бити бољи Бангкокшки тенис од енглеског рагбија, то мораш да схватиш. О укусима не можеш да расправљаш.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Uros94 View Post
                    Ш'о за ноге?
                    Аутсајдеру, неком Новаку Ђоковићу или Шпагетама ће увек бити бољи Бангкокшки тенис од енглеског рагбија, то мораш да схватиш. О укусима не можеш да расправљаш.
                    Јесте то ви врховни ауторитети? Зашто би некоме од вас било дозвољено да волите тенис, а мрзите рагби, док другоме није дозвољено супротно - и још себи дајете за право навести да "то не би требало бити на тв"? Јел то није расправа или онемогућавање туђег укуса? О томе се овде ради....
                    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                    Comment


                    • Ма може теби да буде бољи рагби 10 пута, немам шта ју више да тражим, али ми смо расправљали о нечему другом. Кој спорт је генерално већи, захтевнији, шта већ...

                      Ја не бих рагби на СКу волео да видим у животу, као ни ти тенис вероватно.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Uros94 View Post
                        Ма може теби да буде бољи рагби 10 пута, немам шта ју више да тражим, али ми смо расправљали о нечему другом. Кој спорт је генерално већи, захтевнији, шта већ...

                        Ја не бих рагби на СКу волео да видим у животу, као ни ти тенис вероватно.
                        И ту се нисмо никако нашли... рагби је и даље захтјевнији, наступа више играча - можда не и признатији - али са више квалитетнијих играча у оквиру игре...

                        За разлику од тебе и теби сличних поборника, ја нисам против да се тенис нађе у програму СК, али јесам да се нађе сваки могући, чак и бесмислени, турнир... А за рагби надам се да ће бити већ од идуће сезоне...
                        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                        Comment


                        • @autsajder

                          http://www.danas.rs/upload/documents...arkoBrocic.pdf

                          Samo skroluj misem dole i videces da i zene imaju veliki udeo u gledanju tenisa.Ako ti mislis da bi one volele da gledaju ragbi, alal ti cufta.One su takodje i zasluzene sto se cesto na SK pusta tenis, one gledaju tenisere, jos kad se uzme u obzir da tenis nije grub sport i da nema fizickog kontakta.Sve je jasno ko dan.Naravno da tenis gledaju i feminizirani muskarci(nisam zeleo ikog sa foruma da prozivam).Ako ti mislis da ces ljude koji prate tenis koji je opsta suprotnost u odnosu na ragbi grdno se varas.

                          Svaki sport je u Srbiji popularan na osnovu rezultata nase zemlje u tom sportu, samo je izuzetak fudbal.

                          Comment


                          • Sta ce sve biti od utakmica FIFA kvalifikacija sledeceg petka (22/3) na kanalima SK-a?

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              @autsajder

                              http://www.danas.rs/upload/documents...arkoBrocic.pdf

                              Samo skroluj misem dole i videces da i zene imaju veliki udeo u gledanju tenisa.Ako ti mislis da bi one volele da gledaju ragbi, alal ti cufta.One su takodje i zasluzene sto se cesto na SK pusta tenis, one gledaju tenisere, jos kad se uzme u obzir da tenis nije grub sport i da nema fizickog kontakta.Sve je jasno ko dan.Naravno da tenis gledaju i feminizirani muskarci(nisam zeleo ikog sa foruma da prozivam).Ako ti mislis da ces ljude koji prate tenis koji je opsta suprotnost u odnosu na ragbi grdno se varas.

                              Svaki sport je u Srbiji popularan na osnovu rezultata nase zemlje u tom sportu, samo je izuzetak fudbal.
                              Немам ништа против жена, феминизираних мушкараца, гејова и осталих и њиховог праћења тениса.... Али то њихово праћење спортова у којем смо успјешни траје само толико - док се остварују успјеси.... чим престане свака могућност да будемо најбољи, престаје занимација за тај спорт. Нека гледа ко шта хоће само нека дају и нама истинским заљубљеницима - без обзира наступали наши ту или не - мало програма...
                              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                              Comment


                              • Zasto ce svi mecevi kvalifikacija u sledeci petak da budu na SK Prime-u?
                                Mnogi od nas nemaju taj kanal, zasto da opet budemo osudjeni na tenis i na SK i na SK+?
                                Ne razumem cemu ta programska politika, pa stavite kvalifikacije na jedan od ova dva kanala pa posle peglajte tenis do ujutru, molim vas. Zasto da gubite na gledanosti?

                                Comment

                                Working...
                                X