Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad ce to iznenadjenje?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Замолио би да се укину преноси данске, швајцарске, аустријске и др.шабан лига - никако да се идентификујем са овим "фудбалом", ни ја нити др.познаницима с којима сам разговарао! Ако већ имамо потребу за страним фудбалом дати предност остврском - укључујући и Conference National (5. лига) коју у В. Британији даје канал Премијер Спортс, те нижелигашког шкотског фудбала - као и аргентинској и евентуално у будућности бразилској лиги. Нисам поклоник нити досаданог шпанског или португалског фудбала, али њих још и некако могу толерисати...

      Простора за напредак понуде има - ту су прије свега Авива Премијершип енглески рагби, па чак и Чемпионшип, те Про 12 келтско-италијанска рагби лига, те еврокупови у рагбију. И, ако је икако могуће, у понуду уврстити колеџ кошарку.
      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

      Comment


      • Ja bi otvorio poseban kanal i samo pustao trke. Ako ima golf klub zasto ne bi imali i motor klub?
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Хорниш, реци колико си ти реалан лик у ствари...



          Аутсајдер, гледају људи да попуне програм живим преносима, да се не мотају снимци, па зато пуштају те лиге врљаве.
          Што се тиче тих нижих енглеских, претерујеш, мада исти ми је ђаво као и ове лиге, с тим што не бих гледао ни њих, као и ову прву швајцарску. Шкотску не могу да поднесем ни прву лигу, генерално, мрзим Шкотску, као државу, зашто - појма немам.

          А најопуштеније бих продао бубрег за више аргентинског фудбала. Буду ли повећали број утакмица бићу најсрећнији на свету, кеве ми.

          А права за NCAA као што знаш има арена, тако да за сада, ништа од тога.

          Какав црни рагби, не дао Бог да то убаце у програм...



          Багује форум страшно
          Last edited by Урош94; 10-03-13, 18:40.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Slažem se da treba da bude nešto od ragbija u ponudi, možda Championship ili francuska Top 14 (valjda se tako zove), kao i drugih sportova. Ali ljudi, za ime sveta, šta će nam 5. i 6. fudbalske lige bilo koje zemlje?! Pa da li bi iko mogao da se seti u roku od pola sata imena i prezimena tri igrača koji igraju u engleskoj 5. ili škotskoj 4. ligi, bez pomoći Google-a? U ovim švajcarskim, austrijskim, belgijskim ligama koje se prenose na SK-u ipak ima klubova koji igraju u evropskim kupovima, osvajača evropskih trofeja, ima naših igrača i ponekih svetski poznatih (primer: Rusija, Ukrajina). Nisu, naravno, na nivou Premier lige, Primere ili Bundeslige, ali ne mogu Manchester Utd, Barcelona ili Bayern da igraju pet utakmica nedeljno pa da svaki dan gledamo samo njih. Zato mislim da ove lige treba da ostanu nadalje u ponudi, ipak Sport Klub ima 7 kanala, a fudbal je osnova sportskih prenosa kod nas, a i šire.

            Comment


            • Sad sam cuo i video najavu za Maccabi - Khimki gde se kaze da je u prvom mecu u Podmoskovlju vidjena drama, a ako se dobro secam Khimki je to dobio sa nekih 30 razlike gde je vodio 35 od 40 minuta debelom razlikom. Mislim, nije to sad neki veliki propust, al' nama koji to sve pratimo zna malo da para usi.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Сто људи, сто ћуди! Тако и по овом питању. Да будем искрен гледам највише Премијер лигу, а углавном су то мечеви Вест Хема, Ливерпула, ... по питању преноса и занимљивости фудбала бољи је у 5. енглеској лиги него у Швајцарској и Аустрији заједно! То што играју неки наши фудбалери овамо - и није нека срећа! Најбоље су лиге и тимови тамо гдје они не играју! Ко није гледао, не зна, тако и за рагби... радије гледам 3. њемачку лигу на WDR-u, MDR-u, NDR-u или сл. него било који окршај Јанг Бојса против Сиона или Рида против Матерзбурга!

                Нисам сигуран да је Арена могла купити права на све конференције (могуће је и то...), јер знам да је Еуроспорт купио права на емитовање мечеве Нотр Дам-а у колеџ футболу, као и неке друге мечеве из Биг 10 Конференције. Треба провјерити....

                Него, какве су то полуинформације које сам начуо да Арена купује Премијер лигу Енглеске од овог љета? Надам се да је у питању неко бунцање тамошњих уредника спортског програма, које њихови вјерни сљедбеници безразложно разбацују наоколо....
                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                Comment


                • Гледао сам рагби, и мени конкретно је срање. Док, ам. фудбал ми је занимљив колико-толико.
                  Што се тиче Премијера, СК још није потврдио да су продужили угувор и следеће године, али очекује се то сваког тренутка. Могуће да су и ови загризли, али неће то СК испустити, нема силе.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Zašto se ne može pratiti Sporklub kanale legalno preko interneta sa neko preplato?

                    Mogli bi prenositi sve mečeve PL preko interneta - može i sa neko godišnjo preplato. Da li bismo mogli očekivati nešto podobno?

                    Comment


                    • Originally posted by Uros94 View Post
                      Гледао сам рагби, и мени конкретно је срање. Док, ам. фудбал ми је занимљив колико-толико.
                      Што се тиче Премијера, СК још није потврдио да су продужили угувор и следеће године, али очекује се то сваког тренутка. Могуће да су и ови загризли, али неће то СК испустити, нема силе.
                      Да би с тобом могао наставити разговор о рагбију, по твом мишљењу тенис је.....
                      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                      Comment


                      • спорт.

                        Мушки тенис ми је ок, и то могу да гледам, али искључиво топ10.
                        Женски тенис не сматрам спортом него нечим најјаднијим могућим.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • За мене су и мушки и женски тенис пичкасто-педерска такмичења у којим такмичаре као да гузи обдарени црнац! Тако да би даљња расправа водила вјероватно у конфронтацију! Али у поређењу са рагбијем и америчким фудбалом.... не могу се ни поредити, јер тенис и не спада у категорију спорта....
                          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                          Comment


                          • Ај бре не причај небулозе сад. Ако ћемо реално, тенис је већи спорт од ам. фудбала пет пута, ако је могуће и мерити тако нешто.
                            Last edited by Vladan; 11-03-13, 23:01. Reason: rjecnik!
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Americki fudbal, ragbi, hokej, bejzbol su najdebilniji moguci sportovi na planeti.

                              Muski tenis ne moze da se poredi sa tim maloumnim igrama.

                              Comment


                              • Добро, све је то ствар укуса. Али и ја лично не могу неког да замислим да гледа бејзбол, рагби, исто тако и женски тенис.
                                Али рећи да тенис није спорт...
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X