Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbog čega nema nijedne reprize F1 vikenda, pa čak ni same trke?

    Comment


    • zato što smo prevareni
      "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

      "rat je mir
      sloboda je ropstvo
      neznanje je moć"

      Comment


      • Originally posted by kazimir View Post
        Zbog čega nema nijedne reprize F1 vikenda, pa čak ni same trke?
        zato danas imamo priliku da gledamo reprizu utakmice veka omiljenih nam reprezentacija albanija-kipar i to na SK od 9:30, na SK+ od 15:00 i SKPrime od 07:15. UZIVAJTE!!!

        Comment


        • Ne znam što se bunite ali sasvim je ok što su kvalifikacije na SK3, uživancija je ovo gledati uz odlične komentatore ;)

          Comment


          • Originally posted by edohz View Post
            Ne znam što se bunite ali sasvim je ok što su kvalifikacije na SK3, uživancija je ovo gledati uz odlične komentatore ;)
            Sk3 ima retko ko... NEbitno, vec prezvakana prica...

            Comment


            • Problem je što su ljudi već nekoliko puta objasnili razlog prebacivanja sa SK na SK3 i opet nekima nije jasno.

              Comment


              • prijatelju ne zanima mene razlog, proslo je pola sezone, rekli su na pocetku da ide cela sezona na SK Prime, a to znaci treninzi, kvalifikacije i trka, da bi se sad napravili pametni i plunuli nam u lice pricom kako je SK Prime novi kanal napravljen samo zbog spanske lige

                Comment


                • Originally posted by edohz View Post
                  Ne znam što se bunite ali sasvim je ok što su kvalifikacije na SK3, uživancija je ovo gledati uz odlične komentatore ;)
                  Ako ne znaš zašto se bunimo, zbog čega uopšte postavljaš komentar?

                  Pokušavaš da budeš duhovit, pametan? Na tvoju žalost, nisi ni jedno ni drugo...

                  Comment


                  • Originally posted by tarantula View Post
                    Ako ne znaš zašto se bunimo, zbog čega uopšte postavljaš komentar?

                    Pokušavaš da budeš duhovit, pametan? Na tvoju žalost, nisi ni jedno ni drugo...
                    Kralju odlična je slika na SK3 a pri tome imaš izbor da pratiš prijenos sa komentatorom ili bez komentatora, jednostavno uživancija ;)

                    Comment


                    • Pozdrav svima,
                      samo jedno pitanje, hocemo li i ubuduce biti uskraceni za treninge F1, i motoGP zbog raznoraznih fudbalskih utakmica? Naime jedna od najboljih F1 sezona, a mi ne možemo da gledamo kvalifikacije (koje su postale zanimljive kao i sama trka) zbog nekih fudbalskih klubova za koje prvi put u životu čujem, ajde da igraju Real i Barsa ili Valensija i Atletiko, ali ovako...................sad kad je sezona totalno neizvesna mi smo uskraćeni za taj užitak
                      Puno pozdrava ekipi koja nam je omogućila da gledamo moto sport na SK

                      Comment


                      • Ne znam sto je problem da makar kvalifikacije idu na sk,jer ako moze trka nedjeljom mogu i kvalifikacije subotom,osnovni sk je samo za srbiju i bih,a u bih hayat ne emituje kvalifikacije nikad,tako da nema prepreka da bude.al mene iskreno zanima da li ce prikazivati f1 ili finale kakvog teniskog turnira kada se poklope termini

                        Comment


                        • Originally posted by erotica View Post
                          al mene iskreno zanima da li ce prikazivati f1 ili finale kakvog teniskog turnira kada se poklope termini
                          Kada bi se ova utakmica koju trenutno prenose (ne znam ni ko igra, nit' me zanima) produžila nekoliko minuta, 'ladno nam ne bi ni prikazali start trke u Monci.
                          A o tenisu da ne govorimo, to je u ovoj zemlji postala čitava religija...

                          Comment


                          • zato lijepo ko ima satelit okrene na astru i rtl i potpun ugodjaj,ja sam danas tako jer su sliku na totalu zacrnili,jest da nemam pojma sta svabe pricaju al je makar slika perfekcija

                            Comment


                            • Originally posted by erotica View Post
                              zato lijepo ko ima satelit okrene na astru i rtl i potpun ugodjaj,ja sam danas tako jer su sliku na totalu zacrnili,jest da nemam pojma sta svabe pricaju al je makar slika perfekcija
                              Vidim i ja da će to biti epilog ove priče. Nemam satelit, ali ako je to jedino rešenje po kome neću zavisiti ni od čije dobre volje, radije ću uložiti pare u to nego u dodatne pakete kablovske televizije (koje će neko obet ispremeštati kada mu tako padne na pamet). Zapravo, za kablovsku onda mogu i da raskinem ugovor, pošto za net koristim adsl...

                              Comment


                              • Na spisku prenosa za ovu sezonu vidim da ste najavili prenose kvalifikacija za SP. Večeras je u najavi prenos samo jedne utakmice, a igra se preko 20 mečeva. Zašto nema prenosa i drugih utakmica kvalifikacija kad inače nema ništa u programskoj šemi svih 6 kanala što bi zauzelo termin prenosa? Ako je tako večeras, da li možemo očekivati da se nešto promeni ubuduće, pa da imamo bar 4-5 prenosa po kolu i naravno neke derbi mečeve?

                                Comment

                                Working...
                                X