Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne secam se kad poslednji put nisam mogao gledati Manchester United na SK.
    Vise nije ni bitno, kao sto si rekao, stream, jer je na SK sve ekskluzivno, samo sto nisam znao da tu spadaju i snimci. ;)
    Pozz ;)

    Comment


    • Originally posted by Shoninho View Post
      Nemoj da pricas, mora da si zavrsio ekonomiju kad si sam dosao do tog zakljucka!!!????
      A ako zele pare, onda nek' lepo stave kao poseban paket, koji bih rado platio.
      Jos mi se tu pravis pametan, tebe boli tuki, ti ces svakako gledati.
      I ako vec ne radis na sport klubu, imas prenos, nznm zasto komentarises ovde bilo sta.
      Nemoj da si nepristojan pod broj jedan. Ovde svi pokusavamo da pomognemo korisnicima da se snadju, ne vodimo mi televiziju zaboga. Pod broj dva, SK zivi od tih para i rado daju prenos za pare. Trece, to nije najbitniji mec danas. Cetvrto, pa imas sine poseban paket u kojem dobijas SK 3, 4, 5, pa ako bi kao sto kazes rado platio, plati brate i uzivaj k'o covek.

      Milion puta je ovde objasnjavano zasto i kako funcionisu prenosi i ljudi nikako da shvate, strasno...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Nemoj da si nepristojan pod broj jedan. Ovde svi pokusavamo da pomognemo korisnicima da se snadju, ne vodimo mi televiziju zaboga. Pod broj dva, SK zivi od tih para i rado daju prenos za pare. Trece, to nije najbitniji mec danas. Cetvrto, pa imas sine poseban paket u kojem dobijas SK 3, 4, 5, pa ako bi kao sto kazes rado platio, plati brate i uzivaj k'o covek.

        Milion puta je ovde objasnjavano zasto i kako funcionisu prenosi i ljudi nikako da shvate, strasno...
        Platio bih kompletan sk paket, a ne samo ova tri pomocna kanala.
        I rekao sam da ako zive od tih para onda neka stave sve sk kanale pod sk paket i cao zdravo, ovakvih situacija nece biti.

        Comment


        • Shvatamo mi sta vi objasnjavate ali ja isto znam da su MU uvek davali prenose a prodavali nesto drugo. Tako da ne pravi ti nas ovde i glupim i ludim...

          Comment


          • Sta vam je ljudi, citam diskusiju i sto pravite probleme gde ih nema? Danas se snadjite za neki strim ako nemate ovaj kanal na kojem je Mancester kao da je to neki problem a vec sledecu utakmicu cete verovatno gledati na SK kanalu. Stvarno ne razumem cemu tolika frka oko toga
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Ma niko vas ne pravi ludim i glupim. SK kad je kupio PL prodao je BHTu, Atlasu i TV3 pravo da izaberu u subotu u 16h utakmicu koju ce prenositi. To sto bi Man rijetko igrao u tom terminu ili to nije bila najbolja utakmica u 16h pa ga ne bi birali je druga stvar...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sara View Post
                Sta vam je ljudi, citam diskusiju i sto pravite probleme gde ih nema? Danas se snadjite za neki strim ako nemate ovaj kanal na kojem je Mancester kao da je to neki problem a vec sledecu utakmicu cete verovatno gledati na SK kanalu. Stvarno ne razumem cemu tolika frka oko toga
                U redu je ako je to samo za danas a sta ako se ovo ponavlja svake subote?? I ja sad ne mogu da gledam MU svake subote u 16?? e to je vec problem...

                Comment


                • Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Shvatamo mi sta vi objasnjavate ali ja isto znam da su MU uvek davali prenose a prodavali nesto drugo. Tako da ne pravi ti nas ovde i glupim i ludim...
                  O cemu ti pricas bre ??? Zar mislis da ce BHT da uzme da prenosi Svonsi-West Ham ?? Ne kapiram vas, ovako je vec tri godine, nekad ne prenose Liverpul, nekad Utd, nekad Celsi i sve ostale jace klubove, uvek je tako bilo. Taj termin jedne utakmice u 16.00h se prodaje televizijama koje je i Vladan naveo, i eto desilio se da je u ovom momentu jedina tekma bitnija u 4 casa Man Utd-Fulham, kraj price.

                  Originally posted by Shoninho View Post
                  Platio bih kompletan sk paket, a ne samo ova tri pomocna kanala.
                  I rekao sam da ako zive od tih para onda neka stave sve sk kanale pod sk paket i cao zdravo, ovakvih situacija nece biti.
                  Niko ti ne brani da platis. Zive od tih para, ali isto tako i ne moraju da prodaju taj jedan termin, ali ako drzavna tv dodje sa ponudom, naravno da ce pristati, i to ne samo jedna vec tri do cetiri televizije. Poptuno logicno.

                  @mikisavic89 Sledece nedelje Man Utd - Southampton u 17.00h na SportKlubu.
                  Last edited by Freshman; 25-08-12, 13:54.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ma neka kupuje sta hoce ja za tvoj BHT ne pricam nista, ja se ovde obracam sport klubu da to vise ne dozvoljvaju i kraj price. Ako ti imas gde da gledas idi hladi pivo i uzivaj. Ne pisi mi ovde vise za BHT jer me on ne interesuje. Ja pricam da SK dozvoljava da im jedna televizija otkupi glavnu utakmicu u tom terminu i ostale 4 ili nzm koliko vec drzave ostaju bez prenosa....

                    Comment


                    • Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Ma neka kupuje sta hoce ja za tvoj BHT ne pricam nista, ja se ovde obracam sport klubu da to vise ne dozvoljvaju i kraj price. Ako ti imas gde da gledas idi hladi pivo i uzivaj. Ne pisi mi ovde vise za BHT jer me on ne interesuje. Ja pricam da SK dozvoljava da im jedna televizija otkupi glavnu utakmicu u tom terminu i ostale 4 ili nzm koliko vec drzave ostaju bez prenosa....
                      Moj BHT ??? Ja nemam tu televiziju niti zivim u Bosni i Hercegovini da bi imao, i ja isto lepo placam full paket od ove godine za SK kanale i imam sve. On moze tebe da ne interesuje, ali oni uzimaju tu jednu tekmu nedeljno u tom terminu od 16.00h, nema tu sta SK da ne dozvoljava, oni uzimaju kintu od toga, i plus pustaju prenos na ovim specijalnim kanalima, potpuno logican ekonomski potez.
                      Tacno je, mi u Srbiji(tj vi koji nemate ove pakete) ispastaju, jer u Srbiji nece niko da otkupi tu jednu tekmu, ni RTS, ni Pink, ni Prva, je l' ti jasno sada malo ???
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ja nisam glup meni je sve jasno. Ali mi nije jasno da SK da prenos BHT i sad CG, Makedonija i Srbija nemaju tu tekmu i naravno ljudi nece ni da gledaju ostale jer su uvredjeni. Znaci to je nekoliko stotina hiljda ljudi manje. Tj oni ostaju bez velikog br gledalaca a samim tim i manje para za reklame i nzm kako se to nekome isplati... I ipadaju kao neke ##### sto se mene tice...

                        Comment


                        • http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...e_broadcasters

                          BHRT ima pravo na jednu utakmicu subotom, i tu utakmicu SK je primoran prebaciti na neki od digitalnih kanala SK3,4,5..... kraj priče !!!

                          Comment


                          • Ma nemoguce je da to niste znali, 3. godina vec.
                            Pravo na utakmicu u terminu subota 16h
                            Last edited by Vladan; 25-08-12, 14:26.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by mikisavic89 View Post
                              Ja nisam glup meni je sve jasno. Ali mi nije jasno da SK da prenos BHT i sad CG, Makedonija i Srbija nemaju tu tekmu i naravno ljudi nece ni da gledaju ostale jer su uvredjeni. Znaci to je nekoliko stotina hiljda ljudi manje. Tj oni ostaju bez velikog br gledalaca a samim tim i manje para za reklame i nzm kako se to nekome isplati... I ipadaju kao neke ##### sto se mene tice...
                              Pa ko je kriv Makedoniji i Srbiji sto nemaju drzavnu tv da otkupi taj mec ?? SK sigurno nije.

                              Jesi siguran edo za to ?? Ne bi rekao da je to slucaj.

                              Edit: Znaci ipak imaju pravo na taj termin, ocigledno je to dogovor izmedju SK i BHT, a i ostalih koji uzimaju prenosu u tom terminu.
                              Last edited by Freshman; 25-08-12, 14:26.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Pa ko je kriv Makedoniji i Srbiji sto nemaju drzavnu tv da otkupi taj mec ?? SK sigurno nije.

                                Jesi siguran edo za to ?? Ne bi rekao da je to slucaj.

                                Edit: Znaci ipak imaju pravo na taj termin, ocigledno je to dogovor izmedju SK i BHT, a i ostalih koji uzimaju prenosu u tom terminu.
                                I za sta ja onda placam SK??? Jel se reklamiraju da prenose PL, Primeru, MotoGp, F1, na SK, SK+ i SK PRIME?
                                Neozbiljno ponasanje... I sta ima neka druga tv u Srbiji da otkupljuje pravo kad oni treba da prenose. Kad su vec tako uradili onda u bosni neka puste nesto drugo a nama u Srbiji i ostalima neka puste MU i cao... Jel bi to bilo fer ili ne?

                                Comment

                                Working...
                                X