Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Grand Prix of Europe (Valencia)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Nemojte ljudi o pok Seni, a pogotovo ne o Alenu Oprosti pisati neproverene i neizmerno tendenciozne stvari.

    Hamilton NIKADA neće imati taj profil Vozača kao ta dva Majstora. On je napaljeni kaskader i to će uvek i ostati.

    Comment


    • #92
      Originally posted by Alen P View Post
      Ne, ne, nisam mislio za Senu da je novajlia u F1 nego u Meklarenu.
      Upravo u tome i jeste razlika. Sena je dosao sa reputacijom koja je mnogo bliza Alonsu nego Hamiltonu, samo spletom okolnosti i zbog cestih kvarova Lotusa nije vec bio visestruki sampion. A Hamilton je dosao bez ijednog izvezenog kruga u F1. Zamisli sada Bjansi ili Gutierez udju u Meklaren i budu ispred njega (teoretski). Da li bi Luis cutao? Ako bi, ja bih ozbiljno sumnjao u to da razmislja kao sampion.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #93
        Originally posted by Torima View Post
        Nemojte ljudi o pok Seni, a pogotovo ne o Alenu Oprosti pisati neproverene i neizmerno tendenciozne stvari.

        Hamilton NIKADA neće imati taj profil Vozača kao ta dva Majstora. On je napaljeni kaskader i to će uvek i ostati.
        Nista lose nisam rekao o njima, pa nebih uzeo ovo ime na forumu da nesmatram da je Alen Prost naj bolji vozac svih vremena.

        Comment


        • #94
          Originally posted by NebojsaNS View Post
          Polako, brate, imas ovde nekoliko gresaka. Prvo, nije se Alonso bunio zbog podjednakog tretmana, nego zato sto je Luis prakticno bio tretiran kao prvi vozac. I ko ga moze kriviti? On dolazi u tim kao vozac koji je dvostruki sampion, koji je penzionisao najuspesnijeg vozaca svih vremena, koji je Beneton/Reno vratio iz sredine grida gde su zapali do ponovo najboljeg tima u F1. I onda dolazis u tim i gledas kako pocetnik dobija nove delove pre tebe zato sto ga je Ron Denis gajio kao biljcicu od 13 godine i zato sto je Britanac u britanskom timu. Hajde sada reci ko ne bi popizdeo. I jos dodaj taj njegov sampionski nacin razmisljanja i potrebu da bude alfa muzjak.
          Tu je bila greska sto je uopste dolazio u Meklaren, ali kako je zeleo da ode iz Renoa to je bila jedina varijanta u kojoj se borio za titulu, suvise je jos uvek bio zakrvljen sa Ferarijem da bi mogao odmah da predje kod njih posle ribanja Sumahera 2 godine.
          A primer koji si iskoristio nije na mestu. Sena nije bio novajlija kada je dosao u Meklaren, vec etablirani vozac sa nekoliko pobeda i odlicnih voznji u Lotusu. Svi su ga vec smatrali buducim sampionom, imao je 29 godina. Tako da nije bas uporedivo sa klincem od 21 koji dolazi u sampionat kao projekat Meklarena. Odlican je on vozac, da se razumemo. Sigurno ce uzeti jos koju titulu, ubedjen sam. Ali ce istorija sigurno Fernanda staviti ispred.
          ..odlicna konstatcija svega iz proslosti..ono gde se ne slazem s tobom je samo ovo oko penzionisanja i ribanja..nije Alonso penzionisao Schumija,vec stanje u ferariju,novine koje su se uvodile, sitost F1 i zanemarivanje porodice..

          edit
          jos da se dopunim,da je ferari vozio tih godina na miselinu a ne na bridzstonu,Alonso ne bi video titule 1000 %..zapamti to..splet okolnosti u meklarenu i losa procena ferarija je doveo do toga da Alonso bude sampion..njegovo umece i znanje ne sporim ni malo,niti ga umanjujem,ali tada je bio daleko ispod Kimija i Schumahera..
          Last edited by Rossini; 25-06-12, 16:42.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Originally posted by Rossini View Post
            ..odlicna konstatcija svega iz proslosti..ono gde se ne slazem s tobom je samo ovo oko penzionisanja..nije Alonso penzionisao Schumija,vec stanje u ferariju,novine koje su se uvodile, sitost F1 i zanemarivanje porodice..
            Veruj mi, da su uzeli jos dve titule (a imali su najjaci bolid ili bar podjednak sa Renoom), ostao bi deda jos koju godinu, mozda ne bi ni prestajao do danas. Kakvi god da su rezultati, on dokazuje da jos uvek moze da vozi i ne bi razmisljao o penziji. Bar moj neki stav. Kada su prestale pobede, i on je poceo da razmislja o porodici.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #96
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              Veruj mi, da su uzeli jos dve titule (a imali su najjaci bolid ili bar podjednak sa Renoom), ostao bi deda jos koju godinu, mozda ne bi ni prestajao do danas. Kakvi god da su rezultati, on dokazuje da jos uvek moze da vozi i ne bi razmisljao o penziji. Bar moj neki stav. Kada su prestale pobede, i on je poceo da razmislja o porodici.
              dobro to je normalno, dok pobede dolaze redovno niko ne razmislja o nekim drugim faktorima vec samo zeli da nastavi taj neverovatni niz... kada se pojavi neko brzi, svako ko je do tog trenutka bio dominantan bi uneo neke nove dimenzije u celu pricu i poceo da razmatra sve moguce faktore... mislim da je Shumi sa svojih 7 titula nekako zavrsio posao, naravno probao je da dodje do jos koje ali posto vise Ferrari nije bio na nivou kao prethodnih godina, pojavili su se neki novi brzi klinci, jednostavno odlucio je da stavi tacku na sve to i kaze OK, evo vam sad, trkajte se, ja sam ionako postigao neke nadljudske rezultate, dosta je.... ali eto njegov povratak pokazuje da on zivi za ovaj prelepi sport i da mu je brzina u DNK... inace se ne bi "krljao" sa klincima koji mu mogu biti sinovi... jer nije to njemu potrebno, nema on sta da dokazuje a ponajmanje su tu finansije faktor... jednostavno, to je on, mnogima sinonim za F1 i istinska legenda ovog sporta
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #97
                Schumi ima 7 titula , Alonso 2, znaci Alonso da vozi do 40. da ga prestigne Sta mislis Sone do kada ce Nando voziti , meni ce F1 biti jako dosadna kad on ode
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Veruj mi, da su uzeli jos dve titule (a imali su najjaci bolid ili bar podjednak sa Renoom), ostao bi deda jos koju godinu, mozda ne bi ni prestajao do danas. Kakvi god da su rezultati, on dokazuje da jos uvek moze da vozi i ne bi razmisljao o penziji. Bar moj neki stav. Kada su prestale pobede, i on je poceo da razmislja o porodici.
                  pa sad koliko je to tacno,nzm,ali znam da se Schumi tih zadnjih dve godine,debelo pomucio da bi uzeo jos koju titulu..nije uspeo,mada je bio na domak titule u oba puta..razlog zbog cega nisu uzeli titule tih 2 god su GUME..i samo gume..a meklaren je bio uzburkani vulkan tih god,i nije se znalo na koju stranu vise curi...da je koliko toliko bio tim uravnotezenKimi bi osvojio titulu bez daljeg,jer su bili na miselinu,reno ne bi mogao da ni da pomisli nesto da uradi..inace je cinjenica da je tih godina reno bio nesto slabiji bolid od ferarija i meklarena,a pogotovu u 2005-oj god..2006 je vec bio konkurentan,mozda ne za titulu,ali je bio itekako konkurentan za podijume..kazem,splet oklonosti je doneo 2 titule Alonsu tih godina..inace,da je sve bilo kako treba u meklarenu,i da je ferari uzeo miselin,cisto sumnjam da bi Alonso uopste bio u situaciji da uradi nesto vise od 4 mesta..

                  edit
                  jos jednom da se razumemeo,uopste ne ponizavam Alonsovo znanje i umesnost..ali su tada bili mnogo veci aligatori u igri nego sto je bio on..Schumi,Kimi,Montoja,Barikelo..
                  Last edited by Rossini; 25-06-12, 16:55.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    ..kad vec pricamo o Alonsu,njegova najveca greska u karijeri je bio uparvo Meklaren...ali jbg,kinta,slava,svima pomuti mozak,a kamoli 25-ku..ali se nadam da je izvukao debele pouke iz toga,i da mu ne treba padati na pamet da kojim slucajem napusta ferari..moje neko licno misljenje,da ce se izjednaciti sa mnogim velikanima ovog sporta,ako ostane tu gde jeste..mozda ne i sa schumaherom,ali nikad se ne zna..

                    edit
                    ah da,ima ovde mnogo 25-ka,pa bih molio da me ne razumeju i ne shvate na pogresan nacin..
                    Last edited by Rossini; 25-06-12, 17:07.
                    sigpic

                    Comment


                    • @Rossini

                      Pa pazi, ja bih pre rekao da je Ferari bio u prednosti jer je Bridzston pravio gume samo za njih, custom design, dok je Miselin pravio za sve druge. Seti se samo cevene trke u Indijanapolisu, seti se ko je prvi izasao iz celee price oko F1. Uz to, secas se verovatno da je prednost u gumama varirala od staze do staze. Najidiotskije pravilo svih vremena je ono kada nisu smeli da menjaju gume celu trku, to je sve bilo u cilju da se Ferari zaustavi i stvarno ih jesu priblizili drugima, ali je i dalje Ferari bio najbolji. Meklaren je tada bio nepouzdan, one standardne boljke Njuijevih bolida koji su uvek na ivici.
                      Ali svejedno, Alonso je tada pokazao da je veoma inteligentan vozac, bio je agresivan kada treba, koristio je svoje sanse. Kada je i Reno krenuo uzlaznom putanjom, a Ferari unazad, Sumaher je procenio da ce tesko do neke nove titule. Nije on mogao da pretpostavi da ce Nando uciniti nesto slicno sto i on Brijatoreu, da jeste verovatno se ne bi povukao na kraju 2006. Medjutim, on je vec na VN Italije rekao svoje, Ferari je tog vikenda ugovorio Kimija, ostalo je istorija. Dosla je potpuno nova era.

                      @Miko

                      Mislim da ce Alonso odraditi ovaj ugovor do kraja (2016), mozda onako patriotski odradi jos koju sezonu u HRT ako postanu respektabilan tim jednog dana pa da im pomogne u razvoju. I pre nego sto padnete na teme od ove recenice, ne zaboravite da je sadasnji Mercedes zapravo ona ocajna BAR Honda od pre nekoliko godina. Vremena se menjaju u F1, uskoro ce i velike promene pravila, svasta se jos moze izdesavati.
                      Last edited by Nebojsa; 25-06-12, 17:16.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        @Rossini

                        Pa pazi, ja bih pre rekao da je Ferari bio u prednosti jer je Bridzston pravio gume samo za njih, custom design, dok je Miselin pravio za sve druge. Seti se samo cevene trke u Indijanapolisu, seti se ko je prvi izasao iz celee price oko F1. Uz to, secas se verovatno da je prednost u gumama varirala od staze do staze. Najidiotskije pravilo svih vremena je ono kada nisu smeli da menjaju gume celu trku, to je sve bilo u cilju da se Ferari zaustavi i stvarno ih jesu priblizili drugima, ali je i dalje Ferari bio najbolji. Meklaren je tada bio nepouzdan, one standardne boljke Njuijevih bolida koji su uvek na ivici.
                        Ali svejedno, Alonso je tada pokazao da je veoma inteligentan vozac, bio je agresivan kada treba, koristio je svoje sanse. Kada je i Reno krenuo uzlaznom putanjom, a Ferari unazad, Sumaher je procenio da ce tesko do neke nove titule. Nije on mogao da pretpostavi da ce Nando uciniti nesto slicno sto i on Brijatoreu, da jeste verovatno se ne bi povukao na kraju 2006. Medjutim, on je vec na VN Italije rekao svoje, Ferari je tog vikenda ugovorio Kimija, ostalo je istorija. Dosla je potpuno nova era.
                        Ma Ferari je imao tad bolid extra,kao i Meklaren,medjutim ono sto ih je sprecilo tih godina u osvajanju novih titula su gume..tacno je,bridzston je pravio gume samo za Ferari i za timove koje su koristili staru verziju Ferarijevog motora,ne mogu da se setim sada kako su se zvali,ali znam da je tako bilo..u to vreme,a secas se sigurno,miselin je bio puno kvalitetnija guma negoli bridzston..priznaces..u svakojakim performansama..i sto se tice izdrljivosti,i prianjanja na kraju krajeva i samog kvaliteta..bile su razne prozivke iz klana ferari-bridzston na racun MISELINA,te oni koriste ovo,te ono,te neku nedozvoljenu hemikaliju za smesu, i sta ti ja znam jos koje gluposti,ali nikako nisu mogli da prebole cinjenicu da je u tom trenutku miselin imao bolji pneumatik nego bridzston..zato je i izbio onaj skandal na VN Amerike,kad su svi timovi koji su koristili miselin,bojkotovali trku...to je sto se tice guma..a Alonso nije to uradio sto je uradio Schumi,rekao je on Brijatoreu jos ranije da posle njega ide u Meklaren..Brijatore je probao da ga zadrzi vecom sumom novca nego li sto je ponudio meklaren,ali je Nando vec bio potpisao predugovor sa Meklarenom..mozda na tu cinjenicu mislis...i time je ta prica biola svrsena..

                        Ono sto sam rekao za Ferari to isto kazem i za Meklaren sada..Meklaren je takodje imao extra bolid,jos sa Miselinom,medjutim ono sto je bila njihova ahilova peta a to je podeljenost ljudi u timu Meklaren..jedni su bili za to da Kimi iam status prvog vozaca,drugi su bili za Montoju..rezultat toga je,da je Ron izasao pred sve njih i rekao,imaju jednake uslove..Montoja kao i svaki juznoamerikanac sa takvim stavom i umilsjenoscu da je on bog,jednostavno nije mogao da prodje pored hladnokrvnosti "ubice" zvani Kimi...a Kimi je,valjda ce se svi sloziti,klasa za Montoju,bar sto se F1 tice..neko je to prepoznao,a neko je bio pod utiskom americkih medija i likovanja doticnog...i tu je meklaren puko,inace kazem tesko bi Alonso do te dve titule...naravno,slazem se ja,dok jednom ne smrkne drugom ne moze da svane,ili dok se dvojica svadjaju treci likuje.Alonso je uz vodjstvo Brijatorea,i svog umeca,spretnosti i pre svega zeljom,pobedio ferari,meklaren ,Schumija i Kimija zajedno...i za to svakako mu treba odati priznanje..

                        ..na kraju krajeva,kakav je bio Schumaherov pocetak..?skoro identican..jedino kazem,najveca Alonsova greska je Meklaren...inace,kakav Hamilton,Fetel,Baton..pogotovo Baton omg..DOMINIRAO BI U F1,kao Schumi od 2000-2004..
                        Last edited by Rossini; 25-06-12, 18:11.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Rossini View Post
                          Ma Ferari je imao tad bolid extra,kao i Meklaren,medjutim ono sto ih je sprecilo tih godina u osvajanju novih titula su gume..tacno je,bridzston je pravio gume samo za Ferari i za timove koje su koristili staru verziju Ferarijevog motora,ne mogu da se setim sada kako su se zvali,ali znam da je tako bilo..u to vreme,a secas se sigurno,miselin je bio puno kvalitetnija guma negoli bridzston..priznaces..u svakojakim performansama..i sto se tice izdrljivosti,i prianjanja na kraju krajeva i samog kvaliteta..bile su razne prozivke iz klana ferari-bridzston na racun MISELINA,te oni koriste ovo,te ono,te neku nedozvoljenu hemikaliju za smesu, i sta ti ja znam jos koje gluposti,ali nikako nisu mogli da prebole cinjenicu da je u tom trenutku miselin imao bolji pneumatik nego bridzston..zato je i izbio onaj skandal na VN Amerike,kad su svi timovi koji su koristili miselin,bojkotovali trku...to je sto se tice guma..a Alonso nije to uradio sto je uradio Schumi,rekao je on Brijatoreu jos ranije da posle njega ide u Meklaren..Brijatore je probao da ga zadrzi vecom sumom novca nego li sto je ponudio meklaren,ali je Nando vec bio potpisao predugovor sa Meklarenom..mozda na tu cinjenicu mislis...i time je ta prica biola svrsena..

                          Ono sto sam rekao za Ferari to isto kazem i za Meklaren sada..Meklaren je takodje imao extra bolid,jos sa Miselinom,medjutim ono sto je bila njihova ahilova peta a to je podeljenost ljudi u timu Meklaren..jedni su bili za to da Kimi iam status prvog vozaca,drugi su bili za Montoju..rezultat toga je,da je Ron izasao pred sve njih i rekao,imaju jednake uslove..Montoja kao i svaki juznoamerikanac sa takvim stavom i umilsjenoscu da je on bog,jednostavno nije mogao da prodje pored hladnokrvnosti "ubice" zvani Kimi...a Kimi je,valjda ce se svi sloziti,klasa za Montoju,bar sto se F1 tice..neko je to prepoznao,a neko je bio pod utiskom americkih medija i likovanja doticnog...i tu je meklaren puko,inace kazem tesko bi Alonso do te dve titule...naravno,slazem se ja,dok jednom ne smrkne drugom ne moze da svane,ili dok se dvojica svadjaju treci likuje.Alonso je uz vodjstvo Brijatorea,i svog umeca,spretnosti i pre svega zeljom,pobedio ferari,meklaren ,Schumija i Kimija zajedno...i za to svakako mu treba odati priznanje..

                          ..na kraju krajeva,kakav je bio Schumaherov pocetak..?skoro identican..jedino kazem,najveca Alonsova greska je Meklaren...inace,kakav Hamilton,Fetel,Baton..pogotovo Baton omg..DOMINIRAO BI U F1,kao Schumi od 2000-2004..
                          Jordan i Minardi cini mi se
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            @Miko

                            Mislim da ce Alonso odraditi ovaj ugovor do kraja (2016), mozda onako patriotski odradi jos koju sezonu u HRT ako postanu respektabilan tim jednog dana pa da im pomogne u razvoju. I pre nego sto padnete na teme od ove recenice, ne zaboravite da je sadasnji Mercedes zapravo ona ocajna BAR Honda od pre nekoliko godina. Vremena se menjaju u F1, uskoro ce i velike promene pravila, svasta se jos moze izdesavati.
                            Ne, uopste nije iskljuceno, ako bi recimo Bankia usla sa njima, dosli bi do sredine grida u 2 godine. Nesto dalje bi im trebali bolji vozaci. Naravno, ne racunam na De La Rosu ni Naraina, vec na neke momke tipa Senna ili Alguersuari. Sad, bolji od njih bi bili tipa Hulkenberg, Ricciardo, mozda Heiki... Ne dajem ih kao primere vozaca koji bi mogli da zavrse tamo, vec cisto radi orijentacije o kom kalibru vozaca govorimo. Ne bih iskljucio da Alonso predje tamo. Pod uslovom da se klima u Ferrariu okrene Vettelu.

                            Mnogo zavisi upravo od toga, a to opet zavisi od toga hoce li Newey doci u Scuderiu. Moje je misljenje da hoce, svestan je on sta bi to znacilo za njega, kad bi sa cetvrtim timom (pa jos najvecim i jedinim koji je od starta u F1) uzeo neku titulu. Njega bi neminovno pratio Vettel, stavise, kako stvari idu, ocekujem da bi Neweyev uslov bio da dovedu Vettela do kraja 2015. da bi im se on pridruzio. Ali, opet, sve je to jako daleko i mnogo je lopti u vazduhu... Ali, jedno je sigurno, ako u Scuderii Alonso ostvari u sledece 2 godine status kao Schumacher i potom kaze: Necu konkurenta u timu, zauzvrat redjamo titule i ginem za njih, ne iskljucujem da ostane tu do kraja karijere, sto bi bilo negde oko 2018-19. No to ce biti tesko...

                            Sto se tice perioda 2005-2006, slozio bih se da je 2005. odlucena od strane Michelinki, ali uticaja su imala i silna odustajanja zbog sudara...2006. je odlucena u Japanu. To je bila jedna od onih situacija kad neko gore jednostavno kaze: Ne moze! Od svih gladnih i brzih koji su to cekali, samo je Alonso izasao kao profiter, moguce i sa slabijim bolidima. Nisam taj period pratio tako intenzivno, tako da o tome ne mogu da govorim.

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Ne, uopste nije iskljuceno, ako bi recimo Bankia usla sa njima, dosli bi do sredine grida u 2 godine. Nesto dalje bi im trebali bolji vozaci. Naravno, ne racunam na De La Rosu ni Naraina, vec na neke momke tipa Senna ili Alguersuari. Sad, bolji od njih bi bili tipa Hulkenberg, Ricciardo, mozda Heiki... Ne dajem ih kao primere vozaca koji bi mogli da zavrse tamo, vec cisto radi orijentacije o kom kalibru vozaca govorimo. Ne bih iskljucio da Alonso predje tamo. Pod uslovom da se klima u Ferrariu okrene Vettelu.

                              Mnogo zavisi upravo od toga, a to opet zavisi od toga hoce li Newey doci u Scuderiu. Moje je misljenje da hoce, svestan je on sta bi to znacilo za njega, kad bi sa cetvrtim timom (pa jos najvecim i jedinim koji je od starta u F1) uzeo neku titulu. Njega bi neminovno pratio Vettel, stavise, kako stvari idu, ocekujem da bi Neweyev uslov bio da dovedu Vettela do kraja 2015. da bi im se on pridruzio. Ali, opet, sve je to jako daleko i mnogo je lopti u vazduhu... Ali, jedno je sigurno, ako u Scuderii Alonso ostvari u sledece 2 godine status kao Schumacher i potom kaze: Necu konkurenta u timu, zauzvrat redjamo titule i ginem za njih, ne iskljucujem da ostane tu do kraja karijere, sto bi bilo negde oko 2018-19. No to ce biti tesko...

                              Sto se tice perioda 2005-2006, slozio bih se da je 2005. odlucena od strane Michelinki, ali uticaja su imala i silna odustajanja zbog sudara...2006. je odlucena u Japanu. To je bila jedna od onih situacija kad neko gore jednostavno kaze: Ne moze! Od svih gladnih i brzih koji su to cekali, samo je Alonso izasao kao profiter, moguce i sa slabijim bolidima. Nisam taj period pratio tako intenzivno, tako da o tome ne mogu da govorim.
                              Pa da,to su splet okolnosti o kojima ja pricam..bilo je mnogo odustajanja i zbog motora,jer je bilo pravilo da se motor moze zameniti tek posle 2 ili 3 trke,nisam siguran..a ko ce pamtiti vise sta je i kako je bilo..
                              ..da se nadovezem na ovu tvoju pricu o Alonsu i skuderiji..ja sam siguran da Nando vise nece dozvoliti gresku koju je napravio prelaskom iz Renoa u Meklaren..siguran sam..decko je stasao,potpuno sazreo u svim aspektima koje se ticu i doticu njega kao vozaca F1..zna sta mu je ciniti..po prvi put posle tih godina,koje spominjemo,ima potpunu podrsku tima za ono sto svi zele..TITULA..msm da nije daleko od nje,bez obzira na sva ova pravila koja sada vaze i gde imamo 7 pobednika u 8 trka..Nando vazi za velikog favorita za titulu,i toga su svi svesni...e sada,ako osvoji titulu ove god,po meni ne vidim razlog da je ne osvoji bez obzira na konkurenciju,njemu je put slave u ferariju zagarantovan..ostace u ferariju i probati da redja pobede i po mogucstvu titule..skuderija je mnogo jako ime da bi se postili toliko god bez vrha,onog najviseg....cak i da dodje Fetel,imace prednosti u odnosu na njega,ako ni zbog cega drugog,onda zbog toga sto je vec tu gde jeste...Alonsu cak ne bi smetalo da mu Fetel bude i najveci konkurent,ume on da se nosi sa tim sada..kazem sazreo je u svemu..i msm da bi iz tog konkurnstva izasao kao pobednik...
                              Last edited by Rossini; 25-06-12, 21:38.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Alen P View Post
                                Nista lose nisam rekao o njima, pa nebih uzeo ovo ime na forumu da nesmatram da je Alen Prost naj bolji vozac svih vremena.
                                Ma nisi o njima, ali nemoj Hamiltona da porediš sa njima, on je primer koji ne treba slediti...

                                Comment

                                Working...
                                X