Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luiz kritican na pocetku, kasnije se koliko-toliko uozbiljio. Ramires izgubio previse lopti na sredini. Torres vise srece nego pameti (naostrio se, mozda padne jos koji gol). Hazard-Oscar-Mata <3
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      U pravu je Brajkulica Nash,Mirko i Giovinco koriste isti prostor na terenu i to su igraci koji mogu sami da iskreiraju nesto(tzv poluspic igraci),Juvetu treba Klaas Jan Hunetelaar
      Takozvani poluspic spicevi hahahahah
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Sto bi talijani rekli secunda punta.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Nenormalno kako je Bajern razbio Lille u prvih pola sata ! Shakhtar bolji od Celsija, ali Celsi iskoristio prilike koje je imao. Mata je iz meca u mec sve bolji i bolji. Luiz se sprda, 'ladno ode napred i tamo napada sa Torresom i Hazardom.
          Celtic vodi 1-0, valjda ce makar nereseno da izvuku sa Barcelonom.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            U pravu je Brajkulica Nash,Mirko i Giovinco koriste isti prostor na terenu i to su igraci koji mogu sami da iskreiraju nesto(tzv poluspic igraci),Juvetu treba Klaas Jan Hunetelaar
            Mirko moze bez problema da se podredi drugacijoj ulozi, rasnovrstan igrac. Svakako da je Juveu potreban neko tipa Huntelar samo bolji a ja pricam u ovom trenutku jer je pitanje da li ce u januaru dovesti nekog.

            Problem je taj sto je Mirko neretko lenj i nezainteresovan. Mogao bi to da bude dobar tandem. Mirko je u Leceu i Romi kod razlicitih trenera odlicno odigravao u razlicitim rolama. Posebno pod Spaletijem.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Mirko moze bez problema da se podredi drugacijoj ulozi, rasnovrstan igrac. Svakako da je Juveu potreban neko tipa Huntelar samo bolji a ja pricam u ovom trenutku jer je pitanje da li ce u januaru dovesti nekog.

              Problem je taj sto je Mirko neretko lenj i nezainteresovan. Mogao bi to da bude dobar tandem. Mirko je u Leceu i Romi kod razlicitih trenera odlicno odigravao u razlicitim rolama. Posebno pod Spaletijem.
              Bolji je on meni iskreno kad igra iza spica,vise moze da napravi...igrali su njih dvojica protiv Intera sada i to nije bilo dobro vjeruj mi,ne razumiju se nikako,stalno hoce loptu obojica
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Bolji je on meni iskreno kad igra iza spica,vise moze da napravi...igrali su njih dvojica protiv Intera sada i to nije bilo dobro vjeruj mi,ne razumiju se nikako,stalno hoce loptu obojica
                Svakako da je bolji, ja to nisam ni rekao. A neuigranost napadackog tandema je i do trenera u velikoj meri.
                sigpic

                Comment


                • Kakva katastrofa na Alianz areni... Pizzaro tri komada, opet dokaz da tamo u napadu moze da igra ko hoce, dok god je onakav tim iza istog...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • FERNANDO LUIZ ROSA <333
                    sigpic

                    Comment


                    • Auuu kakav igrac Wilian
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Dobro je Shakhtar izjednaci za sada odlican rezultat za Juventus.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Losa odbrana Celzija...

                          Comment


                          • Mocni Willian , Shakhtar i ne treba da ga proda ispod 40 , majstorcina !
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ovaj Sahtjor moze do finala da dodje...

                              Comment


                              • Kakav bre pas Fernandinja za Srnu majko moja...ono je Fernandinjov gol <3 Nesara veliki znalac, sad bih ga postavio da vodi City

                                Kaze Coa ,,Mikel nije dao gol mislim 6 godina'' u fazonu i da je prazan gol on ne moze da pogodi kao opusteno Mikel nije dao gol 6 godina
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X