Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by deki94 View Post
    Gledaj gledao sam prvih 15 minuta u prvom i drugom poluvremenu i stvarno utakmica je bila smorna. Ljudi ne znaju šta će sa loptom, kada je prime muče se sa njom 20-30 sekundi i onda je frlju pa gdje ode. Zadnjih godina sam gledao sva mučenja protiv Inđije, Javora, BSK, ali sada kada su OI stvarno mi ne pada na pamet da potrošim vrijeme na momke kojima je teško istrčati šprint od 30 metara i kojima je poslije 60 minuta duša u nosu. To nisu fudbaleri, već manekeni. Zadnji koji su ginuli u Zvezdinom dresu su bili igrači kojima je Pižon bio trener. Možda nisu imali talenat, ali su ginuli za dres, za razliku od ovih..
    Muda kao kugle, Kasalica poginuo kao u ratu da je bio, Milivojevic isto. Onaj se plazi kao magarac, a Micko u drugi ugao mu zavlaci debelog onako prekaljeno. Kakvi manekeni, klinci dali sve od sebe, ova Omonija crkla posle 70 minuta igre, durisali sve napred cim dodju u posed. Uslovi za igru katastrofa, kao u Sahari. Ja prezadovoljan, idemo momci da se ovo unovci do kraja, mora se dovesti krilo i jedan centralni vezni obavezno!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • EL GRANDE ZETA!!!!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Muda kao kugle, Kasalica poginuo kao u ratu da je bio, Milivojevic isto. Onaj se plazi kao magarac, a Micko u drugi ugao mu zavlaci debelog onako prekaljeno. Kakvi manekeni, klinci dali sve od sebe, ova Omonija crkla posle 70 minuta igre, durisali sve napred cim dodju u posed. Uslovi za igru katastrofa, kao u Sahari. Ja prezadovoljan, idemo momci da se ovo unovci do kraja, mora se dovesti krilo i jedan centralni vezni obavezno!
        Ej bre, kao da mu je 35, a ne 19. Kako je majstorski zavukao, uf!

        Cava mi je danas odlican bio, demantovao me i pokazao da ume barem na kratko pokaze da je dobar fudbaler.

        I kako da zaboravim mocnog kapitena, danas nije pogresio, veliki Nikola Mikic, a sada neka ide na klupu!
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Mrs u picku materinu svi u ekipi,mrs,mrs.Pomislis evo necega kad izgubis od ekipe koja ti sutne 2 puta u 180 minuta i zabije 2 gola.Bekovi sramota fudbala,50 centarsuteva uzalud,ne znaju sta ces.
          Imamo satro napadaca koji je uvijek okrenut ledjima prema golu,nikada ne suta samo dodaje a on je jebeni napadc,Said zakazao.
          Suljicu,svaka tebi cast imas tehnike ali se presebican,Sesaru nakoln do poda jedini koji je igrao dobro za mene

          Sada se moze Husejnovic prodati,jer me boli tuki sta ce biti u sezoni ali nakon ispadanja od Zeta to je to,sramota

          Dominirali smo cijelu utakmicu sto pokazuje koliko su oni losi i jos pokazuje nasu nesposonost da damo gol to nam je boljka iz prosle sezone,kada treba NE ZNAMO dati gol

          Comment


          • Realno, Mika mora napolje, Mladja proigrao tek kad su svi ostali crkli, Čava i Evandro dno dna, ali deca SABILA!!! Da su dovedena 2-3 kapitalna pojacanja ovog leta, ovaj tim lagano u grupe ulazi. Al' kita Marjanova...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ne mogu da vjerujem koji antifudbal. Pa ovo nije normalno, Zeta će hladno biti napunjena od bilo kojega protivnika u play-offu a vjerujem i Sarajevo bi. Za 180 minuta imaš 2 udarca i 2 gola, od toga 85% meča igraš bunker. Samo mi je žao onih navijača Sarajeva oni su definitivno zaslužili play-off, ali ovi igrači su večeras pokazali očaj samo, preslikana utakmica kao protiv Čelika u nedjelju. Ne znam još uvijek sam pod stresom kasnije bi se moglo polemisati i o igri, ali ovo večeras je bilo samo dno. Ipak Zeti sretno jer će im trebati mnogo sreće, ali svaki iole ozbiljniji klub će ovo u play-offu riješiti bez trunke problema.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Hahahahaha, 'ladno Zeta prosla mocno Sarajevo, 'ajmo jos samo Liverpul u Podgoricu da dodje i mogu da crknem posle.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Realno, Mika mora napolje, Mladja proigrao tek kad su svi ostali crkli, Čava i Evandro dno dna, ali deca SABILA!!! Da su dovedena 2-3 kapitalna pojacanja ovog leta, ovaj tim lagano u grupe ulazi. Al' kita Marjanova...
                  Spoiler


                  Comment


                  • Originally posted by C-Bosh View Post
                    Hahahahaha, 'ladno Zeta prosla mocno Sarajevo, 'ajmo jos samo Liverpul u Podgoricu da dodje i mogu da crknem posle.
                    Ja se ne bih bunio uopste
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      Hahahahaha, 'ladno Zeta prosla mocno Sarajevo, 'ajmo jos samo Liverpul u Podgoricu da dodje i mogu da crknem posle.
                      Može l' par riječi o igri Liverpoola u prvom poluvremenu? Gledao Sarajevo pa da vidim ima li šta od ove ekipa, po rezultatu i komentarima za sada je dobro.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Dominirali smo cijelu utakmicu sto pokazuje koliko su oni losi i jos pokazuje nasu nesposonost da damo gol to nam je boljka iz prosle sezone,kada treba NE ZNAMO dati gol
                        Kad prestanes da se zanosis i shvatis koliko su ove lige izjednacene i smijesne i da potcjenjujes druge posto je i tvoja ekipa prilicno smijesna onda ce ti lakse bit'. Danijel je jedini cini mi se rekao nece lako, dok su svi ostali govorili ovdje prolazimo sigurno.
                        Zeta je trebala 2:0 da pobijedi, takticki izvanredno, vasi stoperi su sramota za igru.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by C-Bosh View Post
                          Hahahahaha, 'ladno Zeta prosla mocno Sarajevo, 'ajmo jos samo Liverpul u Podgoricu da dodje i mogu da crknem posle.
                          Zasto ne u BG npr ???

                          edit: Odlicno izgledamo Merline, pogotovo Suarez i Borini, ali na mesto Dauninga bilo ko samo ne on...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Hajduk vodi 2-0 protiv mocnog Intera, BAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Kad prestanes da se zanosis i shvatis koliko su ove lige izjednacene i smijesne i da potcjenjujes druge posto je i tvoja ekipa prilicno smijesna onda ce ti lakse bit'. Danijel je jedini cini mi se rekao nece lako, dok su svi ostali govorili ovdje prolazimo sigurno.
                              Zeta je trebala 2:0 da pobijedi, takticki izvanredno, vasi stoperi su sramnota za igru.
                              Sve potpisujem,ali 2:0...Vlajko Zeta veliki dio utakmice nije centar presla,ostalo sve si u pravu
                              Last edited by AK47; 09-08-12, 21:07.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Kad prestanes da se zanosis i shvatis koliko su ove lige izjednacene i smijesne i da potcjenjujes druge posto je i tvoja ekipa prilicno smijesna onda ce ti lakse bit'. Danijel je jedini cini mi se rekao nece lako, dok su svi ostali govorili ovdje prolazimo sigurno.
                                Zeta je trebala 2:0 da pobijedi, takticki izvanredno, vasi stoperi su sramota za igru.
                                Sta je bolan trebala 2:0 da pobjedi Postavili su nove standarde bunkera iz jedne kontre dali gol i imali jos jednu sansu iz druge

                                Comment

                                Working...
                                X