Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    cekaj,barsi nije bila 'noc' te noci protiv MIlana,jel to..vec kad se doticemo prethodnih meceva???
    Sto se tice PSZ-a...druze moj dobri,igra psz sinoc je bila prava muka,cisto nabadanje....pa se ti zanosi tom ekipom do mile volje;)
    Pa Allegri je istu taktiku, istu primenio i na Camp Nou, pa su najebali ko zuti, pukao "katanaco" za 10 minuta. Nije toliko bitno(a jeste) to da li je Barci bila noc ili ne, koliko je bitno zasto si ih uopste naveo kao argument nekakav ??? Milan je igrao klasican bunker i profitirali su u prvom mecu, jasno je bilo koliko je Barca bila nemocna, koliko su lose igrali pojedinacno, svi zakazali. Zato u drugom mecu druga prica, mogao Milan da primi 6-7 komada. Nije mi jasno zasto navodis njih kao nekakav bitan argument koji bi potkrepio tvoje misljenje...........da je PSG precenjena ekipa ??? Po cemu ???

    Ne znam kakva muka i kakvo nabadanje, u prvih 20 minuta, sjajan tempo i odlicne sanse za PSG, posle je Barca uspostavila svoj ritam i Parizani se odlicno drzali dok nisu primili gol kojeg se ne bi sramili ni odbranili najjaci timovi u Evropi. Dao je gas PSG, usao Menez kasnije, i druga prica. Ibra imao barem 3 ciste sanse za gol juce, ciste.
    Ne znam kakva je to prava muka, ljudi su igrali dobar fudbal, fino se prilagodili usporenom tempu igre koji je Barsa forsirala i kako drugacije uopste mozes nadigrati Barsu. Muka i nabadanje je ono sto Stoke igra. Ne znam stvarno sta si ti gledao.

    Ja se ne zanosim, rekao sam i jos pre, a i juce da ce Barsa da resi na Nou Campu ako bude igrao Messi naravno. Nece to biti ubedljivo kao protiv Milana, jer za razliku od Milana, stoperi PSG za klasu bolji, da ne pominjem da je jedan najjaci stoper planete trenutno. Ako ne bude igrao Messi bice jbeno, ali opet prognoziram prolaz Katalonaca.
    Last edited by Freshman; 03-04-13, 14:05.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Dobro,jeste Alegri pristupio istoj kombinatorici ..taktici..ali rigidnost igraca milana je presudila,ukrucenost,strah n a kamp-nou..otuda i onakav rezultatski blam jbg..
      Brate,znas li ti da sam ja ocekivao vise od ekipe o kojoj se mnooogo prica PSZ! E zato sam se ja usudio kazati da su ipak precjenjeni,razumijes...mnogo se prica o njima,mnogo je tu imena koji te zamisle jbg i natjeraju da razmisljas u pravcu da nije barsa bas toliko jaca....znas..i ja gledajuci sinoc sva ta imena i tu 'leprsavost' zakljucih da sam malo precjenio njihove mogucnosti.Uostalom,gol im je poklonjen..


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Pametnjakovic dominantni
        mene na primer nije jasno,kako do sad nisi primjetio da ignorisem tvoje postove,tvoja misljenja tvoja vidjenja,uostalom to sam ti nedje prosle godine stavio do znanja,i ti opet pokusavas da diskutujes sa mnom Znaci,to sto su igrali protiv 'patuljaka' igrali su i ostali..recimooooo,Milan u prvom mecu,ipak slabiji tim od PSZ..ali kompaktnost,sklad i harmonija milaneza je ucinila da prosto obrukaju barsu te noci koja ni sut krsteni nije zadala...a igraci milana su nadmasili ili iznenadili sebe u toj utakmici..tako daaaa,ne sumnjam da si me razumio;) aj sad ti 'izdominiraj' i mani me tih nafuranih poruka 'dominiras' i to...no,ako te takve rijeci cine jacim,nastavi
        Ne znam ni sto spominjes nas dvoje kad to uopste nije bitno niti je tome mesto u ovoj temi.
        Dosta ti je konfuzan stil pisanja kao i obicno. Poenta je da nikako ne mozes da napises da je PSG precenjen, pogotovo ne na osnovu sinocne utakmice gde su prikazali dosta dobru igru, parirali Barseloni a mozda i bili bolji. Tvoj post ne moze da se zaobidje jer bode oci glupost koju iznosis. Makar si sada napisao neki argument, to je za svaku pohvalu. Prijatno Duka, odgledaj veceras tekme pa ispisi ovde ko je precenjen jer dosta dobro to radis.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Ne prica se toliko o njima, koliko se pricalo o Sitiju npr pre par sezona kada su dali 200m na pojacanja, pa evo Siti je ispao precenjena ekipa(ili ekipa sa nestrucnjakom koji ne moze da vodi te zvezde), ne mogu grupu proci dve godine uzastopno, tu nesto ne stima, dok PSG prvo pa musko, evo ih ni manje ni vise u 8 najboljih u Evropi. Neko ce reci lak raspored, neko ce reci sreca itd, ali, ljudi igraju dobro, i zasluzili su mesto u 8. Za prvu sezonu, "debitantsku" da tako kazemo u LS, ovo je odlicno kako igra PSG, jer se i ne moze ocekivati da sada sve te zvezde igraju kompaktno kao Bayern, ne ide to tako lako. Carlo je to za sada dobro sklopio, iako mi se i dalje ne svidja forsiranje Pastorea na krilu, to je jedini minus.

          Ne mozes opet reci da su precenjeni, jer niko nije rekao da ce oni biti prvaci LS, mozda neki neznalci ili kvazi-novinari, niti da ce igrati finale, niti polu-finale, ljudi su po recima Leonarda(direktora kluba) ispunili svoj cilj za ovu sezonu, i svaki bolji rezultat od ovoga je samo bonus za njih. Nemaju oni nikakav pritisak da prodju Barsu, apsolutno...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • @condition
            izvini ako sam bio grub,izvini!aj ti na taddBass..izvini zivota ti sto sam te opet iskulirao i rekao ti da si mi nekako potpuno dosadan i prazan jbg..izvini sto sam te 'cusnuo' od sebe opet
            Last edited by Duka; 03-04-13, 14:30.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              izvini ako sam bio grub,izvini!aj ti na taddBass..izvini zivota ti sto sam te opet iskulirao i rekao ti da si mi nekako potpuno dosadan i prazan jbg..izvini sto sam te 'cusnuo' od sebe opet
              Sta ti je covece, kako ovo ovako pises Nemoj ovde nego pusti pp da se druzimo. Moderacijo izbrisite ove nase poruke sto nemaju veze sa ,,precenjenom'' LS <3
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • slazem se Frash da je napravljen impozantan odlican rezultat racunajuci dosadanji dio sezone. a to famozno 'precjenjen' aj neka sam precjenio tu rijec hehe..ali htio sam rec da sam ocekivao jace i vise od njih samo to..to za Pastorea apsolutno si u pravu.
                Last edited by Duka; 03-04-13, 14:35.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Не полазите од доброг основа, мени није јасно ко је уопште писао нешто у суперлативима типа да је ПСЖ међу првим фаворитима, прва три нпр. и то ?
                  Лично нисам налетео на такве постове и људи су сасвим заслужено овде где су, у 1/4, реалан њихов домет и мислим да ће се ту њихова прича ове сезоне у ЛШ завршити, доста, поштено одрађена сезона у Европи са њихове стране. Ето намучиће на крају и фаворита број 1, фино, дакле никаквог прецењивања ту нема.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Не полазите од доброг основа, мени није јасно ко је уопште писао нешто у суперлативима типа да је ПСЖ међу првим фаворитима, прва три нпр. и то ?
                    Лично нисам налетео на такве постове и људи су сасвим заслужено овде где су, у 1/4, реалан њихов домет и мислим да ће се ту њихова прича ове сезоне у ЛШ завршити, доста, поштено одрађена сезона у Европи са њихове стране. Ето намучиће на крају и фаворита број 1, фино, дакле никаквог прецењивања ту нема.
                    Jos ce najvjerovatnije da padne dupla kruna u Ligi 1,oni su mene cak prijatno iznenadili sa ovim plasmanom u 1/4 LS,daleko su od precijenjenog cak su sto se mene tice odradili posten posao ove sezone...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Jos ce najvjerovatnije da padne dupla kruna u Ligi 1,oni su mene cak prijatno iznenadili sa ovim plasmanom u 1/4 LS,daleko su od precijenjenog cak su sto se mene tice odradili posten posao ove sezone...
                      То је управо поента и била

                      Comment


                      • Kad ste se vec dotakli PSZ-a:
                        PSG chairman Nasser Al Khelaifi after the game last night:"Im very proud.The result is not fair. We deserved the three points." #footballman
                        sigpic

                        Comment




                        • Ovo mozda i jeste bilo diskutablino,ali pogledajte znaci u brzini nema sanse da je ovo moguce vidjeti,samo na osjecaj mozes da odlucis...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Офсајд је то, целим трупом је овај унутра...било како било Буфон је морао ту лопту да ухвати, шут са 25 метара не нешто претерано јак, голман који је у међу најбољима, за мене најбољи то мора да реши.

                            Comment


                            • Ovo nije ofsajd.
                              Samo posmatraj noge, ne moze ovo da bude ofsajd nikako.
                              Last edited by Drunken Whaler; 03-04-13, 15:21.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                                Ovo nije ofsajd.
                                Samo posmatraj noge, ne moze ovo da bude ofsajd nikako.
                                Бежи луди, гледа се и тело, дакле небитне ноге, ако сам телом, грудима, главом ближи голу од последњег играча у одбрани ја сам у офсајду, незахвално је то правило за судију, али је ипак правило

                                Comment

                                Working...
                                X