Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A vidi Predatorki kod Javiera i crnih Nike ljepotica sa dvije bijele linije sa strane+mali skromni znak kod pravog Ronalda,to su bile kopacke,a ne ova sabanijada danas
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ne bih ja jos otpisao Zenit ..

      Bit ce im tesko , ali ipak igraju kuci , navikli na hladnocu , ako su dobili Liverpool 2-0 , mogu i Basel sigurno .

      Vidjet cemo , to ce biti jedan od rijetkih zanimljivih revansa , to i NUFC - Anzhi ce mi biti interesantno za pogledati
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • http://www.football-italia.net/31613...-turn-it-round који брат

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          HAHAahh , pa ovaj nije normalan . pa da promene kompletnu postavu ne bi imali nikakvce sanse da daju gol a kamoli cetri

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            “We have to just forget this game,”

            Oni verovatno i svaku losu utakmicu (a ima ih mali milion ove sezone) samo zaborave i nastave dalje bez ikakve dublje analize i pokusaja da se nesto promeni.

            Usput da napisem posto nisam za vreme tekme da me je Pereira razocarao generalno gledano. Video ja par utakmica u Portu bilo mi u glavi sto li neko ne kupuje ovakvu bekcinu, momak igrao neverovatno.
            On je u Interu 100% na koksu i tripuje da je Adriano. Izlazi, pije i te fore. Ne zna gde bije, majke mi kao da si ga dovezao u prikolici i izbacio na teren.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              То су ти термини



              Немој да те овај меч заварава, против Интера ове сезоне доминира један Торино, Сијена, а пре пар недеља их је горе рашрафила Фиорентина 4:1. Није Интер ове године неко мерило.
              Ali je zato Seltik merilo! ;)

              Comment


              • E tako to rade bivsi sampioni Evrope iz jugoistocnog dijela Rumuni rade neke stvari..ruuuuumuuuuuuni....e moja Zvezdo...


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Veze nema ovaj Colina,navija garant za Liverpool
                  Ma svi znamo Colinu
                  Mada sada kada sam skroz hladne glave oko te utakmice izmedju Mance i Reala mislim da je Cakir imao nesto malo, ali dovoljno elemenata da dadne crveni karton Naniu. Svakako, mislim da mnoge sudije ne bi dale crveni karton, ali eto...



                  Ne znam, procjenite sami...
                  Svakako, nesto sto igraci moraju sto prije zaboraviti i okrenuti se nastavku sezone.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by sir giggsy View Post
                    ali je zato seltik merilo! :d ;)
                    добар селтик, добар :d
                    ово је мерило батара, пази сада:
                    • јувентус је 8 мечева без пораза у лиги шампиона
                    • јувентус је победио у низу 5 последњих утакмица у лиги шампиона
                    • јувентус на последњих 5 утакмица у лиги шампоина није примио гол
                    • јувентус није примио гол пуних 490 минута у лиги шампиона
                    • јувентус није примио гол из игре пуних 607 минута у лиги шампиона.


                    Last edited by Brajkula; 08-03-13, 13:31.

                    Comment


                    • Koji put pišeš ovo?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Koji put pišeš ovo?
                        У овој теми први, а видим да Рајан не залази у Јувентусову тему, па ракох да му изнесем пар чињеница о доминацији.

                        Comment


                        • Bale vs Inter
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            У овој теми први, а видим да Рајан не залази у Јувентусову тему, па ракох да му изнесем пар чињеница о доминацији.
                            A dobro nek se hvali i onako sledece godine opet idu u drugu ligu zbog namestanja! koji off

                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              A dobro nek se hvali i onako sledece godine opet idu u drugu ligu zbog namestanja! koji off

                              Гледај шта ти поручује Алесандро жиголо Матри


                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                У овој теми први, а видим да Рајан не залази у Јувентусову тему, па ракох да му изнесем пар чињеница о доминацији.
                                Mozeš malo detaljnije objasniti ovu rijec dominacija. Hvala

                                Comment

                                Working...
                                X