Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umuva ga Schalke nekako
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Bolji Real, dosta suteva i stvorili su 2-3 odlicne sanse, gol-sanse. Konkretnije djeluju sto je i logicno, domacini su. City igra bas onako kako se ocekivalo. Brane se i cekaju svoju sansu. Njima odgovara spor tempo utakmice kakav je bio u posljednjih 15 minuta. Tevez je dobio dosta batina, ali posto je to zivotinja, nije mu nista. Kako je samo mocan Yaya! Dva puta su mu po trojica bila na ledjima, ali ne mogu mu nista. Kakvu kontrolu samo ima. Vjerovatno ce Mou u igru gurnuti Luku/Ozila jer se on nece zadovoljiti bodom ovdje.

      Neocekivan rezultat u mecu Malaga - Zenit. PSG iz utakmice u utakmicu sve bolji i bolji. Podolski nastavlja sa golovima.


      p.s. Sta bi Hiddink radio sa ovim Cityjem...
      Last edited by bracala; 18-09-12, 20:45.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        A sto je Milan tako nisko spao Anderleht ocigledno rame uz rame, po statistikama, mozda cak i bolji tim u prvom poluvremenu.
        Dosadna utakmica. Milan imao negde oko 3 sanse, ali igra nije Bog zna sta. Ne bi me cudilo da ostane 0-0, a ne daj Boze da se i ovo izgubi.

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          Ja bih pre izvadio Kediru nego Esjena.
          Essien još nije pofatao sve konce igre, zaustavio je 2-3 kontre jer još nije uigran sa ofanzivni dijelom ekipe.

          Khedira-Xabi-Ozil pouzdan recept za ovakav City.

          Comment


          • Milan ne stvara sanse puno ?? Ma to su zabari ima da ga munu do kraja iz jedne jedine sanse

            EDIT: Maksimir nije poluprazan nego gotovo skroz prazan
            Last edited by fudbalinho; 18-09-12, 20:47.

            Comment


            • Isco je fenomenalan, fenomenalan, kako igra momak zaista objasnjava. Protiv Tereka Zenit nije igrao lose, bili su oni dobri, nije Terek toliko dominirao, ali odbrana je ispadala stravicno, zato su i primili dva gola u 90+ minutu, a i ovde lako ispadaju protiv mnogo brzih igraca Malage.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Isco je fenomenalan, fenomenalan, kako igra momak zaista objasnjava. Protiv Tereka Zenit nije igrao lose, bili su oni dobri, nije Terek toliko dominirao, ali odbrana je ispadala stravicno, zato su i primili dva gola u 90+ minutu, a i ovde lako ispadaju protiv mnogo brzih igraca Malage.
                Jel igra krilo?

                Sjecas se da smo pricali oko njega kako bi valjao Liverpoolu,on i mocni Kuba
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Nemoj samo da ga munu kao protiv Atalante
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Isco je fenomenalan, fenomenalan, kako igra momak zaista objasnjava. Protiv Tereka Zenit nije igrao lose, bili su oni dobri, nije Terek toliko dominirao, ali odbrana je ispadala stravicno, zato su i primili dva gola u 90+ minutu, a i ovde lako ispadaju protiv mnogo brzih igraca Malage.
                    Brate nisu dve-tri krstene sanse stvorili protiv Tereka, Terek ih je bar 4 imao, jalovi posed Zenita bez zavrsnog pasa, sjajno je pritiskao Terek i konstantno pretio iz kontre. Najbolja sansa Zenita iz kontre posle stopostotne Tereka kad je golman iscupao udarac glavom. Na kraju je cini mi se i Terek imao 3 suta na gol vise, apsolutno zasluzeno su ih dobili. Zenit je totalno pao u formi, trebace vremena i da se uklope pojacanja.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Sramota je nacin na koji igra City i predstavlja PL kao njen prvak, SRAMOTA!
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Brate nisu dve-tri krstene sanse stvorili protiv Tereka, Terek ih je bar 4 imao, jalovi posed Zenita bez zavrsnog pasa, sjajno je pritiskao Terek i konstantno pretio iz kontre. Najbolja sansa Zenita iz kontre posle stopostotne Tereka kad je golman iscupao udarac glavom. Na kraju je cini mi se i Terek imao 3 suta na gol vise, apsolutno zasluzeno su ih dobili. Zenit je totalno pao u formi, trebace vremena i da se uklope pojacanja.
                        Slazem se, da ne pominjem kakav drugi gol im je dao Terek ! Onako decu ne bi mogo da prodjes i usetas se u peterac.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Brate nisu dve-tri krstene sanse stvorili protiv Tereka, Terek ih je bar 4 imao, jalovi posed Zenita bez zavrsnog pasa, sjajno je pritiskao Terek i konstantno pretio iz kontre. Najbolja sansa Zenita iz kontre posle stopostotne Tereka kad je golman iscupao udarac glavom. Na kraju je cini mi se i Terek imao 3 suta na gol vise, apsolutno zasluzeno su ih dobili. Zenit je totalno pao u formi, trebace vremena i da se uklope pojacanja.
                          Ma bio je Terek bolji, u to nema sumnje, ali nisu oni pokazali ne znam sta, dva gola iz dve katastrofalne greske Zenita, pa onaj prvi gol je komedija. Odbrana im je u rasulu, trebalo je tu da pojacavaju.

                          Jeste Akane, levo krilo ali ulazi cesto u sredinu, sto mu i jeste glavna snaga koliko vidim, vrlo dobar na lopti, zna sta hoce, bas bas bi nam legao, al jbg... Kubu ne pominji... Pravicemo ih od blata...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Jasno bi mi bilo da je Manciniju ovdje kao za lijeka potreban bod ili da brane neki rezultat,ali ovo je cirkus jbt
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Pa italijanska skola... Muljaj loptu do kraja i uzeces bod...

                              Comment


                              • Sta je ovo? Taman izjednacio Olimpijakos, ovi krenuli sa centra i zabili odmah?
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X