Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada bi ovako Esjenu sela... zuuum
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • 74-26 posjed
      16-1 sutevi



      Kako je samo jadan Roberto , sta bi tek bilo da je Real u formi ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ajde bre, kakvi useri, centar jednom presli. 16-1 u sutevima i nijedan da udje, kevu joj jebem. Pipita i Sami, pa sta ste to promasili lebac vam jebem nesposobni bre?!?

        Sad kada iz jednog suta daju gol..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ne moze se nista zamjeriti igracima Reala,ipak se ovi brane sa 9 igraca,veoma je nezgodno nesto napraviti...nije ovo Granada
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pa moj brate nerodjeni zabij to,kakva je kiksara Kompany
            A koliku samo platu ima, da se za glavu uhvatis
            sigpic

            Comment


            • Belhanda car, panenka Ibra i Silva dadose po jedan u prvom poluvremenu. Salke vodi protiv Olimpijakosa, ali mi nije jasno zasto su Papadopulosu ponistili cist gol, ali ipak kasnije pravda je zadovoljena, Howedes lepo glavom u gol.

              Bez golova na mecu Dortmund - Ajax, a mnogo prilika bilo, Ajax imao bas lepu sansu, prazan gol su imali.

              Comment


              • A sto je Milan tako nisko spao Anderleht ocigledno rame uz rame, po statistikama, mozda cak i bolji tim u prvom poluvremenu.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Siti izgleda ko Granada kad dodje na Bernabeu.

                  edit: Brat AK na istim talasnim duzinama.

                  Realno, da je Real dao gol a trebao je, svi bi pricali kakvo ponizavanje, sto se mene tice i ovo je ponizavanje, unistena im je sredina, ne mogu da se povezu, dva puta su presli centar. Cisto sumnjam da ce izdrzati ovakav pritisak do kraja. 11-0 sutevi na gol.
                  Last edited by asprilja; 18-09-12, 20:40.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by Dusan View Post
                    Belhanda car, panenka Ibra i Silva dadose po jedan u prvom poluvremenu. Salke vodi protiv Olimpijakosa, ali mi nije jasno zasto su Papadopulosu ponistili cist gol, ali ipak kasnije pravda je zadovoljena, Howedes lepo glavom u gol.

                    Bez golova na mecu Dortmund - Ajax, a mnogo prilika bilo, Ajax imao bas lepu sansu, prazan gol su imali.
                    Dule zna se ko prati sve meceve odjednom
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Očekivao sam više od Zenita, ni u snu nisam mislio da će ovako rano da prime 2 gola. Šteta za Dinamo što ga primiše pred kraj poluvremena, ovdje bi im sada bod bio ogroman.

                      Što se Reala tiče on je taj koji ima terensku incijativu i mogu reći da su nadigrali Citya u svim segmentima. Pravi klasični bunker igra Mancini i uništi utakmicu. Da im nema Yaye pukli bi do sada u vezi barem 2 puta. Vjerujem da će se ovako braniti i do kraja što će definitivno i dalje biti ružno za oko. Da hoće ubaciti Aguera pa da se malo otvore, ali teško došli su po bod i tako će vjerovatno igrati do kraja.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Pa zar ovako igra aktuelni prvak premier lige, sramota

                        Sad treba uvesti Lukicu ili Ozila umjesto solidnog Essiena i završiti priču na Bernabeu ;)

                        Isco dominira, čovjek se svih 45 min. naprosto sprda na terenu. Malaga bravo

                        Comment


                        • Originally posted by edohz View Post
                          Pa zar ovako igra aktuelni prvak premier lige, sramota

                          Sad treba uvesti Lukicu ili Ozila umjesto solidnog Essiena i završiti priču na Bernabeu ;)

                          Isco dominira, čovjek se svih 45 min. naprosto sprda sa Zenitom. Malaga bravo
                          Ja bih pre izvadio Kediru nego Esjena.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Kakva je utakmica Borusija-Ajaks,igrao sam na tiket 2-3 gola,ima li sansi bar u prvom poluvremenu...?
                            Last edited by MareLFC; 18-09-12, 20:46.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Ma nece Mou nikoga vaditi sigurno do 60-og minuta, mora da pazi na Toure-a.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Dinamo ce opet da izgubi sve utakmice u LS a inace ja kolko videh "Maksimir" poluprazan sto znaci da su sanse da se izblamiraju opet jos vece....

                                Comment

                                Working...
                                X