Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaDjilkos View Post
    Hoce li RTS prenositi nesto?
    Jok sine. Kaze Tijanic nema nista.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Real Madrid: Casillas, Varane, Pepe, Marcelo, Arbeloa, Khedira, Alonso, Essien, Di María, Ronaldo, Higuaín SUBS: Adán, Ramos, Coentrão, Kaká, Özil, Modrić, Benzema.

      Manchester City: Hart, Maicon, Kompany, Clichy, Nastasić, Nasri, Javi García, Barry, Silva, Yaya Touré, Tévez SUBS: Pantilimon, Zabaleta, Lescott, Kolarov, Rodwell, Džeko, Agüero.

      Jel ovo tacno sigurno ?

      Ja nasao potpuno drugacije postave , pa ne znam koje je tacno sad ..

      Evo sad su i ovdje ispravili kao tvoje

      To , Essien igra
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Strasno.Pa tu pretplatu im u zivotu platio ne bih.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Vidi ga brat Varane u prvoj.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Jel ovo tacno sigurno ?

            Ja nasao potpuno drugacije postave , pa ne znam koje je tacno sad ..
            Okaci i ti to sto si nasao pa cemo vidjeti. Real mi neozbiljno djeluje sa ovom postavom koju je Joe metn'o.

            EDIT: Po ko zna koji put brat edituje dok ja pisem.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Arsenal: Mannone, Jenkinson, Gibbs, Mertesacker, Vermaelen, Diaby, Arteta, Santi Cazorla, Gervinho, Podolski, Giroud SUBS: Shea, Koscielny, André Santos, Walcott, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Coquelin

              Montpellier: Jourdren, Bocaly, Yanga-Mbiwa, Hilton, Bedimo, Estrada, Belhanda, Cabella, Saihi, Mounier, Camara SUBS: Pionnier, Congré, Stambouli, Marveaux, Jeunechamp, Herrera, Aït-Fana
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Joeva postava tacna ,imate na uefa.com postave
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ma jeste , nema vise dileme , samo sto je na UEFI do prije 5 minuta bila drugacija i to potpuno ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                    Strasno.Pa tu pretplatu im u zivotu platio ne bih.
                    Imas na 100 kanala sto je apa postavio.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Imas na 100 kanala sto je apa postavio.
                      A gledacu na strimu,ali nervira me "nacionalna televizija"
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Real Madrid: Casillas, Varane, Pepe, Marcelo, Arbeloa, Khedira, Alonso, Essien, Di María, Ronaldo, Higuaín SUBS: Adán, Ramos, Coentrão, Kaká, Özil, Modrić, Benzema.

                        Manchester City: Hart, Maicon, Kompany, Clichy, Nastasić, Nasri, Javi García, Barry, Silva, Yaya Touré, Tévez SUBS: Pantilimon, Zabaleta, Lescott, Kolarov, Rodwell, Džeko, Agüero.
                        Al' haos postave jbt, nema kreativca.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ovakva Realova odbrana mi djeluje rovita, ali vezni je zato mnogo tvrd. I Mancini je iznenadio sa Nastasicem.

                          Jedva cekam.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Okaci i ti to sto si nasao pa cemo vidjeti. Real mi neozbiljno djeluje sa ovom postavom koju je Joe metn'o.

                            EDIT: Po ko zna koji put brat edituje dok ja pisem.
                            Budalice sumnjas u moje izvore

                            Od Mancini-a sam ocekivao upravo ovakav sastav,samo nisam ocekivao da ce i Real defanzivnije krenuti nego inace.Khedira i Essien klasicni destruktivci,a i Alonso je slican njima tako da bi veceras mogli imati poteskoca u napadu,izgleda Mou prije svega zeli da sacuva go.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Znam da je apa postavio dosta linkova, ali meni treba najobicniji stream a da ne moram da instaliram razne plug in-ove, itd.

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Al' haos postave jbt, nema kreativca.
                                Evidentno je da hoce da se lomi na sredini. Kasnije ce sigurno uvesti u igru Modrica.
                                Al brat Mancini Imas Dzeku i Aguera i ti ih ostavis na klupi, koliko je pokisao covek.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X