Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast njemu, ali sta su mu sve Cahill i Luiz dopustili da radi, to je sramota. Nivo igre kakav je Chelsea danas prikazao nije dovoljan ni za pobjedu u 3. kolu Carling Cup-a.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Bolno je ovo leto bilo, prvo Vojvodina i preksinoc Zvezda.Valjda ce se to sve vratiti jednog dana.


      Cisto da vas podsetim da ce arena sport utorkom da prenosi najbolji mec na kecu, a da ce rts utorkom prenositi drugi najbolji mec veceri, a naravno sredom najbolji.
      Bicemo uskraceni za mec Real Madrid-Mancester Siti, pa cemo najverovatnije gledati na rts-u Montpeljer-Arsenal.

      Comment


      • pa el rekose da RTS nece prenositi utakmice utorkom ??

        Comment


        • Ne znam gde da postavim pa rekoh ajd ovde:
          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=639295
          Od 2014-2015 UEFA uvodi finansijski fer-play....ovo bi bila odlicna stvar ako se stvarno obistini....konacno bi se sve vratilo koliko-toliko u neku normalu i fudbal bi malo vise bio upravo to - fudbal....jos samo kad bi ukinuli menadzere i ogranicili plate igracima na neku normalnu visinu fudbal bi ponovo zaziveo kao igra i prestao da bude samo cist biznis kao sto danas i jeste u 90% slucajeva u vrhunskom fudbalu....

          Comment


          • Originally posted by fudbalinho View Post
            Ne znam gde da postavim pa rekoh ajd ovde:
            http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=639295
            Od 2014-2015 UEFA uvodi finansijski fer-play....ovo bi bila odlicna stvar ako se stvarno obistini....konacno bi se sve vratilo koliko-toliko u neku normalu i fudbal bi malo vise bio upravo to - fudbal....jos samo kad bi ukinuli menadzere i ogranicili plate igracima na neku normalnu visinu fudbal bi ponovo zaziveo kao igra i prestao da bude samo cist biznis kao sto danas i jeste u 90% slucajeva u vrhunskom fudbalu....
            I da im kladionice ne budu sponzori...

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Bolno je ovo leto bilo, prvo Vojvodina i preksinoc Zvezda.Valjda ce se to sve vratiti jednog dana.


              Cisto da vas podsetim da ce arena sport utorkom da prenosi najbolji mec na kecu, a da ce rts utorkom prenositi drugi najbolji mec veceri, a naravno sredom najbolji.
              Bicemo uskraceni za mec Real Madrid-Mancester Siti, pa cemo najverovatnije gledati na rts-u Montpeljer-Arsenal.
              Smorili su vise... pa zasto ljudi placaju pretplatu RTSu!!!

              Comment


              • Ne bih ja RTS smatrao direktnim krivcem.Pretplata ce se uskoro ukinuti, ako nisi cuo.
                To je po meni bilo ocekivano da ce Arena uzeti jedno vece, zato sto su ostali bez Primere i sto ce morati kako-tako to nadoknaditi.Ja sam se vise nadao scenariju gde ce oni propasti.

                Comment


                • Ko ce prenositi Partizan u gostima kad bude igrao ? Arena ili RTS , nadam se da ce Arena zbog HD prenosa + normalniji komentatori
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Mislim da arena uzima samo najbolji mec Lige Sampiona utorkom, a da ce Partizan naravno prenosti RTS.Jedan kanal kojeg nema ni 5% Srbije da prenosi srpski klub u Evropi.

                    Comment


                    • Cekajte, zar B92 ne drzi pravo prenosa Lige Evrope?

                      Ali to sto rade sa Arenom mi je glupost, isto kao sto rade sa SK i onom bosanskom TV pa ce zato neke utakmice da idu na SK Prime...

                      Comment


                      • Istekao je trogodisnji ugovor i rts ponovo od ove jeseni prenosi LE.Sigurno ce prenositi Partizan, a mislim da ce uz to ici najbolji mec u drugom terminu tj derbi veceri.

                        Taj derbi veceri koliko sam razumeo se ne placa, a ostalo da.Arena ima jedan besplatan kanal gde ce tu prikazivati i sve je jasno ko dan zasto su uzeli utorkom da prenose.Da su uzeli za oba dana to bi bio drzavni skandal.
                        A te druge meceve koja je arena na drugim kanalima prenosila je placala.

                        Comment


                        • Serbia
                          Public broadcaster RTS has been awarded rights in Serbia for the best-pick UEFA Champions League match every Wednesday and the best-pick UEFA Europa League match every matchweek. RTS will broadcast both live matches as well as a highlights programme for either competition each matchweek.

                          Telekom Srbija has been awarded the rights for all remaining matches in both competitions. Tuesday's best-pick UEFA Champions League game will be shown on basic tier channel Arena Sport 1, followed by a highlights programme. A comprehensive selection of matches for both the UEFA Champions League and the UEFA Europa League will be screened live across the Arena Sport family of channels.

                          The semi-finals and the final of each competition, as well as the UEFA Super Cup, will be broadcast on a co-exclusive basis by RTS and Telekom Srbija.
                          uefa.com
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Nek naprave onda HD prenos
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • prevod:

                              Srbija

                              Javni servis RTS je dobio prava za najbolju utakmicu Lige Sampiona za sredu,
                              kao i za najbolju utakmicu Lige Evrope. RTS ce prenositi oba meca uzivo, kao
                              i preglede nakon zavrsenih utakmica.

                              Telekom Srbije je dobio prava za sve preostale meceve u oba takmicenja.
                              Utorkom ce se najbolja utakmica Lige Sampiona prikazivati na Arena Sport 1,
                              nakon koje ce biti emitovan pregled utakmica tog dana. Ostatak meceva iz oba
                              takmicenja, kako Lige Sampiona, tako i Lige Evopre bice emitovani na ostalim
                              kanalima iz Arena Sport ponude.

                              Polufinala i finala oba takmicenja, kao i UEFA Super Kup, bice emitovani na obe
                              platforme - RTS-u i Telekomu Srbije (Arena Sport).
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Brate skontao sam ja ali kontas da je za RTS najbolja utakmica Partizan , nema sile da ce pustiti Arenu da prenosi Jedino ako sad UEFA bira najbolje u sto cisto sumnjam
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X